Автор Тема: Новолуние 19 окт. 2017г.  (Прочетена 5045 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние 19 окт. 2017г.
« -: Октомври 07, 2017, 11:34:08 pm »
Късно вечерта на 19-ти октомври Новолуние във Везни, в точна опозиция на ретро Уран

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2017, 11:58:53 pm »
А това ми у точно върху АЦ при точна опозиция на тр Марс със Слънцето, секстил на Юпитерите, точен съвпад на Уран с Луната ми срещу Новолунието и съвпада на тр Сатурн с Нептун, като вече Сатурн е в градуса на квадрат с наталния.
Да минават тези бавни транзити, че са ми върху планети в конфигурации и така ми активират цялата карта!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2017, 01:00:01 pm »
В 3 дом, с опозиция към Венерата, тригон Марс, куинконс Мерка и секстил Уран.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2017, 01:47:12 pm »
При мен в 7 дом - в широк сесктил към Слънцето ми. Предстоят мигове на спокойствие в дните до пълнолуние и мисля, че добре ще си отдъхнем :)
Над силата е само умението да я владеем!

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2017, 12:13:52 pm »
При мен новолунието попада в трети дом като прави почти точен тригон с нат.Юпитер в 11-ти. Не знам какво може да донесе тази лунация,при положение,че тр.Сатурн в 5-ти ми прави квадрат с наталния в 8-ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #5 -: Октомври 18, 2017, 08:22:32 pm »
Новолунието попада в моя 2-ри дом, на 6* и 1/2 от Венера У2, У9 във Везни
Според вас може ли да очаквам някакви благинки- финансови или материални?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2017, 08:53:11 pm »
От чужбина, от партньор, възможно ли е? Може и даровете да са повече от един.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2017, 02:25:22 pm »
От чужбина, от партньор, възможно ли е? Може и даровете да са повече от един.
По принцип е възможно, макар че мъжът ми праща всеки месец фиксирана сума от чужбина, освен детето по 7д да ме изненада, а попитах, тъй като не прави аспекти с нищо лунацията.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2017, 01:49:54 am »
Акрукс, новолуние е, "чакането" е по пълнолуние, ти поне си фен на лунациите.  ;)
Тази лунация обаче може да даде ход на опозицията Юпитер Везни - Уран, ако същата се е случила в твоя 2-ри дом, защото Луна и Юпитер при теб имат отношение и към 7, и към 8-ми дом, а тези дни Венера беше съвпад с Луна, вече е в сила съвпада Меркурий/Юпитер- по тези теми може да си активна, там да проявиш интерес или към теб да се прояви такъв. Тази лунация носи в себе си и образователен характер, имаш ли в тази насока намерения, които са били стопирани, блокирани, не финансирани ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2017, 01:34:06 pm »
Акрукс, новолуние е, "чакането" е по пълнолуние, ти поне си фен на лунациите.  ;)
Тази лунация обаче може да даде ход на опозицията Юпитер Везни - Уран, ако същата се е случила в твоя 2-ри дом, защото Луна и Юпитер при теб имат отношение и към 7, и към 8-ми дом, а тези дни Венера беше съвпад с Луна, вече е в сила съвпада Меркурий/Юпитер- по тези теми може да си активна, там да проявиш интерес или към теб да се прояви такъв. Тази лунация носи в себе си и образователен характер, имаш ли в тази насока намерения, които са били стопирани, блокирани, не финансирани ?
Рени, не бъди буквалист. Като съм написала "очаквам" не означава, че съм седнала да чакам- имах предвид някакво случване, събитие по втори дом, където попада лунацията. Нещо ново, нали е Новолуние, па макар и нов шампоан, че моят е на привършване.  :) Имам нужда от подновяване на зимния гардероб, че ми омръзна палтото от 2009г.
Меркурий/Юпитер е друга опера, там съм си активна ежемесечно, а конкретно образователни намерения, които да са били блокирани, не е имало и не се очертават, стигат ми дипломите.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #10 -: Октомври 21, 2017, 08:55:07 pm »
В 5- ти дом, като домификацията на картата е почти 1:1 с моята натална.
Квадратури към нат. Сатурн У7,8 и нат Мерк У 4,12.
Провали ми се среща с приятелка във въпросния ден, но пък похарчих сума пари за отдавна търсени вещи . Определено късметлийски ден за пазаруване.
Вечерта предложих новогодишно далечно пътуване на приятел за много мечтана дестинация, той се съгласи.
Днес се чудя как можах. :85: Само ще си развалим приятелството.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2017, 11:39:32 pm »
Здравейте!За мен е удоволствие да Ви чета.Новолунието ми попада в д6 тригон слънце.Направих си регистрация във форума спонтанно.МС на пълнолунието съвпад с к11.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 19 окт. 2017г.
« Отговор #12 -: Октомври 29, 2017, 05:19:28 pm »
В 3 дом, с опозиция към Венерата, тригон Марс, куинконс Мерка и секстил Уран.

Разговор с колежка ми помогна да разбера, че трябва да коригирам начина си на изказ при комуникирането  с околните.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."