Последни публикации

Страници: 1 ... 8 9 [10]
91
Астрология / Re: Цикъл Венера-Сатурн
« Последна публикация от Рени - Март 21, 2024, 11:09:02 am »
Сафо, при Асц Рак, в дневна карта управление : Луна, Юпитер, Венера. Марс - не.
92
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Рени - Март 21, 2024, 11:06:32 am »
Jupiter, на въпроси от  типа " Какво мисли за мен той последните дни ?" се разглежда упр.7 дом и дали същия има достойнства и аспект с у1. В случая, да има връзка между Юпитер в Телец, у7 и Меркурий в Овен, у1 . Луната показва развитието, динамиката на въпроса.
93
Астрология / Re: Общи хорари
« Последна публикация от Jupiter - Март 20, 2024, 05:30:18 pm »
Момичета, какво е вашето мнение по този Хорарен въпрос : Какво мисли за мен той последните дни ?  (Още не е връзка, по - скоро се опитваме да започне нещо.)

По Упр. АСЦ в 8ми - определено има неясноти и несигурност. Някак изобщо не му вярвам, все се вкарвам в някакви си мои филми. Реално всичко ми е пълна мъгла. Но не знам как да тълкувам за отношението му към мен по хорар. Може ли да се включи който разбира ?
94
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: ЧРД!
« Последна публикация от Papy - Март 20, 2024, 01:09:37 am »
Като волна птица да си, Рени :)
95
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: ЧРД!
« Последна публикация от Terry - Март 19, 2024, 08:28:13 pm »
Честит рожден ден и от мен! :-*
96
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Сафо - Март 19, 2024, 08:04:23 pm »
Кометата Понс-Брукс,или Дяволската комета ще премине най-близо до Слънцето на 21 април и ще остане видима от Северното полукълбо до началото на месец май,след това ,ще е видима само от Южното полукълбо през юни.Последно е наблюдавана през 1954г.,преди завръщането си миналото лято.
Източник-24ЧАСА
Около тази дата-21 април е и съединението Юпитер/Уран.
Какво е знамението?
Прочетох,че по време на затъмнение е от голямо значение какви други небесни тела са видими ,като комети и неподвижни звезди.
През 1954г.е пуснат в експлоатация Дунав мост.
Роден е Александър Томов,Опра Уинфри,Камелия Тодорова и мн.други.
Слънцето ще е в начални градуси на знак Телец.
На тази дата имам роднина рожденичка.



97
Астрология / Re: Сезонни карти
« Последна публикация от Сафо - Март 19, 2024, 03:16:48 pm »
В картата на предстоящото пролетно рав ноденствие,Сатурн упр.на 11 и 12 домове е в 1ви дом,но не вижда асц.Знак Козирог се свързва с властта на най-високо ниво,статуса,премиера на една държава.Сатурн обаче вижда Юпитер,упр.на 10д и Уран,втори упр.на асц.К11/к5 са в критични градуси,като ново начало по тях.Както виждаме ,обстоятелствата към момента с предаването и приемането на мандата за съставяне на правителство,не са ясни,говори се за избори,не се търсят компромиси,изисква се ,все едно са на селски битпазар.
Слънцето е в 1ви дом също,но както писа Рени,в 9ти знак от к7.Силно,в знак на екзалтация,но диспозиторът Марс в 1ви ,или 7ми от 7ми е в последни градуси на знака.Ще загубим партньор,ще спечелим враг?И Луната "върви"към опозиция с Марс.
Недоволство,катастрофи,оръжия,пожари,напрежение.Луната ,освен народа/населението ,също е сигнификатор на малките деца,жените като цяло,медицински персонал,млечни продукти,меки и разлагащи се неща.В 6ти дом от картата-работници в болнични заведения ,детски учителки,медицински сестри,аптекари,ветеринари ,домашни любимци.Проблеми в здравеопазването,налагане на правила ,ваксинации,възможно е болести по животните.Трудови злополуки.

 
98
Астрология / Re: Сезонни карти
« Последна публикация от Сафо - Март 19, 2024, 01:52:17 pm »
Сафо, ето карта на равноденствието от 2014 г

Как би я тълкувала, а след това аз ще ти кажа  важните събития за периода.
В тази карта МС/ИС са на оста на катастрофите.Асц е в дева-здравеопазване,работа,ежедневие,домашни любимци,Луна,Венера и Слънце в 1ви дом.Грижи ,сплетни ,Тайни ,около жени ,Детски градини,или учители са в полезрението,не с добро,Луната е у11,Венера на 9ти и 2ри дом и са в 1ви-организация ,издига жена ,жена става популярна.Меркурий у1,у10 е във втори дом-неаспектиран,но в антисия с Нептун у7ми .Финансови сделки,източване на пари,счетоводни измами.Марс у8,у3 в 4 ти дом-пари идват в дома за някакви проекти(стрелец е двоен знак).Но Марс в 4ти може да е взривоопасен ,в нощна карта ,извън секта-не е добре поставен,но силен .Стрелба,Но у4 и 7ми домове-Юпитер е в 12дом-Някой отпатува в чужбина,на топло-взел едни пари и ги изнесъл,или се е покрил.Юпитер на к12-задейства и 6ти дом,водолей-сделки за ток,електроника,електропреносни системи,машини,не са успешни-провал на някакви преговори,дадена е гласност,разчуло се е.Възможно е да е пострадал уред/машина ,у6 в 8ми(Уран),инцидент по време на работа с ток.Сатурн е в 3ти дом в картата в напрегнат аспект с Юпитер-някой,нещо е спряно ,спряла е някаква сделка.По 12 ти дом са затворите и болниците,възможно е сделката да е свързана с апаратура за болнично лечение.Бих пратила и някой в затвора ,но лъв не е такъв знак,по-скоро ,човек с висок ранг се е забалявал по лъвски и всичко е излязло наяве-Слънце у12 е в 1ви дом.Още много неща мога да пиша по картата,за домашни любимци например,или хрумва ми,че може нещо голямо да е било сензация за малко-слон.
Но,жена ,която ще е популярна за периода с нещо.
Във връзка с църковните дела ,които към момента са актуални,скандалът в Троянския манастир нали помните,мисля 2013г.се "споменава"тук/там из медиите,но 2014г е пикът.
99
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: ЧРД!
« Последна публикация от Ребека - Март 19, 2024, 01:48:30 pm »
Честита да си Рени и благословена със здраве, обич и усмивки !
100
Общи приказки. Любими. Лично творчество / Re: ЧРД!
« Последна публикация от Люба - Март 19, 2024, 01:18:33 pm »
Рени, честит рожден ден! Хубаво е, че си наоколо, ти си ни много важна!
Страници: 1 ... 8 9 [10]