Автор Тема: Атлантида  (Прочетена 16433 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Атлантида
« Отговор #30 -: Март 27, 2014, 09:29:23 pm »
Оооо верно, че и тя беше от черните в Атлантида  :D - горкото бяло същество, че и веган леле майко хахахаааааааа  :57:.

Пффф наскоро сънувах, че тука при нас на горната улица има спящ черен маг от Атлантида и спеше на горните клони на едно дърво и аз ходих да го будя, защото е дошло времето. Ама за кво беше дошло времето така и не разбрах  :012:... Може и нещо да е започнало да се мъти и още да не сме разбрали хахахааааа...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Атлантида
« Отговор #31 -: Март 27, 2014, 09:32:14 pm »
ми,хайде сети се съня ми за оня дето ме пита дали съм готова да мина от другата страна-))) Дошло е времето. ЯЯ не е Оля Орелия :012: Оля я видях наяве в атлантида като физиономия. В началото реших,че е ирландка-)))
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Атлантида
« Отговор #32 -: Март 27, 2014, 09:39:54 pm »
Вещер, имам една съседка, която владее Рейки, това, онова, има и доста силни ясновидски способности. Мисля, че се взема за повече, отколкото е реално, в смисъл, че вади твърде голямо самочувствие, но наистина жената си има доста големи заложби.  :017: На мене ми е казвала, че ме е мяркала из Атлантида - сега ми казваш за този ретро Нептун - то и аз имам ретро Нептун, но много хора го имат, в смисъл че  Нептун сравнително често и за доста големи периоди е ретрограден и поради това може би съм малко скептична дали всички ще имат отношение към това. Някакви конкретни спомени от подобно нещо нямам да съм живяла, но и аз не си помня кой знае колко много инкарнации - да си знам най-скорошните 2-3 най-много.

Стана ми интересен и въпроса, който ЯЯ поставя за технологията и духовността. Лично за мен има една граница, технологична, която като се прекрачи, вече води до бездуховност. И човечеството отдава я е преминало - със всичките тези смартфончета, телефончета, които ползваме, въпреки че знаем, че радиовълните, които произвеждат, са вредни за организма. Когато за целта на технологията, се унищожава по невъзвратим начин природата, това също е показвател, че от хора вече се превръшаме в роботи, а там нищо духовно няма. Според мен атлантите са били достатъчно умни да си измислят каквато технология им трябва, но и достатъчно духовни за да не се правят на инкарнираните богове на Земята, все едно тя съществува само да им служи на преходните задни части.  :012: Трябва да има съзнателен контрол над тези неща ...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Атлантида
« Отговор #33 -: Март 27, 2014, 09:43:59 pm »
Момичета,добре сте се почерпили,сипете ми и на мен гаргамелска отвара,че ожаднях като ви слушам :)Може и гъбен бульон с райски газ :012:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Атлантида
« Отговор #34 -: Март 27, 2014, 09:48:48 pm »
Така е Тъндъре. Не са имали тези технологии дето ги има сега и са били много по-добре. Пък и за къв чеп са им били ако са владеели телепатията  :012:. Не са се правели на богове, въпреки че според сегашните стандарти са били точно такива - създатели на реалността. Просто са си живеели и са поддържали крехкият баланс до момента на намесата на алчните тикви от Орион и Сириус. Тогава всичко се е срутило.


По въпроса за ретроградният Нептун, това е теория на Доналд Йот, а не моя. Хората с ретро Нептун (ако гледаме неговата теория) са най-вероятно едновременните инкарнации на някой от създателите на 1-вата матрица. Всеки ВА си има по 2000-3000 бройки. Ако отчетем и този фактор, то цифрите (наличностите) ми изглеждат логични. Сега, далеч съм от мисълта, че баш абсолютно всички трябва да имат нещо общо, но повечето може и да имат. В случая с ретро Нептуна не ползвам моя информация, а инфо от прочетено в астрологична книга. Просто ми се видя интересно като факт и затова го споменавам. Нито отричам, нито приемам или по-скоро приемам докато не намеря теория, която да го опровергае. Досега не съм намерила такава  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Атлантида
« Отговор #35 -: Март 27, 2014, 09:55:58 pm »
Ам, дъл ней тия с ретро плутон да са от орион - да са дошли да ви тормозят под прикритие :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Атлантида
« Отговор #36 -: Март 27, 2014, 10:03:43 pm »
Е тез с ретро Юпитер,сигурно сме създали бг матрицата от купа шкембе чорба.Първа и по-опростена инкарнация,. :012:Роби на Елита.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Атлантида
« Отговор #37 -: Март 27, 2014, 10:08:12 pm »
Какви вегетарианци,нали  някои канибали от островите били преки потомци на атлантите след  грехопадението им :D Не ща гуру канибал :012:

Абсурд. На канибалски изцепки са били навити войните от Сириус. Дори на родната им планета да изядеш врага е било висша проява на военна сила. То и харемите от тях идват. Сириус е била силно военизирана планета. Царял е патриархат. Били са много зли и са били велика сила, то и затова Орионската кралица е предпочела да сключи пакт с тях, отколкото да влезе във война.

Джокер: иконата на Марчето с младенеца - Орионската кралица със сириански войн в скута. Забележете в гръцката митология примерно: на всички вази, кани, чаши, чинии коя от фигурите е богинята на нещо си - тази, която е най-висока. Вие да сте виждали икона на Марчето с Ицката като е пубертет примерно. Ми нема такава! Всичките икони са кака ви Мара с бебето Ицо. А си направете сметката кво е изобразено на иконата. Сириус са били подчинени на Кралицата и това е...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Атлантида
« Отговор #38 -: Март 27, 2014, 10:09:02 pm »
А тия, дето сме без нищо ретро? Даже възлите ми изглеждат директни, чак се чудя дали не съм вдигнал диоптър… ха, наистина са директни, от второ място излизат така.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Атлантида
« Отговор #39 -: Март 27, 2014, 10:10:22 pm »
Е тез с ретро Юпитер,сигурно сме създали бг матрицата от купа шкембе чорба.Първа и по-опростена инкарнация,. :012:Роби на Елита.

Българите са наследници на Сириус  ;) или поне така се спекулира, но като се замисля прабългарите са били доста жесток народ - туй скалпове, чаши от черепи, че стъкларията се троши като се лашка на конете и прочие дивотии - всичко това води към Сириус  :012:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Атлантида
« Отговор #40 -: Март 27, 2014, 10:21:24 pm »
По-горе имах предвид,че някои оцелели след потопа  потомци на атланти подивяли  и хрус-хрус :012:Аа иначе може и да си била и кръстница на Каан-овете ни :57:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Атлантида
« Отговор #41 -: Март 27, 2014, 11:16:12 pm »
Хахаха, Папи така ще изляза пак шизофренична и по паралелни инкарнации - щото имам и ретро Плутон - така че хем съм от създателите на първата матрица, хем съм алчно извънземно от Орион.  :012: Което междудругото ми е едно от любимите съзвездия, доста заглеждам Бетелгейзе, проклет червен гигант.  :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Атлантида
« Отговор #42 -: Март 27, 2014, 11:34:15 pm »
Мойта е Ригел :)
Ама като ми бягат реинкарнациите, инкарнациите и т.н.- не мога да докажа :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Атлантида
« Отговор #43 -: Март 30, 2014, 08:24:53 am »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Атлантида
« Отговор #44 -: Март 30, 2014, 12:37:09 pm »
Анунаките са свалили видеото от Youtube :-X