Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220366 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #15 -: Януари 03, 2014, 10:12:09 pm »
И ти ли нямаш 2,4....5 ?!?
И как ги "попълваш"  ::)

Мда...и тук съм разкрита ,че ми липсва търпение и толерантност ,крайно време е да се възмутя от себе си и да го пратя малко в командировка моя Марс,а да обърна внимание на Венера  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #16 -: Януари 03, 2014, 10:20:41 pm »
И ти ли нямаш 2,4....5 ?!?
И как ги "попълваш"  ::)

Мда...и тук съм разкрита ,че ми липсва търпение и толерантност ,крайно време е да се възмутя от себе си и да го пратя малко в командировка моя Марс,а да обърна внимание на Венера  ;)
А, попълвам ги, вятър. При мен подвижното е повече от при теб, ей тъй намирам си някоя философия да ми понася/изнася, че в депресии вече не ми се влиза.
Освен това съм път 2/то и ти така-май/, а нямам двойчица грам...Мога да го оприлича на да речем-воден асцендент, а няма планети във водни знаци и домове. Не е баш компенсация.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #17 -: Януари 03, 2014, 10:39:13 pm »
Аз съм път 11 ,нямам воден АСЦ,но Нептун е там и Слънчицето ми "плува" също  ;)

Нали казват ,че който няма "2" и/или "4" им липсва енергия и имат проблеми със здравето  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #18 -: Януари 03, 2014, 10:49:01 pm »
Аз съм път 11 ,нямам воден АСЦ,но Нептун е там и Слънчицето ми "плува" също  ;)

Нали казват ,че който няма "2" и/или "4" им липсва енергия и имат проблеми със здравето  ::)
Да, и аз съм 11, ама се сведох до 2.
За липсата, ако правиш нещо, може и да не стане съвсем така.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #19 -: Януари 03, 2014, 11:00:03 pm »
Как да го разбирам тогава-да чакам просто ей така да ми се запълни от само себе си ли ?!?  ;)

Имаш ли външна планета в твърд аспект към Слънце ? ::)
И Плутон на ъгъл или в аспект със СВетилата ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #20 -: Януари 03, 2014, 11:13:44 pm »
Как да го разбирам тогава-да чакам просто ей така да ми се запълни от само себе си ли ?!?  ;)

Имаш ли външна планета в твърд аспект към Слънце ? ::)
И Плутон на ъгъл или в аспект със СВетилата ?!?
-
Да, слънцето ми е само в аспекти с външни планети, при асц.лъв, затова пък-напрегнати-квадрати. :85:И плутон го играе. Да речем, че просто здравето при мен е по-добре поставено натално, макар да не съм сигурна.
Скочи до Акаша набързо. :clap:
За двойките-избягвам караниците по негов съвет-2-няма-няма енергия за работа с много хора и за панаири. Ако се случи-се тръшвам, както другите от грип-нямам сили дори да говоря.
Доскоро спортувах и правех упражнения, но юпитер всичко ми развали напоследък. :91: тоя...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #21 -: Януари 03, 2014, 11:22:05 pm »
Как да го разбирам тогава-да чакам просто ей така да ми се запълни от само себе си ли ?!?  ;)

Имаш ли външна планета в твърд аспект към Слънце ? ::)
И Плутон на ъгъл или в аспект със СВетилата ?!?
-
Да, слънцето ми е само в аспекти с външни планети, при асц.лъв, затова пък-напрегнати-квадрати. :85:И плутон го играе. Да речем, че просто здравето при мен е по-добре поставено натално, макар да не съм сигурна.
Скочи до Акаша набързо. :clap:
За двойките-избягвам караниците по негов съвет-2-няма-няма енергия за работа с много хора и за панаири. Ако се случи-се тръшвам, както другите от грип-нямам сили дори да говоря.
Доскоро спортувах и правех упражнения, но юпитер всичко ми развали напоследък. :91: тоя...

Не знам пътя до този или тези Акаша/и   :86:, просто прочетох онова ,което написа :"Да, и аз съм 11, ама се сведох до 2.

Сега ако ми кажеш как се научи на "сведох" ще ти бъда много благодарна  :58: ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #22 -: Януари 03, 2014, 11:29:15 pm »
Ама не, не трябва да се свеждаме, но било много трудно да си 11. А ти не можеш-ти пък си обратен случай, трудното можеш, а другото-не. На мен кардиналът ми е малко-на това го отдавам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #23 -: Януари 03, 2014, 11:36:13 pm »
Ама не, не трябва да се свеждаме, но било много трудно да си 11. А ти не можеш-ти пък си обратен случай, трудното можеш, а другото-не. На мен кардиналът ми е малко-на това го отдавам.

Не знам дали съм "11" ,но никога не ми е харесвала цифрата "2" ,нито да съм "втора"(опитвала съм ,не ме задоволява )  ,без значение в какво и къде ,затова си избрах "11"  ;)
"2" ми звучи като индиго ,като повторение ,като "следвай " ..мннннннн това не ми импонира .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #24 -: Януари 05, 2014, 12:02:33 am »
енигма, може ли с някоя дума да ми кажеш на какъв принцип преминават цифрите една в друга (1->8, 6->7 и обратното примерно) според Александров?
Ако някой друг знае, и него го питам :)

имам навика да чета книги от тоя сорт по диагонала за 2-3 часа, а после при повече време да ги препрочитам бавно и внимателно

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #25 -: Януари 05, 2014, 12:21:04 am »
ВСИЧКОТО преминаване става осъзнато според автора,като знаеш символиката-негова версия на числата.
8 напр. е търпимост, добродетелност, подплатено с някакъв идеал, по-скоро част от ценностната система. Уважение към родителите и грижа за тях до края, също и към по-слабите. С последното става едно преминаване на повече-например четири1-ци към две 8-ци, и това е достатъчно. Но ако поначало си с четири "1", а 8-няма в неконтролиран вариант и в младостта си без тях.
Но не е и еднозначно. Например само една"1"-ца също поради осъзнаване на това, че трудно се налага /слаба воля в контактите с хора/ му се приписва егоизъм, хващане за буквата на закона и цитиране ,за да се наложи такъв индивид. и е възможно една "1" да доминира над четири бр. "1" при другия.
6 е число на вещината /оттам аналогия с вещерството :d030:/, но това е склонност към талантливост, но и ожесточение на сърцето по пътя на разочарования. Ако има 3 и повече шестици и е нараняван в детството, в момент на експанзия може да сведе до "трите шестици", ако съзнателно не ги преминава с работа към една-две 7-ци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #26 -: Януари 05, 2014, 12:32:46 am »
Enigma ,доколкото разбирам и тук има специфика как се "виждат" цифрите в квадрата ,както в астрологията планетите  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #27 -: Януари 05, 2014, 12:33:49 am »
нене - интересува ме на какъв принцип - защо 8 точно в 1, а не в 5 или в 3, защо 6 в 7, а не в 9 примерно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #28 -: Януари 05, 2014, 12:36:16 am »
Защото е сходен принципа -сила/отговорност/дълг
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #29 -: Януари 05, 2014, 12:41:04 am »
Защото е сходен принципа -сила/отговорност/дълг

можеш ли да ми кажеш за всички цифри коя в коя преминава?