Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734611 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4080 -: Юли 12, 2018, 03:58:19 pm »
Здравейте, как мислите, ще се сдобрим ли с този човек назован по име. Не си говорим от около 4 месеца но скоро се очертава на ходим на една сбирка заедно и мисля, че ще е много неловко.. благодаря предварително за помощта.

ОВ - не отидохме, нещата се разминаха. Още когато  akruks коментира "не излиза по тази карта да сте фатално скарани дотолкова, че да не запазите добрия тон на общуване, ако ходите на сбирката" ме наведе на тая мисъл, и точно така стана.  Благодаря на всички за отговорите  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4081 -: Юли 12, 2018, 05:03:31 pm »
ОВ - не отидохме, нещата се разминаха. Още когато  akruks коментира "не излиза по тази карта да сте фатално скарани дотолкова, че да не запазите добрия тон на общуване, ако ходите на сбирката" ме наведе на тая мисъл, и точно така стана.  Благодаря на всички за отговорите 
Благодаря за Ов-то
Понеже видях, че всеки от вас е с негативен аспект между У1 и У5, затова предположих, че няма да ходите на парти, а и АС е късен, което предоплага, че може да се разгледа развитието на започнала отдавна ситуация, а не предстояща

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4082 -: Юли 13, 2018, 06:34:06 am »
Здравейте, с моя човек ни спретнаха страшна интрига и се скарахме заради друг човек. Въпросът ми е дали ще се сдобрим. И дали аз трябва да поема инициативата или да го оставя него, понеже интригата беше от негова приятелка.
Още една ОВ за същия хорар преди месеци. Те нещата изведнъж почнаха да се нареждат. Вчера разбрах, че той се е събрал с тази личност, която ни скара тогава. Имах отдавна подобни подозрения, но чак сега се потвърдиха! Благодаря отново на akruks за точния отговор  :-*

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4083 -: Юли 13, 2018, 06:45:40 am »
Здравейте отново. По принцип избягвам да задавам въпроси от този сорт, но ситуацията го налага. Знам, че асцендента е ранен, но все пак може лли да се види дали е влюбен в мен този човек назован по име. Обвързан е и аз се дърпам от около 3-4 години, но накрая не устоях... И не съжалявам, защото нещата са прекрасни но... все пак

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4084 -: Юли 13, 2018, 10:05:58 am »
Сигнификаторите и двама ви са в 12-я дом, което е знак за тайна връзка.
Негов У1 в тригон с У5, който е в твой 8- има искри, но май е повече заради секса.
Колеги ли сте?
АСЦ е ранен и поради това хора Рут не е радикален, но не виждам указания за пълноценна връзка.
Да, колеги сме :) Мерси много!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4085 -: Юли 13, 2018, 05:10:31 pm »
Здравейте отново. По принцип избягвам да задавам въпроси от този сорт, но ситуацията го налага. Знам, че асцендента е ранен, но все пак може лли да се види дали е влюбен в мен този човек назован по име. Обвързан е и аз се дърпам от около 3-4 години, но накрая не устоях... И не съжалявам, защото нещата са прекрасни но... все пак
Има чувства и предпоставки за пълноценна любовна връзка между вас. При него обвързването е разклатено, нищо чудно да счупи оковите след време, така че стой наблизо и дръж, щом се чувстваш прекрасно.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4086 -: Юли 13, 2018, 05:11:40 pm »
Има чувства и предпоставки за пълноценна любовна връзка между вас. При него обвързването е разклатено, нищо чудно да счупи оковите след време, така че стой наблизо и дръж, щом се чувстваш прекрасно.
Ех, че хубавооо.. Благодаря  :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4087 -: Юли 13, 2018, 06:06:50 pm »
За предсказване на бъдещо развитие картата не ми се вижда радикална.
И има указания за вероятност да се допусне грешка в нейното тълкуване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4088 -: Юли 13, 2018, 08:53:25 pm »
За предсказване на бъдещо развитие картата не ми се вижда радикална.
И има указания за вероятност да се допусне грешка в нейното тълкуване.
Щом има сходящи аспекти, има и бъдеще.
И кои са тези указания за грешка? Грешки се допускат и без указания, безгрешни хора няма.
Достатъчно е набъбнала темата, някои дават обратна връзка, тъй че не е трудно да се провери, процентно кой повече верни отговори е дал.

ПП. Коментара ми по хорара написах на базата на видяното от мен по картата, а не да го играя контра на хора, които са в списъка ми на блокирани потребители и не ги чета!
« Последна редакция: Юли 13, 2018, 10:05:34 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4089 -: Юли 13, 2018, 09:18:57 pm »
Изразих мнение, че хорарът може да е нерадикален, що се отнася до прогнозиране на бъдещо развитие.
Текущата ситуация може и да представя (с хлъзгава и неясна перспектива, макар и устройваща кверента на този етап), но за бъдещо развитие имам съмнения по тази карта.

Освен Сатурн в 7 дом има и други указания за евентуална грешка. Като например Раху/Кету по оста 1/7, особено Кету в съчетание с ретро малефик в 7ми, по който се съди и за астролога. Плюс кофти поставен у7 – ретрограден и в кадентен дом. Но дори да няма грешка от страна на астролога, обикновено при такива позиции се казва, че може да се очаква и несполучлив завършек на въпроса. И в случая не става дума за някой конкретен астролог, а за всички отговорили. Самият въпрос в хорара е така представен, че нашите опити да дадем мнение могат да не бъдат от полза за питащия.

Ако разглеждаме въпросния мъж по 7 дом, той също не е описан много благоприятно. Но може да се намира в неловка или некомфортна ситуация. Никой не е казал, че крои пъклени планове спрямо кверента.

Няма контра и няма наопаки, тук всеки е свободен да изрази своето мнение по някоя хорарна карта. В това отношение наложени ограничения и цензура все още не съм видяла. А и аз като човек без астро мнения въобще не се чувствам длъжна да се обосновавам, може пък звездите да ми говорят.  :57:


« Последна редакция: Юли 13, 2018, 09:20:48 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #4090 -: Юли 13, 2018, 11:16:41 pm »
Хорарът по-скоро показва, че това, което наистина конкретно вълнува човекът, който го е задал, не е много ясно. Вероятно едно е в мислите, вълнува питащата, а на думи по друг начин формулира въпроса си.

« Последна редакция: Юли 14, 2018, 12:25:24 am от starinthenightsky »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4091 -: Юли 14, 2018, 12:03:06 am »
Да, обикновено това се проследява в някои хорари.
Не е задължително питащият да укрива важна информация, той може просто да не бъде съвсем наясно с въпроса, да мисли за няколко неща в рамките на един хорар или да не може ясно да определи приоритети в рамките на въпроса.

Такива хлъзгави хорари често добре описват текущото положение при питащия. Могат да показват какво го е подтикнало да зададе такъв въпрос. Но за прогнозиране на бъдещо развитие, ако са налице съмнения относно тяхната радикалност, обикновено са трудни и крият изненади. Понякога човек пита, ако изпитва съмнения или не е наясно какво прави в дадена ситуация.

Освен това не разполагаме с наталната карта на питащата, за да се направи допълнителна проверка за радикалност и да видим доколко въпросът е важен за нея.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4092 -: Юли 14, 2018, 12:47:46 am »
Ще дам обратна връзка когато има или не развитие. Съжалявам, че хорарът ми  внесе смут във форума.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #4093 -: Юли 14, 2018, 08:38:52 am »
Такива хлъзгави хорари често добре описват текущото положение при питащия. Могат да показват какво го е подтикнало да зададе такъв въпрос.

Хорарите все пак това описват. Това, което може да е в основата на задаване на въпроса за някакъв момент от време. Независимо какви думи се използват при неговото формулиране. Няма нерадикални хорари, а нерадикални въпроси. За мен зададеният въпрос е нещо второстепенно.
Думите могат да подвеждат, преиначават, ако се водим по тях, само хорарът може да опише насоките на енергийната специфика на момента.
 
« Последна редакция: Юли 14, 2018, 09:17:47 am от starinthenightsky »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4094 -: Юли 14, 2018, 10:55:11 am »
Съжалявам, че хорарът ми  внесе смут във форума.

Това смут ли го наричаш? Полезно е от време на време да се мисли, иначе 2+2 всеки го знае.
« Последна редакция: Юли 14, 2018, 10:56:44 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui