Автор Тема: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.  (Прочетена 17658 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #60 -: Август 29, 2018, 10:07:14 pm »
Здравей a.l.e.n.a,
Как се прояви при теб съвпадът с Луната ти? При мен ще има същия аспект на 06012019 в 6 дом.

Всяка година в ЗЕТ  си качвам лунациите, които предстоят през идната календарна година. Когато видях, че ще има затъмнение  върху Луната ми - У5 в 6 дом - имах очаквания за промяна в работата. Луната при мен прави голям огнен тригон и с Юпитер - У10 в 1 дом и с Нептун - У1.

Но за момента проявленията са повече петодомни - по дома, който тя управлява :) Точно в момента на затъмнението бяхме на разходка с мъжа ми в една планина, а след това всички с децата на море. Много, много хубаво си изкарахме всички, много спокойно, весело. Той започна работа след 4 години пауза и очаквам да имам повече ангажименти покрай децата.

Започна и един ренесанс на взаимоотношенията ни в любовен план. Има Любов :) Предполагам ще има още проявления, няма да е само това. Тези са непосредствените ми впечатления до момента :)

Интересно е и предстоящото новолуние - на 9 септември. Не защото е в секстил с луната, а защото е на десцендента ми, в опозиция на Нептун на Асцендента. Тр. Венера прави ингрес в Скорпион на К8 в секстил със Слънцето ми (У6 в 10 дом). Юпитер ще е точно върху нат.Венера в 8 дом и в секстил с тр.Плутон.

Та, очаквам развитие, но да видим :)
Над силата е само умението да я владеем!

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Частично слънчево затъмнение 11.08.2018г.
« Отговор #61 -: Септември 01, 2018, 04:23:54 pm »
Алена, благодаря за споделеното!!! :58:
При мен Луната е У1 и не е добре поставена, като изключим секстила й към Юпитер. Притеснена съм от този предстоящ аспект, защото за мен тя отразява мама.