Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021836 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #60 -: Септември 29, 2013, 09:33:51 am »
Ако имаш шеф, Дидка, да е при него?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #61 -: Октомври 23, 2013, 09:18:41 pm »
Дали ще ме напусне? :) Чудя се дали се прави на интересен... с асц. Скорпион и Уран в 1 дом е  :021:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #62 -: Октомври 23, 2013, 09:30:54 pm »
Скоро неговият управител ще се обърне ретро и може да запее друга песен, луната е без курс - ти да не би да се чудиш дали всъщност няма да си на далавера ако си тръгне? Твоят управител също е ретро, може би има някакви неясноти между вас, нещо не сте се доразбрали кой за какво се бори?

според мен за тримесечен период - не, но за след това - не знам, много сте ретро нещо

той като е асц скорпион - са сатурн го тормози може би

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #63 -: Октомври 23, 2013, 09:33:33 pm »
Като тръгнат директни, според мен ще се оправят нещата. До тогава и аз мисля, че никъде няма да ходи.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #64 -: Октомври 23, 2013, 09:41:34 pm »
Чака си заплатата до края на месеца и ще си търси таванче  - аз съм го спъвала да се развива, понеже трябва да отделя пари от заплатата си за нас. Много е стиснат  :smile016: В натала си има точно сега прогресивна луна във водолей на 0 градуса в опозиция на венерата му в 9 дом, която е управител на 7 дом. И прогресивна венера върху сатурна му в 10 дом.
Аз се старая да запазя връзката и да - чудя се дали да не тегля и аз една черта, за да не страдам. Тия негови нестабилни настроения ми пречат.
Дали да не пусна да ни видите синастрията?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #65 -: Октомври 23, 2013, 09:50:38 pm »
давай я  :smile016:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #66 -: Октомври 23, 2013, 11:18:11 pm »
Гледам пак хорара
Струва ми се, че скоро ще имате доста тежък разговор, от който ти ще излезеш окончателно с решението да го оставиш да направи каквото е решил

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #67 -: Октомври 23, 2013, 11:36:52 pm »
Ние днес имахме през скайп - казах му, че е свободен да решава и че искам да е у дома. Той не искал  :smile016: Сега сме един до друг всеки на своя компютър  :smile016:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #68 -: Октомври 30, 2013, 11:16:29 am »
Преди няколко дни зададох хорар : Ще получа ли до няколко месеца второ гражданство? Само дa отбележа, че процедурата е дълга и още не е започнала напълно, защото чакам един важен отговор, а тия бюрократи ако не ги ръчкаш може и в друг живот да ти отговорят. Та , какво мислите по хорара: кои домове трябва да се гледат- нещо ми се върти в главата 4,9,7? Или може би и 10-ти за промяна на статус?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #69 -: Ноември 06, 2013, 08:41:02 am »
Flora, твоят хорар ме затруднява  :smile016:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #70 -: Ноември 06, 2013, 10:03:28 am »
Флора, мисля, че 7-ми и 10-ти са приоритетни, спънките няма да са толкова административни, колкото свързани с някакви твои ресурси-дали пари, дали време, което трябва да отделиш.

Сатен, мисля, че начинанието ще е успешно, не знам колко дългосрочно ще е, за всеки случай не тръгвай с голяма кошница
« Последна редакция: Ноември 06, 2013, 10:12:24 am от Papy »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #71 -: Ноември 07, 2013, 10:47:04 am »
Papy, Satin...благодаря за включването, момичета.  :88: В интерес на истината, пуснах хорара и в един др. форум. Там имам тълкуване , където гледаха и У8-ми заради официланите документи ( а аз мислех, че са по 7-ми), отговора излизаше да, но със закъснение във времето, заради ретро мерка. Иначе Papy, права си . Наистина ресурси отделям най-вече като време, след това ще бъдат и пари. Но в момента нещата са още в зародиш, заради ретро мерка най-вероятно ( или заради тяхната некадърност  :D) пресрочват яко един срок и нито мейли, нито обаждания им помагат да се събудят от летаргичния сън на тия бюрократи. Но надявам се, че нещата ще потръгнат като тръгне директен мерка.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #72 -: Ноември 11, 2013, 09:35:16 pm »
Кученцето ми ще се оправили напълно? Оперираха я в петък, вече изглежда по-добре, но все пак адски много се притеснявам да не се появят някакви усложнения.
Звъня на ветеринарката по 100 пъти на ден с тъпи въпроси  ;D
Не ми се искаше да пускам хорарът, за да не би отговорът да е отрицателен и да психясам тотално, но не се сдържах  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #73 -: Ноември 11, 2013, 10:08:32 pm »
Един забавен чат ме провокира да пусна хорарен въпрос  ;)
"Ще се срещнем ли с Х. до един месец ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #74 -: Ноември 11, 2013, 10:18:24 pm »
на вас двете какво ви става тая вечер  :57: много сте се синхронизирали