Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 126469 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #45 -: Октомври 25, 2017, 04:40:52 pm »
Пак е нещо, подхвърлени трохи от Вселената.  :012: Аз никога не съм печелила нито от лотарийни билети, нито от тото и други игри на късмета.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: За другите неща
« Отговор #46 -: Октомври 25, 2017, 08:31:29 pm »
Днес за сефте търках билетче.  :012: Печалба 3 лева, но си е 50 процентова. От четирите печеливши числа, излязоха две.
Защо въобще се занимаваш с подобни глупости?  :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #47 -: Октомври 25, 2017, 08:35:44 pm »
Веднъж и аз реших да изтъркам, нито стотинка не спечелих. Оттогава не съм правила нови опити. И за себе си установих, че при мен парите идват с неуморен труд, лични способности и съобразителност. Нито съм имала лесни печалби, нито някой ми е съдействал за нещо в професионален план.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: За другите неща
« Отговор #48 -: Октомври 25, 2017, 08:37:10 pm »
И за себе си установих, че при мен парите идват с неуморен труд, лични способности и съобразителност. Нито съм имала лесни печалби, нито някой ми е съдействал за нещо в професионален план.
При мен е същото, и в натала ми си е показано - Марс У2 в заточение в квадрат с Луната в 5 дом (т.е. не ми е писано да печеля от хазарт).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #49 -: Октомври 25, 2017, 08:42:52 pm »
При мен няма от тъй наречените Дхана йоги за богатство, точно обратното имам. И У11 е в кофти дом – това изключва всякакви аванти, протекции, полезни връзки и дарове посредством взаимодействие с други хора. Но важното е, че нямам и вътрешна нагласа за това, че по тази линия мога нещо да получа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: За другите неща
« Отговор #50 -: Октомври 25, 2017, 08:46:51 pm »
Повечето в България явно я имат тази вътрешна нагласа, понеже виждам, че всеки втори все търка, дори и вървейки по улицата.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: За другите неща
« Отговор #51 -: Октомври 25, 2017, 10:19:17 pm »
Като дете печелех от всякакви томболи (в детски списания, игри, etc.), в които участвах просто така, и не си взимах наградите, защото смятах, че с нищо не съм ги заслужила. Хазартът не ме влече, имам ретро Юпитер (у8,7) във 2д, на него отдавам този вид късмет.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #52 -: Октомври 25, 2017, 10:57:22 pm »
Като дете печелех от всякакви томболи (в детски списания, игри, etc.), в които участвах просто така, и не си взимах наградите, защото смятах, че с нищо не съм ги заслужила. Хазартът не ме влече, имам ретро Юпитер (у8,7) във 2д, на него отдавам този вид късмет.

Цитат
и не си взимах наградите, защото смятах, че с нищо не съм ги заслужила

Не мислиш ли, че е защото Сатурн(овото) при теб е в повече ?!? Предпочиташ да ти е трудно.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За другите неща
« Отговор #53 -: Октомври 25, 2017, 11:11:49 pm »
Ха, вашето е нищо, преди х години пуснах тото, за първи път спечелих от позната тройка-7лв, оставих ги вкъщи, влязоха крадци и ги откраднаха. И повече не играя на никакви лотарии

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #54 -: Октомври 25, 2017, 11:13:28 pm »
Е, това вече е виц  :012: – да влязат крадци и да ти откраднат 7 лв., мизерна печалба от тотото.

А аз ще чакам транзитният Юпитер на Асцендента да ме огрее, тогава ще търкам билетчета.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #55 -: Октомври 26, 2017, 10:49:10 am »
Реших да си пробвам късмета в лотарийните билети. Не съм капо. Един лев чиста печалба.  :012:
А я си представете какво е да ти предлагат работа тип за благото на народа, с доста неизгодни условия - в твой ущърб, за която е необходимо да вадиш пари от твоя джоб и собствени ресурси, за да може да я вършиш, които доста намаляват и бе това не особено високото заплащане за подобен тип работа с много отговорности.  :91:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: За другите неща
« Отговор #56 -: Октомври 26, 2017, 11:34:47 am »
Не мислиш ли, че е защото Сатурн(овото) при теб е в повече ?!? Предпочиташ да ти е трудно.  :)
О, да, със сигурност! Но не толкова трудно, колкото заслужено.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #57 -: Октомври 26, 2017, 12:10:55 pm »
Стар, да не си ходила на някое интервю за работа? Тук при нас вече търсят и "офис сътрудници" с личен автомобил. Да може максимално да те използват. Ако можеше, пари от въздуха щяха да правят, дай им само да печелят, без да вложат нищо от себе си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: За другите неща
« Отговор #58 -: Октомври 26, 2017, 12:26:48 pm »
Днес ни преместиха обекта, но на по-малко видно място и от преди. :( Не съм сигурен, че сега ще е по-добре, дори може да стане още по-зле. Правих и хорар, но асцендентът се оказа късен (27 градуса и нещо).

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #59 -: Октомври 27, 2017, 05:15:16 pm »
Някой от Вас има ли днес проблем с мрежата на мтел ?