Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 234043 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #30 -: Януари 18, 2014, 02:38:08 pm »
И моята на скоро влезе в 8-ми. Не мога да разбера дали има събития по нея, просто се вписва в общата картина.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #31 -: Януари 18, 2014, 07:39:50 pm »
Последното хибридно слънчево-ноември 2013 ми е в опозиционния дом

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #32 -: Февруари 10, 2014, 09:10:42 am »
Предстои ми ингрес на пр.Луна от везни в скорп,3дом. :lol_hitting:

До сега не мога да се оплача от нея-направи ме много дипломатична и тактична,даже прекалено!

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #33 -: Февруари 10, 2014, 07:17:33 pm »
Муни,дай да видим къде е наталната ти Луна. Ако няма добра връзка със Скорпион ще ти прати полови поздрави на всичките ти роднини,'дет се вика. Като ще е в трети, то ще си по-манипулативна, а и ще отхвърлиш доста стари връзки. Добре е да се задълбочиш в езотериката и ако трЕбе и в магическите практики
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #34 -: Февруари 10, 2014, 07:20:35 pm »
В момента имам точен съвпад на прогресивна Луна със СЛВ в 10 дом. Не съм разбрала още какво трябва да чакам... или не чакам  :012:. Луната управлява 5 и 6 дом.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #35 -: Февруари 10, 2014, 07:35:19 pm »
Ще печелиш от хобито си
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #36 -: Февруари 10, 2014, 09:21:47 pm »
Муни,дай да видим къде е наталната ти Луна. Ако няма добра връзка със Скорпион ще ти прати полови поздрави на всичките ти роднини,'дет се вика. Като ще е в трети, то ще си по-манипулативна, а и ще отхвърлиш доста стари връзки. Добре е да се задълбочиш в езотериката и ако трЕбе и в магическите практики

Натална-също в скорпион,в съвпад с Плутон. :012:
Оооо,Кабала,харесаха ми последните две изречения!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #37 -: Февруари 10, 2014, 09:23:17 pm »
Ма, къв ти е проблемът, тогаз, след като си я знаеш тая енергия? Имаш си възврат и завършваш важен цикъл. Ся ще играят наталните аспекти.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #38 -: Февруари 10, 2014, 09:47:57 pm »
Хъх, Тъндър, накрая всички умираме и не това е най-важното :)
Шегувам се

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #39 -: Февруари 10, 2014, 09:52:05 pm »
Ама, Тъндъре, няма кво да обясняваме на Лайта. Тя сама си знае. Реално, това си е нейното място за ЛУната. Кво се кора не разбрах :lol_hitting:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #40 -: Февруари 10, 2014, 10:13:03 pm »
и по възможност да страда.Така се чувства "най-добре" :72:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #41 -: Февруари 10, 2014, 10:23:58 pm »
Абе, Венера и Луна в Скорпи, не ми ги Фали...Цели книги има изписани за туй-))) Имам чувството, че са по-зле и от рибите :97:
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #42 -: Февруари 11, 2014, 09:20:45 am »
При любимия мъж-ингрес на пр.Луна-У10, от дева във везни-като събитие единствено отчитам,това че напуснах работа.Предстои пр.Луна и пр.Слънце да се срещнат на 11гр.везни.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #43 -: Февруари 16, 2014, 11:40:42 pm »
Моята пр Луна започва да наближава Лъва... останаха 3 градуса. Мисля, че започна да се усеща. Искам да се покажа, да направя впечатление... да се видя аз самата различна. Може би започна и да се усеща. Търся различен и не толкова романтичен стил. Днес се хванах, че се заглеждам по аксесоари, а аз нося само шал и слънчеви очила по принцип. Днес гледах атрактивни обици....  ;D ;D ;D Започва да не ми пука за мнението на другите... защото аз знам, че правя нещата правилно  ;D Започнах да ставам някак си лежерно самоуверена - представете си мързелуващ лъв, който понякога гони мухите с опашка и гледа пренебрежително наоколо  ;D Толкова нетипично за моето Сатурново Слънце.
Спомням си, че и при ингреса в Рак се започна така - няколко градуса по-рано започнах да си пускам косата по-дълга и да искам да я потъмня, започнах да мисля за бъдещето на семейството... При влизането в Рак вече окончателно се боядисах с доста тъмна коса, някак си по-романтична и рачешка от скандинавското русо, с което бях при Близнаци. Сега, в чест на излизането от Рак, пак леко потъмних косата. но през целия период смених поне 6 цвята около тъмнорусото.

Какво ли още ме очаква освен тази ленива самоувереност?  ;D

Абе, Венера и Луна в Скорпи, не ми ги Фали...Цели книги има изписани за туй-))) Имам чувството, че са по-зле и от рибите :97:

Кабала, Слънцето ми е в Риби, но имам много по-малко рибешко, отколкото някой стелиумен там  :cheer: . Аз самата не ги харесвам особено. Прекалено мнителни ми идват(черта, която не харесвам и в себе си), също и прикрити, но хаотично, не с успешния психически устрем на Скорпиона. Напомнят ми на онази бебешка игра - "тютю - ба!". Сами се крият и си мислят, че те като не виждат, никой и тях не ги вижда. Говоря за силно подчертани Риби, не за слънчевите.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #44 -: Февруари 16, 2014, 11:58:38 pm »
Когато прогресивната Луна направи опозиция на натална планета, а при мен ще направи опозиция на цял стелиум, към какво да се настроя да чакам - проблематично задействане или просто задействане? Освен като прожектор към определени теми, не знам по-дълбоките проявления на прогресивната Луна.