Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 303287 пъти)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1620 -: Август 29, 2019, 06:30:26 pm »
Много общо. Отдел Екология бих предположил   :)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1621 -: Август 29, 2019, 07:42:05 pm »
Не.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1622 -: Август 29, 2019, 08:21:17 pm »
Нещо свързано с образование (близнаци) или социални-младежки дейности (11-ти дом) заради диспозитора на слънцето.

Имам същата домофикация, със слънце и меркурий в 8-ми. Диспозитора юпитер обаче е в телец в 10-ти. Нямам нищо общо с банките, моргите, затворите, с хирургия пък хич.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1623 -: Август 31, 2019, 01:53:02 pm »
Романтика, у1 не е добре поставен и е в 12-ти дом. Между у1 и у7 има разходящ съвпад, вече е започнало някакво споразумение със задна дата или сега вече под друга форма, като подписващия договора да е жертвал свои желания, интереси. При намаляваща, почти балсамична Луна има развитие само нещо, което е краткотрайно, бързо до Новолунието. Повечето планети са в следващи и падащи домове, някаква радикална промяна няма да има. Венера и Марс са в сходящ тригон с у4 , Сатурн, който вече е доста бавен, Луната е в разходящ тригон с Юпитер у6, нещата ще се проточат удобно като време за човека, но не така полезно. Но пък е подписан договора в час на Слънце, вероятността да бъде забелязан със своите умения е много възможна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1624 -: Август 31, 2019, 06:51:26 pm »
Благодаря!

Вчера са му казали, че нещо са му объркали договора и че има грешка, изпуснали били да включат неща. Та със сигурност ще има нов договор.
Да, стриктен работник е, то и затова му предложиха по-висока позиция. Работи усърдно и прави "от нищо нещо".

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1625 -: Септември 21, 2019, 02:36:34 pm »
Да.
Юпитер подобрява житейска ситуация в активираната сфера, къде ти се предлагат или ще се търсиш възможности, да реагираш на тях и да се възползваш от  тях. Същите ще дойдат по линиите, определени от наталния Юпитер.
Стационарна планета съвпад с планета, градус, поставяна фокуса същите, докато е в знака. Юпитер в Стрелец или Козирог е, аспекти ?
Давам обратна връзка. Започнах новата работа.Обадиха ми се на 21.08 ,че съм одобрена и на 16.09 подписах договора.Транзитният Юпитер е все още на моя МЦ. Колко ще е добре за мен  промяната тепърва ще се разбере.
Прогресивният МЦ е в последния градус на Козирога,промените може и да продължат ,пък може и да подменя имот. Дир. МЦ  преди градус и половина е преминал в друг знак,но няма събитие,но отчитам и факта ,че часът ми на раждане от общината може и да не е съвсем точен.При промяна на знака на прогресивния или на дирекционния МЦ се случват събития или и при двата случая :017:
« Последна редакция: Септември 21, 2019, 02:38:57 pm от julia »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1626 -: Септември 25, 2019, 12:25:53 pm »
Благодаря, Джулия за обратната връзка.
Щом имаш прогресивни и дирекционни главни оси в анаретен градус са указания, че нещата не могат да продължат по установения вече начин, а търпят промени, ситуациите около тях ще ги провокират , може и с крайни решения. Периодът позволява вече правенето на мъдри избори.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1627 -: Септември 26, 2019, 01:34:45 am »
Прогресивният МЦ е в последния градус на Козирога,промените може и да продължат ,пък може и да подменя имот. Дир. МЦ  преди градус и половина е преминал в друг знак,но няма събитие,но отчитам и факта ,че часът ми на раждане от общината може и да не е съвсем точен.При промяна на знака на прогресивния или на дирекционния МЦ се случват събития или и при двата случая :017:
и в двата случая има нещо ново по 10ти и 4ти дом, често се случва промяна на дом и местожителство, драстични промени в дома
преди две години като имах ингрес на тази ос и майка почина, няколко месеца след това за пръв път видях на живо  внука си и неговия татко, който е със Слънце на 0 гр. и 2' Лъв, колкото ми беше МС в този момент, определено е важна фигура за мен, беше ми и шеф през изтеклата зима :)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1628 -: Септември 29, 2019, 11:30:35 am »
и в двата случая има нещо ново по 10ти и 4ти дом, често се случва промяна на дом и местожителство, драстични промени в дома
преди две години като имах ингрес на тази ос и майка почина, няколко месеца след това за пръв път видях на живо  внука си и неговия татко, който е със Слънце на 0 гр. и 2' Лъв, колкото ми беше МС в този момент, определено е важна фигура за мен, беше ми и шеф през изтеклата зима :)
Akruks,благодаря ти много за споделеното.Дано да е някакво приятно събитие O:-)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7357
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1629 -: Октомври 14, 2019, 06:39:24 am »
Юпитер транзитира през 7 ят ми дом в опозиция нат.Луна.Краят на ноември ще кацне на к8 в съвпад с Венера.Тоест ,новият цикъл Юпитер/Венера започва на моя к8.В натала Юпитер управлява 7,8 и 11 домове,в 6 нат.,скорпион, стационарно ретрограден.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1630 -: Октомври 28, 2019, 04:02:11 pm »
Имам съвпад на тр Юпитер с Нептун(У5) във 2д и нямам проявление. Искаше ми се поне нещо по 2д да ми даде Юпитер :)
Прегледах си картата за същия транзит преди 12г и пак не си спомням нещо нито любовно, нито 2-домно да съм имала точно при съвпада.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1631 -: Октомври 29, 2019, 02:27:39 pm »
Имам съвпад на тр Юпитер с Нептун(У5) във 2д и нямам проявление. Искаше ми се поне нещо по 2д да ми даде Юпитер :)
Прегледах си картата за същия транзит преди 12г и пак не си спомням нещо нито любовно, нито 2-домно да съм имала точно при съвпада.

Нептун не ти е у5. Юпитер е у5, Марс също има господство над 5-ти.
Визията за по-мащабно печелене на пари, изпарили се яко дим ?
Кое е се оказа по-ценно за теб- морала, убежденията ти или онова/онзи, които те правят наистина щастлива?
Нуждата от редовни доходи как се синхронизира с нуждите на сърцето ?
На кое си угоди - на телесните нужди или на по-възвишени такива ?
Предовери ли се на интуицията и предчувствията си ?
На някой или нещо преувеличи ли значението ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1632 -: Октомври 29, 2019, 03:40:58 pm »
Нептун не ти е у5. Юпитер е у5, Марс също има господство над 5-ти.
Визията за по-мащабно печелене на пари, изпарили се яко дим ?
Кое е се оказа по-ценно за теб- морала, убежденията ти или онова/онзи, които те правят наистина щастлива?
Нуждата от редовни доходи как се синхронизира с нуждите на сърцето ?
На кое си угоди - на телесните нужди или на по-възвишени такива ?
Предовери ли се на интуицията и предчувствията си ?
На някой или нещо преувеличи ли значението ? :)

Всичко си е по старому. Промени имаше, но те бяха доста преди аспекта. Нуждата от редовни доходи никак се синхронизира с нуждите на сърцето, винаги са били в конфликт :))) Мащабното печелене на пари е и то по-рано също.
Иначе К5 е в Риби, защо приемаш Юпитер, а отхвърляш Нептун? Би следвало задължително да има акцент върху 5д, след като двата управителя съвпадат.
И не, нямам разочарования от прекалено идеализиране или от разрушени заблуди.
Колкото до връзката, която си мислех, че е приключила - оказа се, че не е приключила и 3 дни по-късно нещата се оправиха без моя намеса. Отдавам го на това, че неговата Луна е потърпевшата от предстоящата съвсем скоро квадратура с Плутон и Сатурн.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1633 -: Октомври 29, 2019, 05:04:50 pm »
Yaya,Нептун не е лична планета и няма как да управлява нещо лично. Картата ти е нощна пак Юпитер взема управлението, но, винаги може да ползваш и влиянието на Нептун.:)
К5 ти е Риби, Юпитер, Марс, Венера са тези, които държат управление над 5-ти дом. Нептун при теб не е ъглов, не е силно аспектиран, защо да има някакви събития по него, освен случки, ситуации ?
Относно , връзката, мисля, коментирахме в друга тема, че няма да прекъсне, както ти си пророкува ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1634 -: Октомври 30, 2019, 09:29:30 am »
Да, Рени. Ти отново се оказа права  :38: :58:
Или поне няма да е ясно дали ще приключи или не до началото на януари 2020.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински