Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 47637 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #75 -: Април 27, 2019, 05:28:50 pm »
Ама чудесно, мога да се гръмна тогава  ;D
В момента при квадрат Плутон/Сатурн към нат Венера и тригон на Юпитер, изобилие от несподелена любов.
Последните години мрънкам, че съм безчувствена, е ся съм влюбена в двама, как стана не знам, единият от тях е доста стара любов. Та единият е с гадже, другият е влюбен в друга. Трябва да избера дали пак да мина във фаза на безчувствие или да бърша сълзи и сополи, ама по кой от двамата не е ясно  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #76 -: Май 02, 2019, 12:12:24 pm »
Сатин, Сатурн към Венера- страх ме е да се влюбя или страхувам, да погледна реалистично на ситуацията. Плутон към Венера- обсебен съм от идеята за връзка, любов. И при Сатурн, и при Плутон няма избор- такива са нещата. И двамата натискат по най-болното място, преживяваш нещо и после те принуждават да направиш промяна по същото това нещо, аспекта е твърд. Квадратурата е най-динамичният аспект и по негово време няма как да си размине без да предприемеш действие. Венера ти управлява 7-ми дом, няма да останат така неща в тази сфера. Юпитер с тригон ще помага да се освободиш по-леко от дилемата. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #77 -: Май 08, 2019, 09:08:18 am »
Ама чудесно, мога да се гръмна тогава  ;D
В момента при квадрат Плутон/Сатурн към нат Венера и тригон на Юпитер, изобилие от несподелена любов.
Последните години мрънкам, че съм безчувствена, е ся съм влюбена в двама, как стана не знам, единият от тях е доста стара любов. Та единият е с гадже, другият е влюбен в друга. Трябва да избера дали пак да мина във фаза на безчувствие или да бърша сълзи и сополи, ама по кой от двамата не е ясно  ;D
:)
Както ти си влюбена в двама, предлагам да влюбиш втория в себе си и работата ще се нареди.

Благодаря, че сподели.
При мен Венера управлява първи и осми дом. По дирекции Марс се кипри на Асцендента. Значи е възможно да бъдат случки по първи дом. Дано бавно, но славно се докарам до мечтаната форма - стройна и спортна. Спортна го докарвам, но стройна мъка, мъкааааа...  :012:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #78 -: Юли 10, 2019, 10:46:31 am »
Съвпадът се случва 2 дни след Лунното затъмнение от 11.01.2020г. Още повече - сходящ е при затъмнението и е в опозиция с него.
На датата на самия съвпад Уран се обръща директен.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #79 -: Ноември 06, 2019, 04:10:59 pm »
Здравейте!

Предстоящият съвпад на Сатурн и Плутон в Козирог мен също ме вълнува (и притеснява).
Сатурн ми е У11 в 11 дом , Плутон ми е У8 в 8 дом. Съвпадът при мен ще ми е в 11 дом, сатурнов възврат.
Правилно ли тълкувам, че темите , които ще са засегнати са : темата за смърт/раждане/секс/наследство и темата за сдуженията/приятелствата/колектива/получената любов ?
По аспекти в натала : Плутон няма аспекти с лични планети, а Сатурн има квадратура с Венера (У2 в 1 дом ) и секстил с Марс (в 1 дом). Някакви насоки за тълкуване ?
« Последна редакция: Ноември 06, 2019, 06:07:13 pm от sss_sss »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #80 -: Ноември 07, 2019, 01:33:14 pm »
Здравейте!

Предстоящият съвпад на Сатурн и Плутон в Козирог мен също ме вълнува (и притеснява).
Сатурн ми е У11 в 11 дом , Плутон ми е У8 в 8 дом. Съвпадът при мен ще ми е в 11 дом, сатурнов възврат.
Правилно ли тълкувам, че темите , които ще са засегнати са : темата за смърт/раждане/секс/наследство и темата за сдуженията/приятелствата/колектива/получената любов ?
По аспекти в натала : Плутон няма аспекти с лични планети, а Сатурн има квадратура с Венера (У2 в 1 дом ) и секстил с Марс (в 1 дом). Някакви насоки за тълкуване ?
Съвпадът на двете планети в 22-23* в козирог.Имате ли планети в този градус(в зодиака)?Държат ли ълъл(Плутон или Сатурн).Между двете планети в натала има ли аспект?Ако никое от условията не е изпълнено,нищо специално няма да се случи,по тяхна /сигнификация.Съвпад на двете планети е имало през 1983г.в знак везни-последен градус.

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #81 -: Ноември 07, 2019, 02:22:33 pm »
Имате ли планети в този градус(в зодиака)?
Да , имам планета в същия градус - Венера в 23 гр. в Овен ( Овен е интерсептиран в 1 дом).

Държат ли ълъл(Плутон или Сатурн) - Не.

Между двете планети в натала има ли аспект?
Между Венера и Сатурн има аспект - квадратура. Сатурн ми е на 25-тия градус в Козирог.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #82 -: Ноември 07, 2019, 03:57:59 pm »
Вероятно ще има събитие,все пак възврат на сатурн .Цикълът ще се разгърне във времето,нали най-бързият е лунациите,които следим ежемесечно......новолуние,първа четвърт.....и пълнолуние.За вас по-важни са Юпитер и Меркурий,които държат ъгли.Цикъл в 11 дом,да всичко,което сте изредили по-горе,групи,приятелства,организации,сдружения,идеали,мечти,пари от бизнес,8ми дом на родител,5ти дом на партньор ,9 дом на брат/сестра,6 дом на лели/чичовци.Венера 7 или 8 дом управлява?Цикъл Юпитер/Марс в скорпион в 8ят ви дом имаше ли събитие?
Квадрат венера/сатурн ,рожден ще се задейства,възможно е взаимоотношения да минат на по-друго ниво,брак.

sss_sss

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #83 -: Ноември 07, 2019, 04:43:41 pm »
Изпратих ви лично съобщение, за да не занимавам хората с моите разположения в картата.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #84 -: Ноември 08, 2019, 02:29:26 pm »
Съвпадът на двете планети в 22-23* в козирог.Имате ли планети в този градус(в зодиака)?Държат ли ълъл(Плутон или Сатурн).Между двете планети в натала има ли аспект?Ако никое от условията не е изпълнено,нищо специално няма да се случи,по тяхна /сигнификация.Съвпад на двете планети е имало през 1983г.в знак везни-последен градус.

При мен съвпадът ще се случи в 9-ти дом, тази година там са сол и профекционен асцендент. Управляват МЦ и 7ми. Нямат връзка помежду си. Съвпадат е в секстил с натален Юпитер. Дал Бог добро!  :012:
« Последна редакция: Ноември 08, 2019, 02:49:14 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #85 -: Ноември 09, 2019, 07:23:04 am »
Много наплашени хора от този съвпад.Имало прогнози за катаклизми,земетресения(в чужди сайтове).При мен в 9 дом,квинконс Луна и съвпад дирекционен дц.При сина ми съвпад Нептун във втори дом,опозиция Марс/Венера.
Първата квадратура на двете планети през 2028г,водолей-телец 8*.Плутон ще е на моя МЦ тогава.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #86 -: Ноември 09, 2019, 08:33:17 am »
При мен в 6- ти дом. На 22-23 ° в Козирог ми е ЮЛВ, близо - на 27°55' е пък Венера 'Р'.
Сигурно нещо по здравето ще ме засегне, пряката работа, задължения, слугинаж, хоби, малки животни и др, най-вече - з д р а в е :017:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #87 -: Ноември 09, 2019, 08:54:37 am »
При мен е в седми и май всичко що е в личен план , е заради него.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #88 -: Ноември 09, 2019, 10:05:10 am »
Тагетес, Аделина, да не сте набори!? И при двама ви квадрат към нат. Сатурн. На около 7 годишна възраст, Сатурн е бил в козирог също. Освен започване на училище, някакви събития по дома имаше ли? При Аделина е на к8 почти, близо до натално Слънце. Тагетес, прогресивната ти Луна ще е опозиция на съвпада.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #89 -: Ноември 09, 2019, 10:57:57 am »
Погледнах картата на САЩ. Имат възврат на Плутон, който е опозиция Меркурий. В картата на България съвпадът в 1 дом върху нат. Юпитер. Каквото и да започва, процесът ще е бавен и труден. Плутон управлява вулканите.