Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 284303 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1740 -: Февруари 09, 2018, 04:09:41 pm »
И една позната зачена и се омъжи при труден сатурнов транзит към светилата. В навамша има ♄ в съвпад със Слънцето и опозе с Луната.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1741 -: Февруари 09, 2018, 04:16:34 pm »
Ми на който не му е писано нещо, го прави на трудните транзити.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1742 -: Февруари 09, 2018, 04:19:45 pm »
Тя 7 години чака да я забележи мъж, в елмаза го откри. Просто стоеше и чакаше мъж да й пише. Никакъв социален живот.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1743 -: Февруари 09, 2018, 05:50:06 pm »
Здравейте и от мен, тъкмо за сатурна да питам нещо, само от 10 -тина дни ми е в съединение с марс и настана Содом и Гомор, големи каранци,обиди,много нерви, вече съм на успокоителни,а се очертава да е така до ноември.Божеее какво ще се прави не знам.При вас какво се е случило при такъв съвпад и нещо не може ли да смекчи положението? Може би по силни успокойтелни хахаха

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1744 -: Февруари 09, 2018, 09:19:54 pm »
Здравейте и от мен, тъкмо за сатурна да питам нещо, само от 10 -тина дни ми е в съединение с марс и настана Содом и Гомор, големи каранци,обиди,много нерви, вече съм на успокоителни,а се очертава да е така до ноември.Божеее какво ще се прави не знам.При вас какво се е случило при такъв съвпад и нещо не може ли да смекчи положението? Може би по силни успокойтелни хахаха
През кой дом транзитира Сатурн?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1745 -: Февруари 09, 2018, 09:23:59 pm »
Мда, Содом и Гомор е много точна асоциация, когато Сатурн минаваше през Марс на ИЦ при мен. Не бях участник, по-скоро доброзорен наблюдател.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1746 -: Февруари 10, 2018, 12:24:04 am »
Здравейте и от мен, тъкмо за сатурна да питам нещо, само от 10 -тина дни ми е в съединение с марс и настана Содом и Гомор, големи каранци,обиди,много нерви, вече съм на успокоителни,а се очертава да е така до ноември.Божеее какво ще се прави не знам.При вас какво се е случило при такъв съвпад и нещо не може ли да смекчи положението? Може би по силни успокойтелни хахаха
Не мисля, че това при теб е от тр Сатурн върху Марс, при мен мина през 2013г и събитията бяха положителни. При теб е от ЛЗ върху Луната ти и съвпад с Юпитер У3, квадрат с Уран и с Венера У1, У8 в 1д.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1747 -: Февруари 10, 2018, 12:52:28 am »
Не мисля, че това при теб е от тр Сатурн върху Марс, при мен мина през 2013г и събитията бяха положителни. При теб е от ЛЗ върху Луната ти и съвпад с Юпитер У3, квадрат с Уран и с Венера У1, У8 в 1д.
Признавам,никога няма да я науча тази астрология. Не се търпи вече.Гледам като полезно изкопаемо тъпата карта,чета интерпретации и кво ли не и пак съм супер зле.
Сафо - 5 дом

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1748 -: Февруари 10, 2018, 11:14:54 am »
Здравейте и от мен, тъкмо за сатурна да питам нещо, само от 10 -тина дни ми е в съединение с марс и настана Содом и Гомор, големи каранци,обиди,много нерви, вече съм на успокоителни,а се очертава да е така до ноември.Божеее какво ще се прави не знам.При вас какво се е случило при такъв съвпад и нещо не може ли да смекчи положението? Може би по силни успокойтелни хахаха

eses, Сатурн може да внесе известен контрол в-ху необузданата енергия на Марс.
Вероятно по-скоро той ще балансира и отрезви ситуацията.
Ако Марс ти е лесно възпламеним, радвай му се на този Сатурн, брой до 1000 и дишай по-дълбоко!  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1749 -: Февруари 10, 2018, 03:27:08 pm »
Здравейте и от мен, тъкмо за сатурна да питам нещо, само от 10 -тина дни ми е в съединение с марс и настана Содом и Гомор, големи каранци,обиди,много нерви, вече съм на успокоителни,а се очертава да е така до ноември.Божеее какво ще се прави не знам.При вас какво се е случило при такъв съвпад и нещо не може ли да смекчи положението? Може би по силни успокойтелни хахаха

Твоя Сатурн е У3, 4, в 11 дом и съвпад СЛВ, демек, още не е научен. А марс е в Козирог, в 3 дом, но К3 е в Стрелец. За капак през същия този 3 дом минава и Плутон, У1,2, намиращ се в 12 дом.
Та този Плутон иска от теб да се отвориш за повече информация, за повече знания, за повече срещи с брат/сестра. Козирог иска да поемеш отговорност за това, което правиш в тези области. И Сатурн като е кацнал върху Марс, ти казва пак почти същото - не бързай да говориш по стрелец, а си дай време (козирог) да обислиш (3 дом) и тогава да действаш (Марс).
Наталния ти Сатурн е в дева, 11 дом - в служба на групата, общността. Смирение, да използваш това, което можеш, в служба на една по-голяма група.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1750 -: Февруари 10, 2018, 04:55:14 pm »
Уау, ами то хубаво,ама аз всичко наобратно съм направила. Дълго време се старах всичко да е мир и хармония,но когато някой си търси умишлено разправии,ти пада пердето ииии аз съм спокоен и позитивен човек,но когато ме агресират ,губя контрол и избухвам, та така стана и сега.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1751 -: Февруари 10, 2018, 05:09:57 pm »
Уау, ами то хубаво,ама аз всичко наобратно съм направила. Дълго време се старах всичко да е мир и хармония,но когато някой си търси умишлено разправии,ти пада пердето ииии аз съм спокоен и позитивен човек,но когато ме агресират ,губя контрол и избухвам, та така стана и сега.

тогава забравяш за написаното от мен и продължаваш напред - много е лесно :)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1752 -: Февруари 11, 2018, 02:19:59 am »
тогава забравяш за написаното от мен и продължаваш напред - много е лесно :)

... и много лесно, рано или късно, пак я докарваме до сходна ситуация  :72:

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1753 -: Февруари 11, 2018, 03:14:54 pm »
Цял живот ме преследват две деви и двете ми направиха живота черен и на двете им мълчах цял живот и се стараех ,все да не обидя,все да не накърня нечие чуждо достойнство, все ги щадях заради 3 човек който ще го отнесе.Е свърши се, вече не ги търпя и си мисля че всъщност това се искаше и от мен,да не ги търпя и да не им позволявам да ме правят на трътка а аз смирено да навеждам глава.Не знам тея мой карти кво казват,но ако е било да ги търпя още 30 г ,еми не мога повече.И като казвам цял живот, то найстина е цял живот първата влезе в живота ми когато бях на 4, втората на 24 ,а вече съм на 40, еми егати и кармичните уроци,ако са такива.
« Последна редакция: Февруари 11, 2018, 03:18:06 pm от eses »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1754 -: Февруари 21, 2018, 09:46:31 am »
Днес Сатурн прави секстил с наталната ми Венера на 0°27s. Преди около месец окончателно приключих "връзка", която беше доста деструктивна за мен. Сега като се върна назад е започнала на тригон, 2016 г. с чести прекъсвания до сега.