Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 615628 пъти)

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4110 -: Юли 30, 2019, 04:28:24 pm »
Wiserneuron, благодаря за отговора!

Точно в партньорските взаимоотношения никак не и се случват нещата. Визирам взаимоотношенията и с мъже. Никакви връзки с представители на противоположния пол. Комуникативна е да, и за повишаването в работата и си прав. Това беше обаче преди около месец - два. И да част е от голям екип.  Много добър приятел е.

Ще радвам и на други включвания!

slawi_00

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Натални карти
« Отговор #4111 -: Юли 31, 2019, 12:27:48 pm »
Как мога да оправя този проблем?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Натални карти
« Отговор #4112 -: Август 01, 2019, 06:40:50 pm »
Трябва да качите картинката като файл във форума, а не като линк към астро-то

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4113 -: Август 01, 2019, 08:02:25 pm »
Здравейте!

Публикувам натална карта на моя позната. Ще ми бъде много интересно какво ще кажете за нея? Най-вече за партньорските взаимоотношения? Изобщо всичко, което кажете ще ми бъде интересно? :) Благодаря!

В рода на баща и имало ли е жена, която е била сериозно наранена в любовта?



Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4114 -: Август 01, 2019, 10:57:57 pm »
В рода на баща и имало ли е жена, която е била сериозно наранена в любовта?

Ом, нямам понятие. Защо?

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4115 -: Август 01, 2019, 11:10:47 pm »
Ом, нямам понятие. Защо?

Питай я, де!


Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Натални карти
« Отговор #4116 -: Август 01, 2019, 11:16:01 pm »
Ще! Като я видя.

Amazong

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Натални карти
« Отговор #4117 -: Август 07, 2019, 12:02:42 pm »
Здравейте ,как ще изтълкувате 7 дом във Меркурий,Венера и Уран във скорпион

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Натални карти
« Отговор #4118 -: Август 07, 2019, 01:33:07 pm »
Здравейте ,как ще изтълкувате 7 дом във Меркурий,Венера и Уран във скорпион
зависимост от партньори, неочаквани срещи и раздели, проблемни отношения, публичност, ревност, обсебване, пеене, танци, пътувания, контакти.... И какво ли още не. Катастрофи.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #4119 -: Август 17, 2019, 01:29:58 pm »
Знам, че някои от вас не гледат детски карти преди навършени  7г... Но ме притеснява, че има "тежка" карта... Струпани в 1ви дом и 8ми дом...

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #4120 -: Август 18, 2019, 10:53:04 pm »
Може да стане изявен спортист или може би хирург. Може и по ведическата да се окаже, че всъщност тези планети са в 9 дом...

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #4121 -: Август 20, 2019, 09:44:22 am »
Може да стане изявен спортист или може би хирург. Може и по ведическата да се окаже, че всъщност тези планети са в 9 дом...
Благодаря  :58:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4122 -: Август 24, 2019, 10:27:49 am »
Здравейте,

За съжаление вчера научих една много лоша новина, за моя бивша колежка.
Чух се с нея, защото някак си я мисля от няколко седмици, и то имало защо.
Оказа се, че след направен скенер, са и открили най-вероятно лимфом в лимфните възли около шията, който са оперирали и взели за изследване. Като имала и в коремната кухина, опашната кост и може би и белия дроб.
Оказа се че в София имало само 2 хематолога, които могат да кажат мнение, но изследванията ще бъдат готови чак на 2.09.2019г.
Даде ми данните си, ако е възможно да изкажете и вие мнение.
Смених картата, че се оказа 17.30ч
« Последна редакция: Август 24, 2019, 12:43:55 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4123 -: Август 24, 2019, 03:02:42 pm »
Активирана е оста 6-12, като Венера у6 е времеви управител. Тя не е добре поставена в картата, квадрат с у12 Марс, в заточение, в 6-ти, но пък Юпитер е тригонира, като претендира за Алкокоден. Луна (Хилег) е опозиция Сатурн у 8,квадрат Меркурий упр. на хороскопа, Сатурн у8 е квадрат и със Слънце. Тр.Юпитер е спрял стационарен върху Меркурий, което е добре. Но сега предстоят квадратури на Юпитер с Венера, Меркурий, Марс, докато са в Дева . Новолунието е в 4-ти срещу Луната. Предполага, че като стане видима Венера в края на септември ще е по-ясно каква ще е алтернативата. Тогава е в сила и секстила Венера- Юпитер, а двамата са на трон. Цикъл Венера-Марс от днес почва в 4-ти дом срещу Луна, а те държат оста 6-12. Слънце- Марс и той в 4-ти дом.Ако много детайлно се разгледа и очисти "проблема", може и да има добро развитие.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Натални карти
« Отговор #4124 -: Август 25, 2019, 11:56:13 am »
Активирана е оста 6-12, като Венера у6 е времеви управител. Тя не е добре поставена в картата, квадрат с у12 Марс, в заточение, в 6-ти, но пък Юпитер е тригонира, като претендира за Алкокоден. Луна (Хилег) е опозиция Сатурн у 8,квадрат Меркурий упр. на хороскопа, Сатурн у8 е квадрат и със Слънце. Тр.Юпитер е спрял стационарен върху Меркурий, което е добре. Но сега предстоят квадратури на Юпитер с Венера, Меркурий, Марс, докато са в Дева . Новолунието е в 4-ти срещу Луната. Предполага, че като стане видима Венера в края на септември ще е по-ясно каква ще е алтернативата. Тогава е в сила и секстила Венера- Юпитер, а двамата са на трон. Цикъл Венера-Марс от днес почва в 4-ти дом срещу Луна, а те държат оста 6-12. Слънце- Марс и той в 4-ти дом.Ако много детайлно се разгледа и очисти "проблема", може и да има добро развитие.

Рени, благодаря ти!
Дай Боже да се размине. Не мога да повярвам или може би не искам.
Просто не мога и да си представя през какво преминава и най-вече двете й момчета и мъжът й.
Ще пиша какво е станало, когато излязат резултатите.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.