Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735168 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4005 -: Юни 27, 2018, 12:05:05 pm »
Здравейте,

Много ви моля да ми помогнете с този Любовен хорар, защото аз не мога да го направя.
Става въпрос за двама мои приятели, двойка. Жената се съмнява в изневяра или бъдеща такава на Мъжът. Съответно е имало и спорове и караници за една негова бивша приятелка, която пък започнала да му харесва снимките във фейсбук. И разбира се- ето и причината за споровете им. Като е възможно, ако мъжът има нещо или ще има за в бъдеще да не е с тази своя бивша. Това че приятелката ми се съмнява в нея е едно, а дали е така вече, вие ще ми помогнете.
Като аз задавам въпроса- Жената ми е У3, а мъжът ми е У9. Просто не мога да видя нищо повече от това, защото става много сложно. Ще се радвам да ми обърнете внимание, когато аз задавам въпрос за други двама кой съм Асцендента или Десцендента.
М няма да се раздели с Ж.М не изневерява.ЗА бъдеще време е все едно да питам:Ще умра ли?Отговорът винаги е ясен.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Любовни хорари
« Отговор #4006 -: Юни 27, 2018, 12:06:03 pm »
Ами тогава питащата също може да е гнила ябълка с Венера в 12 и тя да крие някой флирт и да съди по себе си ,двамата имат опозиция марс -венера в своите 12 домове и явно има напрежение по темата. той Нептун в 1 ви-нейни 7ми, може сигурно и от двете страни  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4007 -: Юни 27, 2018, 12:14:00 pm »
Самата опозиция между естествените сигнификатори - Венера и Марс - в хорарни карти, свързани с любовни отношения, е доста красноречива. А сега са и върху нодалната ос, това още повече акцентира темата. Така че ще се съглася с Бека за напрежението.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4008 -: Юни 27, 2018, 12:22:31 pm »
Ами тогава питащата също може да е гнила ябълка с Венера в 12 и тя да крие някой флирт и да съди по себе си ,двамата имат опозиция марс -венера в своите 12 домове и явно има напрежение по темата. той Нептун в 1 ви-нейни 7ми, може сигурно и от двете страни  :012:
Какво става с кучката,добре ли е вече?Моя Цезар е цар. ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Любовни хорари
« Отговор #4009 -: Юни 27, 2018, 01:30:29 pm »
Не смея да споделя окончателно,защото пак имаше влошаване и я уредихме за човешки скенер, но доктора пробва пак с антибиотици та ще видим, иначе е ок жизнена, хапва, пийва и обича  :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4010 -: Юни 27, 2018, 02:10:52 pm »
Часови управител Юпитер, управлява 7 дом – въпроса.
Ако вземем първи дом за питащата, а 7ми за нейния партньор, тогава тя е Меркурий, а той е Юпитер.
Нейният сигнификатор е по-добре поставен, приема го по екзалтация. Неговият е перегрин, ретрограден, в кадентен дом. Не я приема по есенциално качество. Да, вероятно не е напълно искрен с нея. Има някакъв проблем в отношенията им, за който може да се премълчава от страна на мъжа, но си цикли в него. Нейният сигнификатор също е перегрин, но е в знака на екзалтация на неговия и вероятно тя не може да прецени адекватно ситуацията с партньора. Обаче Луната е без курс в хорара, така че това, за което се пита, няма да се случи. Поне на този етап. Но на по-нататъшен етап не е изключено охлаждане в техните отношения, чувство за неудовлетвореност.

Разпределих така домовете, защото се пита дали двойката ще се раздели. Така че в този хорар постоянната му приятелка е основно действащо лице, а не другата жена – бившата /ах, тези бивши – вечно са недолюбвани!  ;D/.

Ако основният въпрос е дали мъжът ще си позволи или вече има авантюрка с другата жена, тогава бих гледала него по 1 дом, а другата по 7ми. Зависи къде е поставен акцентът – върху партньора, евентуалната раздяла с него или задкулисните му действия с някоя хипотетична или конкретна друга жена.

Чудя се кой сигнификатор да отредя за другата жена, въпросната бивша. По принцип Луната винаги управлява въпроса, показва какво се е случвало и какво ще се случи. Ако гледаме мъжа по 7 дом, тогава Луната е в неговия домицил. Да, имало е харесване на някой етап, но това е минала история. Юпитер е разположен в знака на нейното падение. И в хорара няма аспект между тях, няма и антисии.

Много често се случва в една двойка да има проблеми, за които все се набеждава някой друг и се търсят външни причини. Не е изключено и този случай да е такъв, бившата тук няма кой знае какъв принос.
Лили,
И аз съм го преживяла и знам какво е, наистина някои са големи гадове и нарочно правят така че да дразнят.
Аз зададох въпроса, а не тя-защото тя не знае че се занимавам с астрология, а и не искам да и казвам защото не вярва. Е занимавам е доста преувеличено, да кажем в момента имам голям интерес и нищо не разбирам. Но тук напоследък станахме близки и явно започна да ми споделя, може би ме мисли за по-близка и не мога да си представя, че моят зет ще направи такова нещо, но определено имат проблем, който никой не ще и да си признае.

Ами тогава питащата също може да е гнила ябълка с Венера в 12 и тя да крие някой флирт и да съди по себе си ,двамата имат опозиция марс -венера в своите 12 домове и явно има напрежение по темата. той Нептун в 1 ви-нейни 7ми, може сигурно и от двете страни  :012:
Точно за това аз задавам въпроса, защото цялата ситуация ми намирисва, не знам кой, какво и защо, но чрез хорара мисля че може все да излезе заека. Не знам как да ви го кажа, но имам усещането за нещо нередно. Дали от страна на Мъжът или Жената, нямам представа.
Все пак истината е някъде по средата.

Първо трябва правилно да се определят домовете и сигнификаторите, иначе става каша. Това е първото нещо, където се допускат сериозни грешки в хорарната астрология.

Тъй като ти си страничен човек и по никакъв начин не можеш да повлияеш върху ситуацията, въпросът може да се разгледа директно по 1/7 дом. Значи, ако жената пита и се съмнява, по-скоро бих я гледала нея по 1 дом, а мъже по 7ми. Няма нужда излишно да се усложнява и обърква прочитът на картата.
И затова се чудих, как да ги разглеждам, при условие че аз питам  :(

Да ви кажа с моята Луна във Водолей, винаги ама винаги ми се налага да съм в някакви такива ситуации или да ми се случват някакви странни неща. Ей оня ден обърнах баницата на земята :D Първия път успях да задържа тавата, но втория път сякаш някой ме плесна през ръцете.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4011 -: Юни 27, 2018, 08:15:05 pm »
Здравейте, как мислите, ще се сдобрим ли с този човек назован по име. Не си говорим от около 4 месеца но скоро се очертава на ходим на една сбирка заедно и мисля, че ще е много неловко.. благодаря предварително за помощта.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4012 -: Юни 27, 2018, 08:19:29 pm »
Здравейте. От известно време много харесвам един мъж. Сънувам го често, мисля го и ми е много приятно в неговата компания. Струва ми се, че и той има симпатии. Знам, че там няма как да се получи нещо но все пак искам да знам дали има някви чувства към мен. Или просто се заблуждавам.
ОВ:
Мисля, че имаше нещо като флирт, заигравка, но той определено няма да направи крачка към мен. Всичко ше си остане просто така..   ;)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Любовни хорари
« Отговор #4013 -: Юни 27, 2018, 08:51:31 pm »
Здравейте, как мислите, ще се сдобрим ли с този човек назован по име. Не си говорим от около 4 месеца но скоро се очертава на ходим на една сбирка заедно и мисля, че ще е много неловко.. благодаря предварително за помощта.
Мисля, че засега май няма да стане.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4014 -: Юни 27, 2018, 09:09:17 pm »
Мисля, че засега май няма да стане.
Лошо... Мерси много :38:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4015 -: Юни 27, 2018, 09:23:33 pm »
И според мен не.
Дори ако направиш някакъв опит, крайният резултат от това "сдобряване" ще е съмнителен.
Веднъж вече не се е получило между вас, вторият опит не ми се вижда много перспективен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4016 -: Юни 27, 2018, 10:22:19 pm »
И според мен не.
Дори ако направиш някакъв опит, крайният резултат от това "сдобряване" ще е съмнителен.
Веднъж вече не се е получило между вас, вторият опит не ми се вижда много перспективен.
Права си. Благодаря! Тая страница трябва да я затворя вече!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4017 -: Юни 29, 2018, 12:30:28 am »
Здравейте, как мислите, ще се сдобрим ли с този човек назован по име. Не си говорим от около 4 месеца но скоро се очертава на ходим на една сбирка заедно и мисля, че ще е много неловко.. благодаря предварително за помощта.
не излиза по тази карта да сте фатално скарани дотолкова, че да не запазите добрия тон на общуване, ако ходите на сбирката

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4018 -: Юни 29, 2018, 09:09:06 am »
не излиза по тази карта да сте фатално скарани дотолкова, че да не запазите добрия тон на общуване, ако ходите на сбирката
Да. То това е важното все пак! Много благодаря. Ще видим какво ще стане  :-*

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4019 -: Юли 02, 2018, 01:52:16 pm »
Еврика, харесвам един мъж /силно казано харесвам де, но ми е симпатичен и вероятно, както казаха е защото не ми обръща никакво внимание/  :)
Не съм сигурна дали няма приятелка, поне такива са ми подозренията? Та такъв е и въпросът :)
Не че ако е свободен имам много шансове де, както се очертава съдейки по липсата дори на поглед, ама при по-голямо желание от моя страна червените рокли в гардероба ще свършат работа поне да погледне ;D

Чудя се що не ми обръща никакво внимание, то той нашия си хващал гаджета от богати семейства да го издържат, които никой не вижда, това е мъж наближаващ 40 години  ;D Иначе гледа от високо  :012: Рядко бъркам в първоначалната си преценка, та от заблудатата си съм учудена. Макар, че в секундата в която му видях картата ми беше ясно, че има нещо гнило в Дания, но реших, че интуицията ми не е в ред и да не си правя заключения, осланящи се на необясними усещания. За пореден път се убеждавам, че интуицията ми рядко греши, но толкова исках да изпитам някаква емоция и това доведе до грешка.