Автор Тема: Меркурий  (Прочетена 66086 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Меркурий
« Отговор #135 -: Август 14, 2018, 10:15:50 pm »
Да, определено имам какво да науча от стелиумна  Стрелкиня със силно везнишко присъствие  :012:

Как се използва един мъж за трамплин и после, без да ти мигне окото, да му биеш шута, щом малко позамогнеш и натрупаш популярност от евтини сензации. И после се появява по-богат и перспективен спонсор. Пардон, Принц.   :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Меркурий
« Отговор #136 -: Август 14, 2018, 10:25:42 pm »
Астрална близначка на нашия Весо!  :85:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Меркурий
« Отговор #137 -: Август 14, 2018, 10:27:31 pm »
Хайде, стига спамете темата!  :012: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Меркурий
« Отговор #138 -: Август 14, 2018, 10:40:05 pm »
Астрална близначка на нашия Весо!  :85:

Лили, а има ли Рачешки или Лунен акцент?

Наскоро попаднах на някакво предаване на Венета Райкова с Оксана - бяха й опънали картата с дата и час на раждане, та ги записах. Не съм гледала картата още :) Дано някой не ми е затрил листчето :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Меркурий
« Отговор #139 -: Август 14, 2018, 10:42:41 pm »
Да, Луна в Рак. На същата дата като Веско, но не й знам часа на раждане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Меркурий
« Отговор #140 -: Август 14, 2018, 10:52:07 pm »
Гледай и се учи!

Пускам си нейни клипчета с изцепки, когато имам нужда някой да ме разсмее  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Меркурий
« Отговор #141 -: Август 14, 2018, 11:03:49 pm »
Не можах да разбера как да ходя на рибната борса и да се правя на гейша, като гледам за 80 годишен дядо с кадилак  :012: :017: То, ако е жив дядото сигурно няма да може да ходи, пък камоли на рибно място  :017: на рибната борса са само цигани..иначе съм късогледа и без да зная може да гледам като гейша  :012: Ама да погледна дядо и да се усмихна като Камерън Диас.. че аз не пуша трева от сто години, как да се усмихна тъй инфантилно  ;D Абе големи уроци  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Меркурий
« Отговор #142 -: Август 14, 2018, 11:32:44 pm »
Тц ни стаа с къфто се събереш-такъфф стафаш -Ана никол Смит се опита да духа на 90 годишен -ожени го и той умря а скоро и тя  :012: Тъй че -не мерси дърто ни щъ ако ще дъ са дави в петрол  :012:

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Меркурий
« Отговор #143 -: Август 15, 2018, 10:26:09 pm »
Днес ретро Меркурий в точен квадрат към Слънцето ми и възлите докара 2 включвания от най-големите ми любови на младини и 1 включване от "най-голямата" ми, но вече съзнателно бивша приятелка. И с тримата не поддържам контакт.
К'во им става на тия хора, като сами са се постарали да носят определението "бивш"?! :017:

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Меркурий
« Отговор #144 -: Август 15, 2018, 11:22:08 pm »
А наталният ти Меркурий е в ... ?

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Меркурий
« Отговор #145 -: Август 16, 2018, 12:04:00 am »
А наталният ти Меркурий е в ... ?

...в Близнаци (11 дом, но върхът на дома е в Телец)
« Последна редакция: Август 16, 2018, 12:10:15 am от lina »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Меркурий
« Отговор #146 -: Август 16, 2018, 11:05:02 am »

К'во им става на тия хора, като сами са се постарали да носят определението "бивш"?! :017:

Докато има 6 ретро планетки на хоризонта, Меркурий може да те накара да преразгледаш понятието "бивш" и да породи въпроси около това защо  тези особи са в графа "бивши". Меркурий , когато е в тази фаза винаги действа като фактор за припомняне.
Смях се преди 3-4 дни, когато бяха качили ето това в социалните мрежи: " Понякога Бог ни праща бивши гаджета, за да провери колко сме прости. " ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Меркурий
« Отговор #147 -: Август 16, 2018, 02:48:10 pm »
Докато има 6 ретро планетки на хоризонта, Меркурий може да те накара да преразгледаш понятието "бивш" и да породи въпроси около това защо  тези особи са в графа "бивши"...

Рени, това всепоглъщащо ретроградие вече тотално ме изтощи, но пък е доста отрезвяващо наистина.
Един "настоящ" също се е запътил достойно да допълни листата на "бившите", където всички са си лика-прилика по егоцентризъм и безхаберие.
Иначе, това ретроградие за мен е абсолютен вакум, в който нищо не се случва с изключение на зъболекаря по ретро Сатурн в 6ти, където изсипах една торба пари, но пък свърших отдавна отлагани неща.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Меркурий
« Отговор #148 -: Август 16, 2018, 05:29:13 pm »
Лина, то се случва, но не всички го усещаме като събитие защото имаме очакване винаги събитийността да е видима и разпознаваема по нашите критерии, а ретроградността точно това прави сменя изградения ни вече стереотип за нещата с нов и разбираме за това, чак когато планетата достигне градуса, в който е спряла стационарно-ретроградна.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Меркурий
« Отговор #149 -: Август 16, 2018, 06:40:45 pm »
Давам си сметка за това, което казваш, Рени. Права си.
Това ретроградие ме накара да прогледна както никога до сега  :012:
Знам чудесно какво трябва да се промени и то се променя, но ме мъчи, че е бавно и не виждам още крайния резултат.

Няма да изляза същата от този период със сигурност, което безкрайно ме радва.  :-*