Автор Тема: Искам да се обучавам . Моля за съвет  (Прочетена 2469 пъти)

Petar.Petrov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Искам да се обучавам . Моля за съвет
« -: Декември 21, 2020, 03:35:57 pm »
Здравейте ,
искам да се обучавам онлайн или с курсове по Астрология, интересува ме  ведическата астрология и наталната карта. Тъй като от скоро изучавам влиянието на астрономическите обекти върху финансовите пазари искам да разбирам правилно и да тълкувам натала. Моля вещи в темата да предложат начало или специалист който се занимава с обучение.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Искам да се обучавам . Моля за съвет
« Отговор #1 -: Декември 21, 2020, 04:10:02 pm »
БГ астролози, които хем да използват Джйотиш и да са финансова астролози, не са ми известни. Има Джйотиш астролози, които не се занимават обаче с технически анализ. А за да се занимаваш с финансови пазари, не е достатъчно само да си астролог.
Ако желаете потърсете Владимир Комаров във фейсбук. Той се занимава с финансова астрология, но не е Джйотиш астролог.
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 05:45:19 pm от starinthenightsky »

Petar.Petrov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Искам да се обучавам . Моля за съвет
« Отговор #2 -: Декември 21, 2020, 05:07:47 pm »
Аз технически анализ сам си го правя. Въпроса е да мога да проследя и да разбера според наталната карта и според други особености 1. Кои планети/аспекти влияят върху определен инструмент.
Второ кога влияят дали през транзит или между аспекти и т.н . Може би да науча някои основи за тълкуването на наталната карта. Примерно при тъговията на металите. Злато най вероятно отговаря слънцето, а Сребро Луната. Марс също оказва влияние на металите.. това на теория а на практика.. ?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Искам да се обучавам . Моля за съвет
« Отговор #3 -: Декември 21, 2020, 05:38:39 pm »
Адекватен учител може да Ви бъде астролог, който може да прави и разбира какво е технически анализ. Съчетава астрологичните си умения с техническия анализ. Не астролог общ профил, а мунданен астролог.
Ако астрологът няма познания и практически опит в областта, която Ви интересува, трудно ще може да изведе подобна корелация, която да има практическа и конкретна стойност.

Мога да Ви дам препоръки за Джйотиш астролог - Галина Иванова. Тя преподава, но не знам, дали може да се ангажира с такава специфика. Питайте я.
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 05:40:16 pm от starinthenightsky »