Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233067 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #30 -: Август 02, 2013, 08:03:10 am »
Някой ще погледне ли, моля?
Ще се влоши ли психическото ми състояние? Ще успея ли да се оправя?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #31 -: Август 02, 2013, 04:33:11 pm »
Някой ще погледне ли, моля?
Ще се влоши ли психическото ми състояние? Ще успея ли да се оправя?

Не, няма да се влоши. Състоянието ти се струва по-тежко, отколкото е в действителност. Периодът действително е тежък и не му се вижда много скоро краят, но няма да те пречупи. Като лек - посвети си времето на рутинни, досадни, машинални дейности. На работата или в къщи. Пренареждай си библиотеката, индексирай си папките в компютъра, чисти, преподреди са гардероба по цвят, форма, материя или копчета и после отначало, въобще преподреждай физическия свят около себе си с прецизността и досадното вманиачване на една дева в най-изчистен вид. Или започни да пишеш. Върни се към някакъв вид творческо писане, което си зарязала някъде в миналото. Не просто да твориш във въображението си, а да материализираш творенията си - в писан текст, в скулптури, дрехи, бижута, предмети. Такива терапии, огнено-земни, ти трябват.
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #32 -: Август 02, 2013, 09:44:21 pm »
Някой ще погледне ли, моля?
Ще се влоши ли психическото ми състояние? Ще успея ли да се оправя?

Satin,как са ти поставени по натал Луна и Меркурий ? Аз не умея да интерпретирам хорарна карта ,затова ако прецениш можеш да поставиш натална, да подискутираме,какво те тревожи относно психичното ти състояние в периода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #33 -: Август 02, 2013, 10:08:20 pm »
Благодаря Diyana  :)

Рени ето картата. Написала съм в темата за сънищата, какво се случи и съм доста притеснена  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #34 -: Август 02, 2013, 11:50:08 pm »
Експлозивно непредсказуема ,поддаваща се ту на вдъхновения ,ту на дълбоки разочарования,това е в общи линии комбинацията Вода-Огън.Аз съм Огън-Вода ,но и при двете комбинации крайният резултат е един и същ-вулкан. :)
Изразяваш всичко доста възбудено ,емоционално и доста импулсивно.Много често ти липсва логична ,системна мисъл,ред и действие,което пък поражда неспокойствие и субективизъм.Това те насища с вътрешно напрежение,емоционални крайности и си свръхчувствителна към всички и всичко.Ако ти липсват контрол и дисциплина може да имаш резки промени в настроението.Винаги си в единия край на "люлката".
Умееш ли да се ангажираш с нещо -идея,кауза,връзка..."вървейки " step by step?!?
Можеш ли да приемеш ограниченията на заобикалящата те действителност,изграждайки си собствена система от ежедневни правила,график?!?
Спомняш ли си кога за първи път си се почувствала пренебрегната,отхвърлена,ничия  и ако да ,как си се справила със ситуацията или пък не си ?

И защо за малко не заминеш нанякъде ,просто ей така ,накъдето те дръпне Луна,избягай" от някой /нещо лично?!? ...и като се "върнеш" мини първо през фризьора си,после към щанда с червено бельо и....остани за малко без "интимна" компания . :)
Мисля и пиша импулсивно ,но тези дни ще ти разглеждам картата и ако имаш желание може да дискутираме или тук ,или на лични .Не можеш да скриеш двойно подчертания аспект Луна/Плутон в Скорпион,Меркурий /Нептун ,акцента върху психичните домове ,само можеш да гледаш на това като възможност или като опасност-ти решаваш ,все пак имаш Марс в Овен и Сатурн тригон Меркурий.
Понеже си Риби ,ползвай въображението си и визуализирай торнадо ,в чието око си ти в момента ( Уран/Плутон активират АСЦ/МЦ,Сатурн /Юпитер 4/7-ми домове,нодална ос реверс по оста 1/7-ми домове) и се опитай да усетиш (Луна в Скорпион) и се свържеш със земята.Ако ти звуча неразбираемо ,питай ме . :-[
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #35 -: Август 06, 2013, 05:14:07 pm »
Пр. Луна съвпад нат. Южен Възел май обяснява станалото  :)

Рени, да емоционално съм много дълбока, но в последно време гледам да контролирам и потискам емоциите. То там май ми е грешката. "Step by step" нищо не мога да правя, правя всичко по моя си начин и както аз си реша   :) Нямам никакво търпение-искам всичко тук и веднага. И не, не мога да приема ограниченията, които налага външната среда. Дисциплина никаква нямам, изнервя ме, особено ако някой друг е решил да ме дисциплинира или да ми налага правила, става олелия  :)

Днес ще послушам Дияна, ще чистя и подреждам, мисля да изхвърля всичко ненужно  :)

Satin,емоции не се потискат,напротив във времето ако имаш желание можеш да ги овладяваш ,да ги канализираш.Нямаш грешка ,родена си с Луна съвпад Плутон в Скорпион,приемаш факта/заложеното и ги ползваш по предназначение.
Отговорите на въпросите са към теб и за да видиш резултата,в порядъка на шест месеца ,си ги задавай периодично ,когато се сетиш и си записвай отговорите.Отбележи си началото и на шестия месец виж какво си споделяла.С един куршум ще удариш два заека -ще събереш достатъчно информация за Светилата и вътрешните планети  в натала си като защо са именно "такива" като проява и как реагира картата ти при активирането и от транзити на същите и пр.Луна..Разбира се ,ако имаш желание . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #36 -: Септември 02, 2013, 07:10:25 pm »
По хорара ми за очите: Имам далекогледство. Вероятно- старческо. Предписаха ми очила за четене 2 и 2.5 диоптъра. В момента съм с разширени зеници.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #37 -: Септември 06, 2013, 10:42:24 pm »
По хорара ми за очите: Имам далекогледство. Вероятно- старческо. Предписаха ми очила за четене 2 и 2.5 диоптъра. В момента съм с разширени зеници.

Брей, очи на орел :). Ето, и очите ти отказват вече да се вторачват само в близкото, а им се рее надалеч.
А ти все пак продължавай с Норбеков.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #38 -: Октомври 02, 2013, 10:36:12 am »
Ужасно ми оттече венеца, ходих на зъболекар, намаза ме с 1 лекарство, и ми го даде за вкъщи. Днес съм още по-зле
Трябва да пътувам скоро, имам чувството, че мъдрецът се е счупил някъде и затова

10.31ч-софия ще се оправи ли венеца за пътуването?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #39 -: Октомври 02, 2013, 12:32:29 pm »
Това е на Папи

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #40 -: Октомври 02, 2013, 02:48:40 pm »
Много благодаря, дано да си права :)
Положението е кофти, предписа ми антибиотик

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #41 -: Октомври 11, 2013, 04:56:13 pm »
давам обратна връзка по хорара :)
значи аз пътувах, за малко да се откажа, защото вечерта пердния ден положението беше трагично, почти не можех да говоря
изпих антибиотика и не се оправих, но се подобрих
зъболекарят с локален антибиотик ме дообработва няколко дена и се пооправиха нещата
Може да се каже, че съм сравнително добре от 2 дена, което прави от 8/9.10, запазих мъдреца

Иначе си изкарах страхотно, като изключим чашите с вино за наздраве, които пропуснах :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #42 -: Април 22, 2014, 10:40:59 pm »
Човекът Х., назован по име, има ли психически проблеми?

22.04.2014, 22.29 ч, Варна
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #43 -: Април 23, 2014, 07:40:16 am »
На мен ми се струва нещо не тамън, но тази карта не ми говори. Луната като че ли не дава потърждения, но сигнификаторът на квезита е в точен съвпад с ЮЛВ, по градус, и е в лъчите на Слънцето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #44 -: Април 23, 2014, 08:18:36 am »
Защо "не", Веско, последен аспект на луната-секстил с меркурий?
Кврзитът може да изживява тежки моменти, свързани с деца, нови начинания, бизнес, организации, по принцип не е лошо настроен към кверента, ако имат връзка някаква