Автор Тема: Скорпионът и сексът  (Прочетена 11647 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #60 -: Юли 02, 2019, 05:51:29 pm »
Любовта е всичко........грижа,страст,секс.Да трепериш за някой,да го мислиш,да го желаеш,да се грижиш за него.Да се събуждаш с мисъл за този човек.При мен е така.

 Не съм съгласен. Говорим за един човек,всеки човек е отделен темперамент. Има кръвни групи,има характери... Или си маняк,хищник,страстен като Скорпиона или си... Не знам...
Но искам да отделим нещата,според мен страстта е едно,а любовта е съвсем друго. Помогнете да отговорим на този въпрос,ако обичате. Благодаря ви!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #61 -: Юли 02, 2019, 06:48:53 pm »
Разбира се, че страстта е едно, а любовта друго. Но може да ги съчетаеш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #62 -: Юли 02, 2019, 08:19:22 pm »
Разбира се, че страстта е едно, а любовта друго. Но може да ги съчетаеш. :)

Хм,благодаря ти,че го каза. Изглежда,че само ти ме разбираш.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #63 -: Юли 02, 2019, 08:23:42 pm »
Маймунка, хората за да придадат някакъв смисъл и порядък на своето съществуване са тръгнали да търсят връзка между това, което-каквото се случва на небето и живота на Земята. За да се изясни такава връзка са се нуждаели от някаква система или схема и то затворени. За да   е по-лесно и и по-точно обяснено едно нещо се разделя на сектори и то възможно малки. Разделят небесното пространство на сектори, дом/знак и така успяват да отбележат позициите на планетите в небето.Свързват привидното въртене на Слънцето, Луната и планетите около секторите-знаци/домове с въртенето на Земята около оста, за да свържат планетния модел с отделния човек, роден на определено място. Понеже Земята се завърта веднъж на 24ч приблизително, 12 знака и 10 планети минават през 12 дома за този период. Докато календара стигне до нас с тези месеци, дни е претърпял доста промени, месеците дълго време са били 10, астрологичните домове 8, 36. Преди 12 000 г може знаците да са били и 88 ? Но, винаги четен брой, две по две, за да отразяват дуалността. Има много сметки за това, защо са 12, 3, 4 , 7, 10 и т.н.  Колкото по-просто, толкова по-близо до реалността. :)

Благодаря, Рени!

Но се обърках, виж какво пише тук http://friendsoftherainbow.net/node/21 като инфо за връзката от къде произлиза астрологията и от къде, кой? Дали е вярно?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #64 -: Юли 03, 2019, 08:44:10 am »
Според мен, ако човек притежава двете вътре в себе си и любов, и страст то ще ги проявява във всичко, не само в личните отношение. Там където липсва любов няма как да продължи дълго. Без страст е трудно, когато имаш нужда от нея и тя е част от физическото и психическо здраве.
Давам пример, ако обичаш някой би продължил да правиш секс с него, въпреки че вече не те привлича сексуално, но това ще се отрази зле на физиката и психиката, при страстен тип човек.

Али, според теб, за да изпиташ страст към един човек, важно ли е да му имаш доверие?


Това е въпросът. При страстта според мен няма доверие,няма загриженост за особата,няма... Романтика,няма... Мм... Няма сантименталност,нежност,човечност... При страстта... Страстта е животинска материя,мания,наслада...
И сега искам отново да задам въпроса... Жените какво предпочитат? Разбира се всеки човек е строго индивидуален,но като цяло... Какво предпочитат? Романтичен,джентълмен или страстен мачо,който не проявява никакви чувства,но за сметка на това има изпепеляваща страст? Благодаря на всички,които помагат за разрешаването на въпроса.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #65 -: Юли 03, 2019, 01:39:15 pm »
Благодаря, Рени!

Но се обърках, виж какво пише тук http://friendsoftherainbow.net/node/21 като инфо за връзката от къде произлиза астрологията и от къде, кой? Дали е вярно?

Маймунка, имаме възможност да проверяваме. По-добре е не да търсим следи от древните, а да търсим онова, което те са търсели. :) Много хора са убедени, че ние обикновените хора нямаме пръст в тази материя, ползваме я наготово "отгоре' е спусната. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #66 -: Юли 04, 2019, 11:05:26 am »
Някои хора не са особено страстни без оглед на това дали са мъже или жени, така че няма как да предпочитат и да им е ок в/със страстни преживявания.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #67 -: Юли 14, 2019, 12:36:32 am »

Това е въпросът. При страстта според мен няма доверие,няма загриженост за особата,няма... Романтика,няма... Мм... Няма сантименталност,нежност,човечност... При страстта... Страстта е животинска материя,мания,наслада...
И сега искам отново да задам въпроса... Жените какво предпочитат? Разбира се всеки човек е строго индивидуален,но като цяло... Какво предпочитат? Романтичен,джентълмен или страстен мачо,който не проявява никакви чувства,но за сметка на това има изпепеляваща страст? Благодаря на всички,които помагат за разрешаването на въпроса.

Безусловна любов!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #68 -: Юли 14, 2019, 12:38:30 am »
Маймунка, имаме възможност да проверяваме. По-добре е не да търсим следи от древните, а да търсим онова, което те са търсели. :) Много хора са убедени, че ние обикновените хора нямаме пръст в тази материя, ползваме я наготово "отгоре' е спусната. :)

Да, ние сме тук и сега- това не е случайно!  :)  :38:
« Последна редакция: Юли 14, 2019, 12:40:55 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг