Автор Тема: Пълнолуние на 14 Септември 2019  (Прочетена 8685 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Пълнолуние на 14 Септември 2019
« Отговор #15 -: Септември 28, 2019, 12:10:27 pm »
Уф, Романтика, съжалявам!  :(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Пълнолуние на 14 Септември 2019
« Отговор #16 -: Септември 29, 2019, 06:36:47 am »
Благодаря ви!

Много е трудно с този мой Плутон в скорпион, в 8 дом, смъртта от невръстна възраст ми напомня за себе си! Но явно трябва да я приема като част от живота и да не се привързвам егоистично към други същества, а да осъзная, че всичко си има свой път и не мога да спра това!
Въпреки всичко остава надеждата, че съществата, с които ни свързва любовта са винаги с нас...

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Пълнолуние на 14 Септември 2019
« Отговор #17 -: Октомври 22, 2019, 08:00:19 pm »
Maimunka, надявам се всичко с котарака да е наред! Явно доста от нас имат грижи в тази област.
Romantica, съжалявам за загубата ти! Бъди силна и дано времето по- бързо ти донесе успокоение. За съжаление това е част от живота. Изпитала съм многократно това чувство и не знам дали не започнах да го приемам като нещо, което ще ме съпътства често в живота - започнах по- бързо да се съвземам след всяка такава загуба. Това пълнолуние и на мен ми донесе загуба на коте - нелепо отишло си. Но всъщност при нас с мъжа ми пълнолунието се задейства 2 дни по- рано. На мъжът ми е почти на К6, разходяща опозиция със Слънце У11 (6ти от 6ти) и точна опозиция на Венера У1,8 (8ми от 6ти). Тогава е и Марс съвпад Слънцето. Най- любимата му котка беше прегазена точно до дома ни и се прибра агонизираща, но за съжаление не можаха да я спасят. А точно тогава мъжът ми беше в провинцията за въпросното дело, за което писах в другите теми. Беше голям шок.
При мен е почти на К7, откъм 6ти, опозиция на 1 дом (8ми от 6ти). Освен това разходящ куинконс с Юпитер У4, квадрат Сатурн у5,съУ6, Венера У2,9 (9ти може и да се гледа като 4ти за дом. любимец), Уран У6.