Автор Тема: Магията  (Прочетена 54432 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Магията
« Отговор #120 -: Ноември 09, 2015, 07:56:12 pm »
Друг аспект,за който знам,че по подразбиране предпазва от вмешателства е Нептун/Слънце хармоничен и мажорен.Познавам Нептун/Слънце Съвпад,която твърди,че е жертва на магии.Намирала ги е в къщата и в двора,в гардероба.

Аз имам тригон между Слънцето и Нептун, но също постоянно намирам лъжици, цветя,конци и тн вкъщи. Не знам хваща ли ме, не ме ли хваща....

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Магията
« Отговор #121 -: Ноември 09, 2015, 07:59:26 pm »
 :-\ И аз постоянно намирам лъжици в чекмеджето в кухнята .Даже по-лошо-и вилици и ножове и тн :-\

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Магията
« Отговор #122 -: Ноември 09, 2015, 08:02:59 pm »
Ами аз слагам мрежички от тюл с лавандула в гардероба, някой може да ги вземе за магия, изчезва ми по един чорап-сигурно къщните духове ме омагьосват ;D

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Магията
« Отговор #123 -: Ноември 09, 2015, 08:04:31 pm »
Имам предвид 2 лъжици залепени с тиксо, яйца по ъглите на къщата, здравец с червен конец и какво ли още не..не ми се обясняваше детайлно. Не вярвам много в такива неща,но това не значи, че хората не правят злини.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Магията
« Отговор #124 -: Ноември 09, 2015, 08:10:37 pm »
Яйцата в ъглите всеки знае че обират лошата енергия,здравеца е нещо за здраве,сваля кръвно,гони комари и трн.Само лъжиците ми бие на нещо за закрепване на брачен съюж,това не го знам-но мисля има някоя баба при вас ,която пробва магийки за добро :72:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #125 -: Ноември 09, 2015, 09:13:36 pm »


За защита от магии по подразбиране трябва да имаш в хороскопа си мажорен,положителен аспект Плутон/Юпитер.
За да можеш да направиш магия мажорен,положителен аспект Марс/Нептун.
За защита и практикуване на магии хармонично аспектирани планети в 8Д,ако са зле аспектирани жертва на влияние.
Знам,че знаете,но съвпадите Марс/Нептун и Плутон/Юпитер(или Марс/Риби и Юпитер/Скорпион) са напрегнати аспекти.Тези съвпади действат благотворно само без напрегнат аспект към тях.Духовният потенциал на съвпад Плутон/Юпитер е огромен,но Юпитер трябва преди това да стигне дъното на "подземното царство","да умре" и да излезе от там.Същото важи и за Юпитер в 8Д.
Марс не се знае кога ще се събуди от съня,с който Нептун ще го приспи в съвпад,за да може да действа.Това важи и за Марс в 12Д(или Риби).Сънищата,фантазиите,психозите и алкохолизма са само част от тресавищата,от които Марс трябва да излезе,за да бъде резултатен магьосник.

За резултатност(материализация) при правенето на магии,човекът който практикува трябва да има хармонични аспекти между Плутон/Сатурн и/или Сатурн/Нептун.

Нито един от изброените. Мога да правя - доста литература съм изчела по въпроса, но още на първите страници на "Церемониална магия" е записано: Внимавай какво правиш, защото всичко ти се връща по три!

От знанията ми по въпроса се възползвам само от медитациите за релакс, че са ми забавни и най-важното е, че вършат работа. Иначе за магии ме мързи, та пушек се вдига.  :012:

Правили са ми магии и някои продължават с опитите си, но братото (Арх. Михаил) ме пази като зеницата на окото си  ;), защото от всички създатели преди хилядолетия май само аз и още няколко се престрашихме да влезем в кръга на преражданията и съответно останалите от екипа, които са "горе" ни вардят стриктно.

Отвръщам на направена магия насочена срещу мен само ако много ме ядосат и тогава извършителят бял ден не вижда... Дори и не го боря с реверсна магия, а просто с един насочен удар. Дори и не ми е нужно да знам кой е - Вселената си знае работата, а след дни разбирам кой и какво го стигнало и те нещата си излизат наяве...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Магията
« Отговор #126 -: Ноември 09, 2015, 09:42:14 pm »
Хайде да си играем на магии.От снощи мисля цел и обект.
Сигурно защото съм акцентиран Овен не ме е страх от възмездия,Бог,Дявол и карма.  ;)
Добре,ама без циреи ,че сега ми се налага да стоя на стол, не на възглавничка ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #127 -: Ноември 09, 2015, 09:44:12 pm »
Ами аз слагам мрежички от тюл с лавандула в гардероба, някой може да ги вземе за магия, изчезва ми по един чорап-сигурно къщните духове ме омагьосват ;D

Като изляза на терасата да звездобройствам и да заредя лулата на мира с пресен материал, редовно намирам миризливи магии - птичи курешки с полепнал по тях пух и пера. Някой от съседите сигурно ми прави вуду магии. А след като видях черна врана да грачи на перваза, вече не излизам да си простирам прането, без да се прекръстя и да си плюя в пазвата.  :021:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4535
Re: Магията
« Отговор #128 -: Ноември 09, 2015, 09:56:53 pm »
Добре поръчвам си благородна магия да ми се оправи лаптопчето без ремонт, защото май някой ми направи енергийна атака и милото издъхна без да съм го опяла с бира  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Магията
« Отговор #129 -: Септември 28, 2016, 04:39:56 pm »
100% не -няма.За жалост егото не познава граници .Въпрос на етика е по скоро .Често ,,магията,,сами си я сътворяваме .Но има и хора ,които могат да правят опити за пробив или намеса ,доколко ще успеят не знам ,но човек трябва да се мобилизира психически и да не се поддава на автохипноза .Обикновено ,се казва имаш магия ,но това не винаги е така.Този ,който умее да я,, види ,, никога няма да ви каже ,че има намеса това 1во ,и 2ро без да разберете и да ви дава гласност ще преструктурира нещата .Тези неща не се нуждаят от ритуали и каквото и да било ,цялата работа е на ментално ниво .

Т.е. ако човек не мисли за "магията, която му е направена", може да я потисне, т.е. игнор му е майката?
Над силата е само умението да я владеем!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Магията
« Отговор #130 -: Септември 28, 2016, 04:47:55 pm »
Т.е. ако човек не мисли за "магията, която му е направена", може да я потисне, т.е. игнор му е майката?

Алена, точно това са ми казвали разни знахарки - не вярваш ли в магия, няма как да ти повлияе. Има обаче автомагия, т.е. ако си самовнушиш, че нещо/някой ти влияе зле, сигурно е, че ще си навредиш. И въобще, как си ги представяте тези неща с магиите - всеки човек си има завистници и зложелатели, ако толкова лесно можеше да се поръчват магии и те работеха, какво гледаме хороскопи, всеки и по всяко време щеше да може да ти преобърне съдбата по негов вкус... абсурдно е!  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #131 -: Септември 28, 2016, 04:51:44 pm »
Обикновено при хора, на които са им правени по-сериозни магии /за болести, смърт, раздели/, има и съответните указания в хороскопа. На мен не са ми правени, но може и леко да ме е хванало покрай друга близка, тя ходеше заредена с такава енергия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Магията
« Отговор #132 -: Септември 28, 2016, 04:58:57 pm »
Обикновено при хора, на които са им правени по-сериозни магии /за болести, смърт, раздели/, има и съответните указания в хороскопа.

Това би било наистина полезно, защото твърде много хора, минавайки през трудности, решават, че виновникът е магия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магията
« Отговор #133 -: Септември 28, 2016, 05:02:01 pm »
Смятам, че човек на първо място има съзнание и воля. Да оправдаваш с "магия" несполуките в живота, чиято причина се корени по-скоро в твоето бездействие или глупави, безхаберни постъпки, е твърде егоцентрично.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Магията
« Отговор #134 -: Септември 28, 2016, 05:16:01 pm »
Хмм... :)
Почна се... - Така е не всяка несполука,несгода трябва да се свързва с Магия,НО... :)
Магии,обсебвания,зли очи,зла енергия,урочасване - Има, просто има,какво да кажа повече,има го в свещените книги писано,тоест съобщено на човечеството.Това че практикуването на Магии е забранено и се наказва - също е казано. И изобщо - който зло мисли,зло намира.
Относно доказване на Магиите... :) Ако някой иска да се увери - не му препоръчвам,доста стресиращо е,особено обсебванията. Както виждате пиша доста хаотично,не знам какво да кажа,защото Магиите са истина и не знам какво повече да кажа,все едно да доказвам че има Слънце... :)