Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 143900 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #30 -: Февруари 28, 2014, 08:32:39 pm »
Сами, ами тя и тази мацка напълно се промени, и тя напусна работа, за да се отдаде на хобито си и т.н.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #31 -: Март 02, 2014, 05:45:52 pm »
Тhe_One дефинирай ми по-подробно плутоновата любов моля. При мен случая е особен, сякаш любовта която аз изпитвам и давам е нептунова, а мен ме обичат плутоново.

Плутон се свързва с желанието за власт, за влияние над другите, с обсесиите и доминантната сексуалност. Съответно и плутоновата любов може да се свърже с тези неща. По Нептун са заблудите, нереалната представа за партньора и несподелената любов.
Мога да дам пресен истински пример: на човека, с който се виждам съвсем откровено му казвам, че не го обичам. Той ми отговаря, че в очите ми и в жестовете ми виждал, че го обичам, ама не съм го осъзнавала.
Ето, това е Нептун. Той има тр. Нептун на ДЦ, отделно аз имам нат. Нептун в първи дом и явно отразявам желанията му.

Ти какво по-точно се опитваш да си обясниш?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #32 -: Март 02, 2014, 07:36:56 pm »
Тhe_One дефинирай ми по-подробно плутоновата любов моля. При мен случая е особен, сякаш любовта която аз изпитвам и давам е нептунова, а мен ме обичат плутоново.

Плутон се свързва с желанието за власт, за влияние над другите, с обсесиите и доминантната сексуалност. Съответно и плутоновата любов може да се свърже с тези неща. По Нептун са заблудите, нереалната представа за партньора и несподелената любов.
Мога да дам пресен истински пример: на човека, с който се виждам съвсем откровено му казвам, че не го обичам. Той ми отговаря, че в очите ми и в жестовете ми виждал, че го обичам, ама не съм го осъзнавала.
Ето, това е Нептун. Той има тр. Нептун на ДЦ, отделно аз имам нат. Нептун в първи дом и явно отразявам желанията му.

Ти какво по-точно се опитваш да си обясниш?

Цитат
съвсем откровено му казвам, че не го обичам. 

Ти с какво /кой атакуваш негов 8-ми дом ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #33 -: Март 03, 2014, 12:30:50 pm »
Слънце, Меркурий и СЛВ. Но може и да му попадат в 7 дом. Не си знае с точност часа. Неговите Марс и Сатурн на мен са ми в осми дом.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #34 -: Март 03, 2014, 01:54:43 pm »
Слънце, Меркурий и СЛВ. Но може и да му попадат в 7 дом. Не си знае с точност часа. Неговите Марс и Сатурн на мен са ми в осми дом.

The_One,съвпад твоя Лилит или с Луна в Риби и Марс/Сатурн в Дева ?!? Венерин тип ли е мъжа ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #35 -: Март 03, 2014, 03:42:20 pm »
Венерин тип е, Рак с Венера в Рак, Мерк в Близнаци. Асц. Лъв със Сатурн и Марс в Лъв в 1 дом. Луна във Везни в съвпад с Плутон. Лилит много не я броя, но Сатурна му е около моята. Моят асц и стелиум му е в 5 дом, отделно един на друг сме си наиграли 7-те домове. И той е с третодомна Луна като мен. Нищо не мога да скрия от него, много ме усеща и това ме натоварва.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #36 -: Март 03, 2014, 04:21:51 pm »
Венерин тип е, Рак с Венера в Рак, Мерк в Близнаци. Асц. Лъв със Сатурн и Марс в Лъв в 1 дом. Луна във Везни в съвпад с Плутон. Лилит много не я броя, но Сатурна му е около моята. Моят асц и стелиум му е в 5 дом, отделно един на друг сме си наиграли 7-те домове. И той е с третодомна Луна като мен. Нищо не мога да скрия от него, много ме усеща и това ме натоварва.

Не те усеща ,а те "гали" щедро и то с Луна във Везни и цялото рачешко войнство,задоволява ти капризите ,но не по начина,който ти искаш-Сатурн около Луна ...ха,ха и аз бягам от Слънце/Луна/Венера във Везни /Рак -колкото и да си откровен с тях ,няма да ти върнат "жеста" с агресивност ,а с "разбиране" и в това е капана.Ами "порадвай" му се на Марс в Лъв ,в 1-ви дом и ако си се научила да бъдеш "принцеска" -това е Кралят ,а ти Ана . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #37 -: Март 03, 2014, 04:22:12 pm »
Тhe_One дефинирай ми по-подробно плутоновата любов моля. При мен случая е особен, сякаш любовта която аз изпитвам и давам е нептунова, а мен ме обичат плутоново.

Плутон се свързва с желанието за власт, за влияние над другите, с обсесиите и доминантната сексуалност. Съответно и плутоновата любов може да се свърже с тези неща.

Плутон се свързва и с безпомощност,безсилие , малтретиране и болка също и трудно излизане от подобна зависимост във връзката ,докато смърта ни раздели,ако не е нептун за бягство

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #38 -: Март 03, 2014, 04:53:48 pm »
Стреличка ,да така е ,това ,което споделяш за връзките тип "Плутон" и реално ,те никога не прекъсват ,защото има "жертва" ,нали от това се нуждаят "безпомощните" ,"(без)силните "... ;) ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #39 -: Март 22, 2014, 07:14:35 pm »
първо - зависи къде ти е наталният плутон
второ - докато няма бърз транзит - нищо няма да усетиш
трето - как си направи заключение, че е възможно да те блъсне камион при тр на плутон към мц или да станеш диктатор, но първото ми е по-интересно?

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #40 -: Март 22, 2014, 07:23:14 pm »
На мен Транзитния Плутон ми е точно на асц в момента (следователно и квадрат от Транзитен Уран имам ) но за сега не усещам сериозни промени в себе си ... ама ще видим има време скоро става ретро ще се върне и пак ще ми тресне асц ... иначе ми е управител на 10 в 10 (опозиция с луна в 4 и квадратс  юпитер в 7 )  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #41 -: Март 22, 2014, 08:07:56 pm »
А наталният в шести проявява ли се като работохолизъм, желание да се изпъкне сред колегите и конфликтни ситуации м/у вас?
Принципно най-вероятното проявление е желание за смяна на работното място или принуда да го направиш, но пак не забравяй, че транссатурновите не действат сами, ти може и да се усещаш еди-как-си, но събитие-йок, докато някой от другите не направи аспект по темата

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #42 -: Март 22, 2014, 08:24:10 pm »
И от двете е, не само от дева на к6, ти го каза по-добре-крайности, или/или
Например не може да се яде какво да е, нали така
Обаче в тая връзка да видим венерата какво казва-потвърждава или отрича?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #43 -: Март 22, 2014, 08:24:25 pm »
Когато правя нещо го правя на 100% или не го правя. Крайности. Което пък води до конфликт с хора, които не си дават много зор хаха

Плутонова маниакалност  ;D

И аз съм така - давам всичко от себе си и очаквам същото взамяна. Но хората обичат да правят скатавки, а това още повече ме нахъсва, започвам да ги следя под лупа, ставам свръхкритична и стигам до предконфликтна ситуация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #44 -: Март 22, 2014, 08:38:57 pm »
Веган или вегетарианец си?