Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601865 пъти)

Миа

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натални карти
« Отговор #3630 -: Септември 15, 2017, 11:38:50 am »
Здравейте. Някой би ли ми помогнал с разчитането на тази натална карта. Става въпрос за работа.

Миа

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натални карти
« Отговор #3631 -: Септември 16, 2017, 01:10:04 pm »
А в кой сайт да си направя натална карта?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #3632 -: Септември 16, 2017, 01:13:19 pm »
А в кой сайт да си направя натална карта?
Както пише по-горе, www.astro.com. :)

Миа

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натални карти
« Отговор #3633 -: Септември 19, 2017, 07:06:31 am »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Натални карти
« Отговор #3634 -: Септември 19, 2017, 08:00:42 am »
Що го правите този номер? Снощи беше пусната картата ти, тази сутрин си обновяваш мнението за да излезе най-отгоре или какво?

Какво конкретно за работа те интересува, като гледам не излизаш тепърва на трудовия пазар, смяташ да се преориентираш ли?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Миа

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Натални карти
« Отговор #3635 -: Септември 19, 2017, 09:17:09 am »
Тази сутрин изображението на картата не се показваше и затова. Интересува ме защо има спад в работата ми и най- вече временно ли е.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Натални карти
« Отговор #3636 -: Септември 19, 2017, 09:21:24 am »
Нито казваш какво работиш, какво означава спад - свободна професия ли си...тука да не е онлйн оракул, дето цъкаш бутона и ти изписва отговор.

По-добре задай хорарен въпрос.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #3637 -: Септември 23, 2017, 10:00:32 am »
Ето картата, женска, какво мислите?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Натални карти
« Отговор #3638 -: Септември 23, 2017, 12:46:15 pm »
Това да не е някоя дето си мисли, че света се върти около нея и знае всичко? И малко на nit picking ми изглежда
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Натални карти
« Отговор #3639 -: Септември 23, 2017, 02:04:15 pm »
Ето картата, женска, какво мислите?
Асц Козирог с Луна в 1ви (непреклонност,променливост, капризност, нахалство), каре Луна/Венера (вътрешно напрежение/противоречие между чувства/емоции,рефлектиращо към неразбирателство с жени), опозиция Меркурий/р.Марс-р.Юпитер(проблеми във възприемането и предаването на информация,грубост, конфликтност, скандалност, арогантност, нахалство, способност да ненавижда), квадрат Слънце/Уран(ексцентричност, непредсказуемост, несъобразителност, нетактичност, нервност). 

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натални карти
« Отговор #3640 -: Септември 23, 2017, 05:47:38 pm »
Ето картата, женска, какво мислите?

и на тази тр.марс през юпитер/марс  , всеки е враг,важно е война да има и да е победител,независимо защо,марсов възврат я тресе
дребнава,пресметлива и все кусури,г-жа мрън-мрън с опозето венера-сатурн -виновен винаги е друг,горко на съседите
мишени са жените скарето луна-венера,вечно недоволство,вечно съперничество кой е по-по-най в очите на слепите
с нептун в 12-интриги плете като паяка паяжина,който пикира наблизо,ще се оплете,без вина виновен
чепата с карето на уран-слънце ,елемента на изненада е приоритет в действията,не зачита обществени норми и порядки
с ретро юпитер,сатурн в социума си има свойствени  морал,етика и истина,не зачита другите
с рибешки меркурий в опозе на марс-юпитер- крайности с вербална агресия,словесен дрисък,на моменти разпиляна,отнесена
консервативна към опити за личностни позитивни промени ,не се учи от грешките си,насочена да подчинява другите на св.интереси

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #3641 -: Септември 23, 2017, 05:53:50 pm »
Хах, няма лайкове още, такава е, обича да дава наклон на всеки и всички, скрито зад "хаха", някаква инфантилност има, свръх енергичност, първо ще се отиде на йога, после на тенис, после на плуване, после разходка в парка, за вечеря-гости с игри на асоциации, филми, или каквото там, на другия ден същото, но вместо йога-баскет; обаче който не скача с нея, е пълен провал.
Нещо много важно и характерно-говори безкрай, без почивки, направо се чудя как изобщо успява да се получи разговор; не е глупава, но е някак простовата, докарва се, но това не помага много; не бих казала капризна или с претенции, по-скоро с тенденция нейното предложение да е винаги най-добро.
Произход-нелошо семейство, бащата по-лош (строг), нейното е нормално, две деца, около тях в началото проблеми (операции), сега всичко е ок

Дали се хвърля по чужди мъже или на мен ми се е сторило?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натални карти
« Отговор #3642 -: Септември 23, 2017, 05:56:21 pm »
асц.сигурен ли е,с този съвпад марс-юпитер в 8,ако не е толкова активно спортуваща традиционно,ще пожелава ближния си често-често
флиртува с този у5 венера за да завоюва внимание
« Последна редакция: Септември 23, 2017, 06:00:11 pm от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #3643 -: Септември 23, 2017, 05:59:30 pm »
Мда, точно точно
Затова колкото ми е по-близък някой, толкова по-не ровя в хороскопа, така ми се иска и добре се самозаблуждавам. За карето луна/венера си знам, ама си викам-нее, няма начин. Нептун в 12-ти не винаги са интриганти, тази ако това са й опитите-не са силни, но за някой по-наивен като мен може и да стигат.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #3644 -: Септември 23, 2017, 06:01:36 pm »
асц.сигурен ли е

Доколкото помня майката така каза, така че да-в рамките на нормална грешка

Картата я пуснах, защито се чудех от спортна злоба ли ми скача, или заради чуждо мъжелюбство :)