Автор Тема: Възмездието  (Прочетена 18149 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Възмездието
« Отговор #30 -: Март 30, 2014, 05:09:46 pm »
Като представител на плутонясалите, дълго време предпочитах да се убедя лично, че възмездието ще бъде въздадено. В един момент за по-леките случаи престана да ми дреме, щото се убедих, че няма значение дали се впрягам или не, всички ги застига. Няма защо да си товаря 12-домния Марс с цикли "търпя, търпя, търпя, избухвам", няма нужда да мразя, няма нужда да гледам лошо — стига ми да знам, че рано или късно всеки ще си плати с лихвите. Е, плащат си. А по-тежки случаи, слава Богу, отдавна не е имало.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възмездието
« Отговор #31 -: Март 30, 2014, 06:32:36 pm »
Както се казва, Рептиле, собственоръчно да си се убедил, че някой си е получил заслуженото, по скорпионски.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Възмездието
« Отговор #32 -: Март 30, 2014, 06:44:11 pm »
Качих левъл, Лили — бях като граф Монте Кристо, сега съм като проклятието на фараоните :d030: И даже не си цапам кармата, дето Вещето твърди, че я нямало :cheer:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възмездието
« Отговор #33 -: Март 30, 2014, 06:49:15 pm »
сега съм като проклятието на фараоните :d030:

Аз за гъбички се сещам - упорити, трудно се пропъждат и стигат навсякъде  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възмездието
« Отговор #34 -: Април 04, 2014, 09:06:44 pm »
Преди време писах, че кучето на съседа ни беше нападнало докато се разхождахме с моето. Е на съседа му се случи нещо много гадно,  макар и напълно заслужено, но хич не се почувствах добре и се разстроих, нищо че щях да го шамаросвам. Става ми много неприятно, когато на някой му се случват гадости, дори да имаме конфликт по между си. 

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възмездието
« Отговор #35 -: Април 04, 2014, 09:14:09 pm »
Не, на кучето му няма нищо, спокойно  :) На скоро даже си играх с него, че ги засякох в асансьора и ме нацелува  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Възмездието
« Отговор #36 -: Април 05, 2014, 02:34:43 am »
Искам само да вметна, че българите сме гадни по природа, все повече се убеждавам

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Възмездието
« Отговор #37 -: Април 05, 2014, 08:34:50 am »
Искам само да вметна, че българите сме гадни по природа, все повече се убеждавам

Мда

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възмездието
« Отговор #38 -: Април 05, 2014, 09:54:52 am »
Papy, а какво включва обобщението "гаден" ,в случая ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Възмездието
« Отговор #39 -: Април 05, 2014, 10:08:21 am »
Papy, а какво включва обобщението "гаден" ,в случая ?!?

Злобни, завистливи, нахални, невъзпитани, и със сигурност-мързеливи

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Възмездието
« Отговор #40 -: Април 05, 2014, 11:31:50 am »
Злобни, завистливи, нахални, невъзпитани, и със сигурност-мързеливи

100 процента съгласна. Особено нахалитета и тая логика На мене може да не ми е добре, ама хубаво че на Вуте му е по-зле, е за целия Балкански полуостров смея да кажа. Тарикатлъка също много ме дразни, но и той е запазена марка на Балканския полуостров. Искаме всичко да ни е уредено нали и да са честни към нас, но когато ни е изгодно, за какво ние да бъдем честни към другите.  :012: :012: Простооо отвратително - и ако някога се изнеса от тази държава, няма да е заради безпаричието, а точно заради ей тези противни черти на населението тука.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възмездието
« Отговор #41 -: Април 05, 2014, 11:39:13 am »
А, недейте така  :012:

Наскоро един колега ми сподели впечатления след пътуване през Западна Украйна, където са украиноговорящите националисти. След тоя разказ вече и България ми се струва рай, и българите по-доброжелателни и свестни.  :)

В голяма степен и за тях важат лафовете за Вуте и бай Ганьо. Поразрових се и попаднах на един интересен исторически и етнокултурен анализ. Оказа се, че имат много по-близка връзка с българите, отколкото с руснаците и беларусите, в произхода си също имат тюркски корени.
« Последна редакция: Април 05, 2014, 11:42:36 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Възмездието
« Отговор #42 -: Април 05, 2014, 11:49:33 am »
Винаги може и по-зле, както се казва. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Възмездието
« Отговор #43 -: Април 05, 2014, 11:52:29 am »
Винаги може и по-зле, както се казва. :012:

Да, със сигурност.

Та в тази връзка колегата разправя как щял да падне на пътя и да целува асфалта, когато стигнал до румънската граница.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Възмездието
« Отговор #44 -: Април 05, 2014, 03:36:46 pm »
А, недейте така  :012:

Наскоро един колега ми сподели впечатления след пътуване през Западна Украйна, където са украиноговорящите националисти. След тоя разказ вече и България ми се струва рай, и българите по-доброжелателни и свестни.  :)

В голяма степен и за тях важат лафовете за Вуте и бай Ганьо. Поразрових се и попаднах на един интересен исторически и етнокултурен анализ. Оказа се, че имат много по-близка връзка с българите, отколкото с руснаците и беларусите, в произхода си също имат тюркски корени.

Ха така, да живее и крепне българо-украинската дружба! Сите украинки — българки! :012: