Последни публикации

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Сафо - Април 15, 2024, 12:18:34 pm »
Рени,личността не е хипотетична.Часът е даден от нейната майка.
Моят час също ми е казан от майка ми.И аз ли съм хипотетична.
Слънце на асц е силно акцидентално.То показва нещо там.Защо Слънцето може да изгаря планета,а да не може да изгаря точката на асц.си мисля.
82
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 15, 2024, 11:37:38 am »
Той, Гоклен,
забелязва че в картите на изявени в дадена сфера
личности някои планети предпочитат едни
позиции и избягват други.

Дотук с астрологията.  :)
83
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 15, 2024, 11:11:44 am »
Рени,не съм сигурна,нейната майка ми даде данните и каза,че е родена в 4:55 сутринта.Не мога да преценя дневно,или нощно раждане е с това Слънце на асц.
Майка й почина преди 2 години от рак и искаше да знае,дали дъщеря и ще се оправя без нея.
Казах и ,че не съм компетентна и не съм професионалист,но имам данните.
Дали Слънце на асц го изгаря?
Жената е мудна и нечистоплътна,не се старае поне да си измие краката,тялото-мирише.

Сафо, значи коментираме хипотетична личност или поне някоя с посочените от теб данни. :)
 
Цитат
Дали Слънце на асц го изгаря?

Кое или кой да изгаря, не разбрах ?
84
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Рени - Април 15, 2024, 11:06:16 am »
Една планета може да функционира добре или зле за натива, според качеството на есенцията й. И може да функционира оперативно или не, според разположението й.
Венера в Овен, Скорпион винаги ще функционират зле за натива, защото не могат да установят баланс. Всичко останало, което е посочено като специфика в съответната карта за посочениет планети, ще покаже колко зле ще е това зле.  :)
И преди мисля сме коментирали за есенциално слаба планета, която вижда управлявания/управляваните от нея дом/ове. Развитие по дадените теми има без качество.

Да, на тази основа се гради астрологията. Функционално добро и функционално зло, оперативно силно и не оперативно, достойно и низшо, подло и т.н.  :)
85
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от terrarossa - Април 15, 2024, 09:11:19 am »
Една планета може да функционира добре или зле за натива, според качеството на есенцията й. И може да функционира оперативно или не, според разположението й.
Венера в Овен, Скорпион винаги ще функционират зле за натива, защото не могат да установят баланс. Всичко останало, което е посочено като специфика в съответната карта за посочениет планети, ще покаже колко зле ще е това зле.  :)
И преди мисля сме коментирали за есенциално слаба планета, която вижда управлявания/управляваните от нея дом/ове. Развитие по дадените теми има без качество.
87
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Terry - Април 15, 2024, 06:54:02 am »
Тери,Юпитер като трипл.упр.на асц и е в 10ти-професионално по Юпитер в телец ли работиш,си видима?
При мен дневно раждане -Сатурн е упр.по триплицитет на близнаци и е заврян в 12д,телец-поне е в дом на радост.Меркурий е нощният упр.,високо горе,близо до МЦ откъм 9ти(водолей),завършила съм телефонна техника,централи А29,които вече са в миналото.Работила съм като тел.техник,кабелджия,пусках телефонни кабели,когато нямаше мобилни и дотам.

Да, Сафо по Юпитер ми е професията, телецът не знам точно как показва работата ми, но да - работата е видима, резултатът се вижда, буквално от всички.
Аз не съм.
88
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Terry - Април 15, 2024, 06:49:28 am »
Яйцата какво означават?

Преди няколко месеца, и то беше срещу пълнолуние, сънувах как нося цяла кора с яйца. Онзи ден, след новолунието, сънувам как чупя яйца и ги пъхам в нещо като голяма риба?!? Едното яйце беше голямо и с два големи жълтъка.

Това вчера ми се случи и наяве  :)


Романтика, пръстенът е на годеж. Много буквално е точно да ти сложи пръстен на ръката, дори и само пръстенът да сънуваш е на годеж.
89
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от romantica - Април 14, 2024, 10:51:14 pm »
Рано заспах и имах странен сън.
Сънувах, че съм сред някаква група хора на шумно място и един мъж идва към мен. Съвсем неочаквано ми подари пръстен. Аз бях в шок, защото беше много неочаквано. Той ми взе ръката и постави пръстена на лявата ръка. Беше златен с малки и нежни цирконии. След това тръгна в някаква посока и каза да го чакам.

Тр. Венера е в опозиция с моя нат. ЮЛВ, тр. Луна на К5, тр. Уран/12 активира нат. квадрат Венера/Марс на К3 - вероятно отново сънувам някаква ситуация от предишен живот.
90
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Сафо - Април 14, 2024, 10:19:48 pm »
Здравейте , качвам тук наталната карта на синът ми във връзка със съседна тема Общи хорари и въпросът ми свързан с тренировките му по шах . Може би тук ще се види към кои спортове/ занимания има потенциал .Засега нещата които го вълнуват са шах, плуване , рисуване , футбол ( малко) . Предмети в училище засега няма някой предмет който се откроява , няма затруднения в  училище.
Благодаря на отзовалите се .
qwe,разгледай картите на известни шахматисти.Шахът е стратегическа игра,трябва силен Сатурн според мен.Тук упр.на 5ти дом(спорт)е Марс,който е в близнаци(двоен знак)и е малефик в дневна карта.Ъглов е ,което показва някаква изява на натива.Шахът не е нито по Овен,нито по близнаци,това са бързи,мъжки,сприхави знаци,нетърпеливи.Спортът трябва да е свързан с бързина,скорост,пъргавост ,гъвкавост и т.н.Нещо като мотоциклетизъм,бойни изкуства.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10