Автор Тема: Родова карма  (Прочетена 9595 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Родова карма
« Отговор #30 -: Май 22, 2019, 11:43:51 pm »
Ако ползваме равнодомната система, няма карма.  :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Родова карма
« Отговор #31 -: Май 23, 2019, 12:02:52 am »
Ролите постоянно се сменят в духовен план, а където е нашият Сатурн в родителския хороскоп сме лошите ,строги майки бащи на родителите си и прочие .

Това не го разбрах добре, в кой техен дом се намира или какви аспекти прави? За личната карма съм разбрала, че Сатурн е този който трябва да се отработи, но за родова не съм запозната.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Родова карма
« Отговор #32 -: Май 23, 2019, 10:53:12 am »
А да, защото докато го пиша мисля за съвпади и опозиции, квадрати с наш /техен Сатурн към лични планети  :012: Примерно аз имам такива аспекти с моите родители и често имамме взаимна нетърпимост чувството че другият те подтиска ограничава мърмори недооценява държи сметка в дадена област и тнт Няма такава лекота ефирност мир светлина и любов  :012: като в много семейства Абе тежка работа  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Родова карма
« Отговор #33 -: Май 23, 2019, 03:42:51 pm »
Ролите постоянно се сменят в духовен план, а където е нашият Сатурн в родителския хороскоп сме лошите ,строги майки бащи на родителите си и прочие .
Мда, Сатурн и на двете ми дъщери е в моя 5д (Козирог и Водолей), и двете имат строги изисквания към мен на тема спорт и творчество (и не ми позволяват хазарта)  :012:

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Родова карма
« Отговор #34 -: Май 23, 2019, 11:08:12 pm »
А да, защото докато го пиша мисля за съвпади и опозиции, квадрати с наш /техен Сатурн към лични планети  :012: Примерно аз имам такива аспекти с моите родители и често имамме взаимна нетърпимост чувството че другият те подтиска ограничава мърмори недооценява държи сметка в дадена област и тнт Няма такава лекота ефирност мир светлина и любов  :012: като в много семейства Абе тежка работа  :012:
ата
Абсолютно същото е и при мен! Тегава работа!

Аз друго искам да попитам: Може ли някой някоя от вас да ми каже тук има ли кармична връзка и в какво се изразява?

« Последна редакция: Май 23, 2019, 11:09:49 pm от Хриспа »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Родова карма
« Отговор #35 -: Май 24, 2019, 03:54:09 pm »
Аз друго искам да попитам: Може ли някой някоя от вас да ми каже тук има ли кармична връзка и в какво се изразява?
кармична не, но общо взето е хармонична,става за брак

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Родова карма
« Отговор #36 -: Май 24, 2019, 07:51:54 pm »
А да, защото докато го пиша мисля за съвпади и опозиции, квадрати с наш /техен Сатурн към лични планети  :012: Примерно аз имам такива аспекти с моите родители и често имамме взаимна нетърпимост чувството че другият те подтиска ограничава мърмори недооценява държи сметка в дадена област и тнт Няма такава лекота ефирност мир светлина и любов  :012: като в много семейства Абе тежка работа  :012:

Благодаря! Мой Сатурн опозиция ПФ на майка ми и квадрат СВ, съвпад нейн Юпитер. Нейн Сатурн опозиция ПФ и квадрат мой СВ. Определено ми пречи на щастието.  :012: С баща ми: мой Сатурн тригон Марс/Венера и негов Сатурн тригон моята Луна. В тези отношения има повече свобода, но и с него ми е трудно да поддържам нормални отношения, заради тънките манипулации и невротичност.

Наистина са рядкост нормалните взаимоотношения в едно семейство, по-често забелязвам липса на хармония и тотално сбъркана представа за любов и разбирателство. Ако в едно семейство липсват е ясно, че нищо не се получава, дори те натоварват.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Родова карма
« Отговор #37 -: Май 25, 2019, 12:19:13 am »
кармична не, но общо взето е хармонична,става за брак

Акруск, няма как да става за брак. Картата е на жена, много близка. Живеем заедно вече много години.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Родова карма
« Отговор #38 -: Май 25, 2019, 04:29:17 am »
Акруск, няма как да става за брак. Картата е на жена, много близка. Живеем заедно вече много години.
Ами ето - излиза си хармоничното съжителство и се радвай, че нямате кармична връзка.
И тук не сме предаването Ясновидци, друг път казвай каква е връзката.  :-X

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Родова карма
« Отговор #39 -: Май 25, 2019, 06:59:06 pm »
Ами ето - излиза си хармоничното съжителство и се радвай, че нямате кармична връзка.
И тук не сме предаването Ясновидци, друг път казвай каква е връзката.  :-X

Благодаря за отговора!
А, защо да се радвам, че нямаме кармична връзка?

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Родова карма
« Отговор #40 -: Юни 05, 2019, 09:51:29 pm »
Здравейте,
темата е чудесна и интересна. :)
Но що е то родова карма?
Това, че унаследяваме аспекти, конфигурации и пр.на родителите е ясно, не съм виждала хороскоп, който да не го потвърждава .
Въпреки това смятам,че  в наталната картата има фактори, които дават информация за това дали един хороскоп е повече или по-малко кармичен . Интересен е и факът, че обкръжението извън семейството хармонира с кармата на конкретния човек.
Свързвам кармата със Сатурн, Луна и Южен възел, 12 дом, знака Риби, но досега не съм проследявала как действа в действителност.
Вярвам,че сме част от цялото и  вървим по пътя на предците си. Вие  как разбирате коя е вашата родова карма и как работите, за да я изчистите? И възможно ли е човек да избяга от съдбата си, когато е натоварен с повече родова карма?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Родова карма
« Отговор #41 -: Март 11, 2020, 08:01:38 am »
Имам Лилит на к4,лъв.Прочетох,че това било индикация за много силна родова карма.Изплащам кармата на рода.Вероятно е имало освен врачки,баячки(за които знам),всякакви извратеняци.
Мислех,че Лилит ми е в 3 ти дом,близо до к4,но генерални събития са се случвали,когато е задействана ,по транзит,дирекция,в солара,на главна ос.Когато съм родила имам възврат на Лилит.
През 2017г Сатурн спря стационарен в 7 мият ми дом,опозиция Луна.Транзитна Лилит беше съвпад със Сатурн.Дирекция Луна съвпад Лилит на к4.Мисля беше кармична разплата,изживях стрес и ужас.
Лилит на асц ми през 2012г беше страшно.
Никога не съм понасяла добре дома си,не се чувствам като в собствен дом,топло и уютно........Местила съм се 10 пъти,в различни жилища и никъде не ми е добре,все едно съм на гости и за малко.В предишния ми солар беше съвпад Слънце в 10 дом.В сегашния солар е на к10 соларно съвпад Хирон.
Мъжът ми има Лилит съвпад Южен възел в опозиция на моята Венера.