Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 143965 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2014, 11:05:35 pm »
Рени, защо Луна, ИЦ/МЦ, хайде Мерк управлява АС и МС? Какво имаш предвид да наблюдавам, транзитите са много бързи, дирекции, прогресии?

Иначе Рару си е съвсем права. След Плутон кристално ясно знаеш какво е важното, макар да трябват доста години, за да го осъзнае човек. Защо преживявам Нептуновия си транзит върху Слънцето като плутонов? Толкова ми е плутоново, че чак ми е кално в устата!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #16 -: Февруари 27, 2014, 11:23:17 pm »
Smarta,натални как са поставени.Ти с какво или с кой свързваш Плутон ,можеш ли да го визуализираш ?!?
Как ще разбереш ,че нещо е важно за теб ,ако  нещото ,никога няма да бъде на "дневен ред " при теб ?!?Плутон ще мине ли при теб през АСЦ- никога ,това означава ли ,че никога няма да разбереш кое важно за външния ти вид ,например ?!?

Не се "лови " на всяка въдица,която ти подават "рибарите" -това е важното . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #17 -: Февруари 27, 2014, 11:30:43 pm »
Защо преживявам Нептуновия си транзит върху Слънцето като плутонов? Толкова ми е плутоново, че чак ми е кално в устата!

Не е от Нептун, а от Хирон

Нептун ако нямаш котва - те отнася нанякъде
Ама бързо се връщат повечето - то е като да има течение, без да има вятър, пак се изстива, но не разбираш
Само че понеже е много фин, много бързо спира да ти пука
а май при теб се разпада аспектът
« Последна редакция: Февруари 27, 2014, 11:38:17 pm от Papy »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #18 -: Февруари 27, 2014, 11:37:26 pm »
Защо преживявам Нептуновия си транзит върху Слънцето като плутонов? Толкова ми е плутоново, че чак ми е кално в устата!

Не е от Нептун, а от Хирон

Нептун ако нямаш котва - те отнася нанякъде
Ама бързо се връщат повечето - то е като да има течение, без да има вятър, пак се изстива, но не разбираш
Само че понеже е много фин, много бързо спира да ти пука
а май при теб се разпада спектът

А къде всъщност е "лобното " място на котвите  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #19 -: Февруари 27, 2014, 11:38:23 pm »
Papy,би ли споделила за Хирон  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #20 -: Февруари 27, 2014, 11:42:02 pm »
Защо аз - Смарта питай, тя е правилният транзитен човек :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #21 -: Февруари 27, 2014, 11:51:42 pm »
След няколко месеца,година може и да я попитам ,сега няма как да ми отговори ясно и обективно,затова попитах теб.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #22 -: Февруари 27, 2014, 11:53:36 pm »
Резпада се, да. По някое време ще пиша за него - какво е да имаш нептун на рибешко слънце, набоцкваш се с морфин и айдеее, ама верно се настива!

Що е то Хирон, резбрах на ДЦ миналата година. Упс! И в момента. Охо, колко обяснява това! Края на годината ще е голямата... айде да не съм... - три месеца стационарен в точен аспект! Много боли, неговата гад! Края на годината последен шанс за излекуване!

Рени, щот ме питаш, не че ме питаш наистина, с майка ми свързвам Плутон. Тя е и ас скорпи, но не за това, просто беше див плутон едно време. Тази, дето ми е дала живот, се опитваше да ме убие. И още има остатъци от тоя навик. Още ме мрази от преди четири живота. Но и прощавам, заслужавам си го! Май Плутон ми се активира, когато Сатурн У5 мина през него три пъти преди година и половина - две. Така ме заболя по петия дом, но все стари, натрупани работи. Като да те боли апандисит, но да си траеш и търпиш, нищо да не казваш. И накрая като се спука... няма такъв ужас! Възможно ли е да трае толкова дълго? И кога ще спре? Кога спират дълготрайните транзити? Имам честта да опитам какво е да имаш всички планети върху слънце, луна, мерк и венера. Сатурн мина. Уран мина. Нептун мина. Сега остава Плутон. Щастлива съм, че са съвпади, а не опозиции, ще разбера есенциално какво е да съм всяка една от тях. Сега съм Нептун. И Плутон ще стана. Само за въдици ще се оглеждам повече. С Плутон накрая може и аз да пусна тайно някоя.

Момичета,  :-*

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #23 -: Февруари 27, 2014, 11:57:04 pm »
За Хирон нищо дълбокомъдро не мога да кажа. Само когато ми е на ДЦ така ужасяващо ме боли от провала на всичките ми любовни отношения със законни и незаконни мъже, че не мога място да си намеря. И не знам дали това има шанс да се излекува или проспо трябва да не изтърпи и да се радвам, че е един път в живота, па макар и за години.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #24 -: Февруари 28, 2014, 12:01:05 am »
...па макар и за години.

какви години - до 1* орбис - макс

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #25 -: Февруари 28, 2014, 12:15:00 am »
Ами година и половина в моя случай. Края на миналата пролет и началото на лятото беше три месеца стационарен на ДЦ точно. Там стана ретрограден, сега пак минава набързо за двайсетина дена, а края на годината ще ми кисне на градуса повече от три месеца. Ще ме побърка това животно! Бях забравила, че сега пак е тук, и се чудя какви са тия кризи, откъде дойде това? А е факт, аспектът го усещам само в рамките на 1* орбис. На 12 всичко е кротко, на 13 - вулкан. Но пък ми е точен часът, беее!  :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #26 -: Февруари 28, 2014, 09:39:22 am »
:)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #27 -: Февруари 28, 2014, 10:50:49 am »
Бети, транзитен Плутон през Слънце, освен с личностните трансформации при две мои познати донесе създаване на семейство и раждане на дете.

Да кажем, че и при мен до 1-2 години ще се ражда  ::)
:012:  :012: 

Прогресивно Слънце върху рождения Плутон действа по същия начин, но промените идват като вътрешна необходимост, а не като външни събития. Наблюдавам един такъв случай.

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #28 -: Февруари 28, 2014, 07:35:59 pm »
Бети, транзитен Плутон през Слънце, освен с личностните трансформации при две мои познати донесе създаване на семейство и раждане на дете.

Да кажем, че и при мен до 1-2 години ще се ражда  ::)

Дано, не знаех как са при теб нещата, просто споделих едно наблюдение което е факт, пожелавам ти по-скоро да те сполети тази радост..абе Плутонови работи :72:

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #29 -: Февруари 28, 2014, 07:43:54 pm »
Бети, транзитен Плутон през Слънце, освен с личностните трансформации при две мои познати донесе създаване на семейство и раждане на дете.

Да кажем, че и при мен до 1-2 години ще се ражда  ::)
:012:  :012: 

Прогресивно Слънце върху рождения Плутон действа по същия начин, но промените идват като вътрешна необходимост, а не като външни събития. Наблюдавам един такъв случай.

Така ли, не знаех...
Прогресивно Слънце върху рожден Плутон имах съмнения, че може да има такава проява, но при мен вече действа от 2 години и продължава да си действа още време, но се прояви като доста коренна личностна трансформация, промених се, преживях доста неща, смяна на работа, среда, изобщо съм коренно различен човек.
Но все пак при мен наталния Плутон е в 1 дом е в това отношение откъм личностни кризи не се оплаквам..вси си ме блъска и нямам представа защо. Иначе си има и положителни страни-усещам хората така както някои други не могат да ги усетят и разберат, такава силна интуиция ...