Автор Тема: Скорпионът и сексът  (Прочетена 11667 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #30 -: Май 04, 2019, 07:58:00 am »
Рени,А слънчев водолей с Луна в 1 ви (аз),какво излъчва?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #31 -: Май 04, 2019, 10:16:31 am »
Има време да си набавиш знания. Всеки от някъде е започнал и продължава. :)

Този Скорпион какъв трябва да бъде,според твоите знания?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #32 -: Май 04, 2019, 03:31:07 pm »
Рени,А слънчев водолей с Луна в 1 ви (аз),какво излъчва?

Луната придава една мекота в иначе четвъртити форми на Водолея и възприемчивост на "въпрекито" на Водолея. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #33 -: Май 04, 2019, 08:42:46 pm »
Луната придава една мекота в иначе четвъртити форми на Водолея и възприемчивост на "въпрекито" на Водолея. :)
Рени,Благодаря!доволна съм,харесва ми това :38:

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #34 -: Май 09, 2019, 11:27:53 pm »
Интересна тема!

Скорпион съм и с интерес ще ви следя! :)

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #35 -: Май 09, 2019, 11:49:55 pm »
Аууу, точно тази тема за бащата ли подхвана! ???

Една от болните ми теми!

Понеже стана късно, казвам накратко: Баща ми е Водолей, никога не сме били близки. Изключително слабохарактерен и безотговорен... За мое огромно съжаление! :(

Едно от най-важните качества, което аз ценя у един мъж е отговорността.

Утре повече..

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #36 -: Юни 21, 2019, 09:59:25 am »
Имам един... въпрос,може би се повтарям по един или друг начин,но ще го задам. Какво е любовта..? Грижа? Това да си джентълмен? Ако да.. Това го има в архетипа Лъв! Но при архетип Скорпион,има ли го? Според мен,не! При нас като че ли всичко е страст и мания в пълния смисъл на страстта и пълния смисъл на маниакалността и обсебването. И сега... Вървят ли ръка за ръка Любовта и Страстта? Според мен взаимно се изключват,то не напразно Лъв И Скорпион са в квадратура. И кое се предпочита от женския пол? Разбия се,зависи от човека,но като цяло? Благодаря на обърналите внимание и отговорилите!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #37 -: Юни 21, 2019, 10:07:25 am »
Ето  Али  :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #38 -: Юни 21, 2019, 10:10:53 am »
Ето  Али  :)

Благодаря,но все пак,дай си мнението,ако обичаш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #39 -: Юни 25, 2019, 07:15:40 am »
Имам един... въпрос,може би се повтарям по един или друг начин,но ще го задам. Какво е любовта..? Грижа? Това да си джентълмен? Ако да.. Това го има в архетипа Лъв! Но при архетип Скорпион,има ли го? Според мен,не! При нас като че ли всичко е страст и мания в пълния смисъл на страстта и пълния смисъл на маниакалността и обсебването. И сега... Вървят ли ръка за ръка Любовта и Страстта? Според мен взаимно се изключват,то не напразно Лъв И Скорпион са в квадратура. И кое се предпочита от женския пол? Разбия се,зависи от човека,но като цяло? Благодаря на обърналите внимание и отговорилите!
Любовта е всичко........грижа,страст,секс.Да трепериш за някой,да го мислиш,да го желаеш,да се грижиш за него.Да се събуждаш с мисъл за този човек.При мен е така.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #40 -: Юни 26, 2019, 03:52:51 pm »
Направи ми впечатление колко оранжево беше това Пълнолуние, което попада в градусите на съзвездие "Змиеносец".  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #41 -: Юни 27, 2019, 11:46:08 am »
Зодиакалните знаци са 12, а небето е разделено на 88 съзвездия, едно от тях е Змиеносец. Антарес е звезда от съзвездието Скорпион. Най-добре се наблюдава в северните ширини в края на месец май, пълнолунието в Скорпион беше в средата на месец май  в 3 * Скорпион, там ярка звезда няма. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #42 -: Юни 27, 2019, 12:25:15 pm »
Зодиакалните знаци са 12, а небето е разделено на 88 съзвездия, едно от тях е Змиеносец. Антарес е звезда от съзвездието Скорпион. Най-добре се наблюдава в северните ширини в края на месец май, пълнолунието в Скорпион беше в средата на месец май  в 3 * Скорпион, там ярка звезда няма. :)

Да, съзвездието "Змиеносец" и  Пълнолунието в Стрелец 17.06.19, на 25гр.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #43 -: Юни 27, 2019, 01:34:18 pm »
Да, съзвездието "Змиеносец" и  Пълнолунието в Стрелец 17.06.19, на 25гр.
Попада в 1 * Стрелец, Маймунка защо го свързва това време с влиянието на Антарес върху пълнолунието ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #44 -: Юни 27, 2019, 01:59:51 pm »
wiserneuron, има си причина защо зодиакалните знаци са 12, а не 13, 15 или 18. Иначе, всичко в нас и около нас е подложено на развитие, защо астрологията да прави изключения. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“