Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757541 пъти)

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4575 -: Юли 21, 2019, 01:29:00 pm »
Тоя Сатурн, не знам още колко ще го изтърпя да ми души Венерата, преди да го взрива  ;D
Х. изпитва ли нещо към мен, защото шизофренните му сигнали, вече ме изнервят. Тамън реша да заминава в обратно в килера, откъдето всъщност дойде и все стане нещо, заради което си викам, ще изчакам още малко и така н-брой пъти. Това Марс във Везни е .....
И аз мисля, че е да.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4576 -: Юли 21, 2019, 04:50:03 pm »
Сафо, Акрукс по хорара на  mona lisa 11ти дом ли е първи за момчето или по 7ми?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #4577 -: Юли 21, 2019, 06:39:48 pm »
Би трябвало да е по 7ми - назован е по име.
А и така Управителите на първи и седми са в съвпад.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Любовни хорари
« Отговор #4578 -: Юли 21, 2019, 07:05:42 pm »
Сафо, Акрукс по хорара на  mona lisa 11ти дом ли е първи за момчето или по 7ми?
Аз го разгледах по 7 дом.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4579 -: Юли 22, 2019, 02:58:23 pm »
Благодаря ви!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4580 -: Юли 22, 2019, 10:02:59 pm »
Здравейте,

Въпреки ретроградията и съмненията ми, нещо ме привлече в него, и реших да питам -
"Възможно ли е да има положително развитие (приятелство) в отношенията между мен и друг човек (назован е по име)?"

Благодаря!

« Последна редакция: Юли 22, 2019, 10:07:11 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4581 -: Юли 23, 2019, 02:09:10 pm »
Сафо, Акрукс по хорара на  mona lisa 11ти дом ли е първи за момчето или по 7ми?
по 7д- партньори, приятели, в случая назован по име

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Любовни хорари
« Отговор #4582 -: Юли 23, 2019, 08:04:10 pm »
Здравейте,

Въпреки ретроградията и съмненията ми, нещо ме привлече в него, и реших да питам -
"Възможно ли е да има положително развитие (приятелство) в отношенията между мен и друг човек (назован е по име)?"

Благодаря!
ти си представена от Сатурн ретрограден на твоя к12,Уран в 3 дом и Нептун в 1 ви. Другият човек е представен от Слънце в рак, в последен критичен градус, в негов 12дом.Скоро ще смени своите приоритети и ще добие самочувствие. Притеснителен е стелиумът в 12ят му дом, много тайни, тайни комуникации. За приятелство защо не, все пак Слънцето ще направи тригон с Юпитер у на твой 11 дом. Луната също е сходящ аспект с Юпитер. При всички случаи трябва да се вземе предвид уран, като господар на 11дом.Слънцето ще направи квадрат с него. Възможно е когато ситуацията при Х се промени, ти да се отдръпнеш,да прозреш нещо. Всъщност по хорара излиза, че ти си по-отговорна.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4583 -: Юли 23, 2019, 10:40:26 pm »
Благодаря ти много, Сафо  :58:

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4584 -: Юли 24, 2019, 09:58:43 am »
Здравейте, почти съм решила да приключа връзката с Х и мисля да му кажа някой неща пък да става каквото ще. Зададох въпрос Да направя ли това което съм решила с Х и ето го хорара. Да разбирам ли че отговора е "не" по сходящата квадратура на луната с Мерк., Венера и Слънце? И коректно ли е зададен въпроса в смисъл да му кажа ли това, което съм решила?
Благодаря!
« Последна редакция: Юли 24, 2019, 10:37:42 am от Jana »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #4585 -: Юли 24, 2019, 04:25:17 pm »
по 7д- партньори, приятели, в случая назован по име

Благодаря!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Любовни хорари
« Отговор #4586 -: Юли 24, 2019, 07:49:40 pm »
Здравейте, почти съм решила да приключа връзката с Х и мисля да му кажа някой неща пък да става каквото ще. Зададох въпрос Да направя ли това което съм решила с Х и ето го хорара. Да разбирам ли че отговора е "не" по сходящата квадратура на луната с Мерк., Венера и Слънце? И коректно ли е зададен въпроса в смисъл да му кажа ли това, което съм решила?
Благодаря!
Ти за същият онзи Х ли питаш,за който пуска няколко хорара вече?Представена си от ретро Меркурий в 11 дом,прекалено нервна си и емоционална по рак.Нали знаеш ,че знак рак представя и хора,които имат силно собственическо чувство .Х е представен от Нептун и Юпитер и въпреки,че те също са ретроградни ,той е по силен в момента,по-устойчив бих казала.Меркурий ще направи съвпад с Венера,планетата на любовта,парите,нашите ценности.Мисля,че каквото и да му кажеш ,ще съжаляваш след това.Луната в хорара са нашите емоции,тя е в овен в 8 дом.Изчакай .

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4587 -: Юли 25, 2019, 09:18:34 am »
Ти за същият онзи Х ли питаш,за който пуска няколко хорара вече?Представена си от ретро Меркурий в 11 дом,прекалено нервна си и емоционална по рак.Нали знаеш ,че знак рак представя и хора,които имат силно собственическо чувство .Х е представен от Нептун и Юпитер и въпреки,че те също са ретроградни ,той е по силен в момента,по-устойчив бих казала.Меркурий ще направи съвпад с Венера,планетата на любовта,парите,нашите ценности.Мисля,че каквото и да му кажеш ,ще съжаляваш след това.Луната в хорара са нашите емоции,тя е в овен в 8 дом.Изчакай .
Да, Сафо за същия........, благодаря ти, много си права, успях да се спра ха ха ха. Наистина бях нервна и за други неща и бях решила поне от едните нерви да се спася, но се спрях.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4588 -: Юли 25, 2019, 02:05:57 pm »
Здравейте, почти съм решила да приключа връзката с Х и мисля да му кажа някой неща пък да става каквото ще. Зададох въпрос Да направя ли това което съм решила с Х и ето го хорара. Да разбирам ли че отговора е "не" по сходящата квадратура на луната с Мерк., Венера и Слънце? И коректно ли е зададен въпроса в смисъл да му кажа ли това, което съм решила?
Благодаря!
АС е ранен, подранила си с въпроса, не е узрял. Меркурий е ретро, тъй че отложи каквото ти е на езика да го казваш сега, тъй като разваленият телефон ще се проточи във времето- тоз това казал, другият разбрал друго и така до безкрай

Jana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Любовни хорари
« Отговор #4589 -: Юли 25, 2019, 04:20:24 pm »
АС е ранен, подранила си с въпроса, не е узрял. Меркурий е ретро, тъй че отложи каквото ти е на езика да го казваш сега, тъй като разваленият телефон ще се проточи във времето- тоз това казал, другият разбрал друго и така до безкрай
Благодаря, така направих :58: