Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022082 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #225 -: Януари 23, 2014, 07:08:33 pm »
Азазел, не му е хубаво положението на Дани, надявам се някой приятел да му помогне с пари и да се размине с тия неприятности

заради хазарт ли е цялата история?
« Последна редакция: Януари 23, 2014, 07:12:30 pm от Papy »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #226 -: Януари 23, 2014, 07:29:58 pm »
Мисля, че не е заради хазарт, а от злоба, завист, наглост от страна на бандитите .... У на негов 1 дом ще направи съвпад с куспида на 8 дом ... дано остане жив, само за това се моля ...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #227 -: Януари 23, 2014, 07:42:25 pm »
Дано съвпадът на луната със Спика помогне. Оставам обаче с впечатлението, че родителите имат причина да не се обръщат към полицията ;), последното от хронологията на събитията-и сега , и преди...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #228 -: Януари 23, 2014, 07:53:25 pm »
Стискаме палци до края на месеца-венера се обръща, после опасността намалява
Не го знам случая

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #229 -: Януари 23, 2014, 07:56:46 pm »
AzaZaeL, а защо не е отишъл в полицията?
Тези бандитски времена не приключиха ли вече  :o

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #230 -: Януари 23, 2014, 08:15:06 pm »
AzaZaeL, а защо не е отишъл в полицията?
Тези бандитски времена не приключиха ли вече  :o
Не знам, аз преракзвам разказаното от приятелката му. Но явно се страхува, че ще наранят близките му, а те са някаква голяма бандитска група и доколкото разбрах полицията не е искала да асистира .... И е решил да се жертва един вид... :(

Веско, как трява да са сигнификаторите по твоя хорар? :) 

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #231 -: Януари 24, 2014, 12:07:02 am »
Мисля, че не е заради хазарт, а от злоба, завист, наглост от страна на бандитите .... У на негов 1 дом ще направи съвпад с куспида на 8 дом ... дано остане жив, само за това се моля ...
Юпитер У1 е ретро и се отдалечава от К8, освен това е в разходящ квадрат с Луната У8 за него в негов 11д- проблемът му е свързан с пари, които е очаквал или има да връща от/на приятел/ка
МС е в съвпад със звездата Регул и успехът е на негова страна, а Сатурн У4 е в разходящ хармоничен аспект с Юпитер У1, който аспект ще бъде извършен отново, когато Юпитер стане директен, така че ще се прибере у дома.
Благодаря, Акрукс! :)  :58:
А относно Луната в 11 дом - аз предполагам, че това ще са парите и притежанията на баща му(2-ри от 10 дом) ... Знам, че заради баща му е тръгнал проблема... предполагам някакви мутренски истории ... :017: Дано всичко е наред! :) Ще дам ОВ!
« Последна редакция: Януари 24, 2014, 12:08:52 am от AzaZaeL »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #232 -: Януари 24, 2014, 03:04:45 pm »
Мисля, че не е заради хазарт, а от злоба, завист, наглост от страна на бандитите .... У на негов 1 дом ще направи съвпад с куспида на 8 дом ... дано остане жив, само за това се моля ...
Юпитер У1 е ретро и се отдалечава от К8, освен това е в разходящ квадрат с Луната У8 за него в негов 11д- проблемът му е свързан с пари, които е очаквал или има да връща от/на приятел/ка
МС е в съвпад със звездата Регул и успехът е на негова страна, а Сатурн У4 е в разходящ хармоничен аспект с Юпитер У1, който аспект ще бъде извършен отново, когато Юпитер стане директен, така че ще се прибере у дома.
Всичко е наред и нищо не е станало! Успели ли са да го резубедят "да си стои вкъщи" ... Основата на проблема е била злобна "приятелка", която го ревнувала, но няма общо с пари(поне не и за въпросната ситуация). При някакви обстоятелства тази приятелка е починала (предполага се, че при катастрофа) и бандитите - неини приятелите и искат да убият въпросния човек, за когото питах, става на въпрос за много пропаднали лекете и няма нужда да търсите логика между фактите .... Не става въпрос за пари и откуп, просто искали да се предаде и да го убият, заплашвайки неговите близки и е било на косъм "тези същества" да получат своето, но за щастие на Луна без курс нищо не стана.  :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #233 -: Януари 24, 2014, 08:41:08 pm »
на рождения ми ден ми отправиха официално работно предложение, питането е "добре ли ще е за мен да приема новата позиция"

Аз обикновено подсъзнателно разчитам силно положително такива знаци като предложения по време на рождени или имени дни, съвпадения на имена и т.н. и после много не се замислям.

Според мен и по двете карти отговорът е Да. По втората - повече да.
----------------------------------------

Днес приех.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #234 -: Януари 27, 2014, 10:26:40 am »
Лигавото ми куче ще ме побърка, сега сме с нов номер-не иска да слиза по стълбите (страх я е да не падне) и съответно няма как да излезе на вън. Не е излизала от онзи ден и вече много и се притеснявам. Ще успея ли да я накарам да излезе, преди да стане някой здравословен проблем (не иска да пишка в банята)?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #235 -: Януари 27, 2014, 01:12:51 pm »
Видях го този квадрат, за това и пуснах хорара, да чуя друго мнение. Ветеринарката каза, че е от лигавщина, но не я е преглеждала. Возим се с асансьора от 7 сутринта и не иска да слезе, но само върви след мен и плаче, че иска на вън. Слизах да бърша стълбите, ама и това не помага, вече не знам какво да направя.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #236 -: Януари 27, 2014, 04:59:52 pm »
Сходящият тригон между У1 и У6 + пренасянето на светлина от Луната, така че и аз мисля, че ще я изкараш навън. Уран е на асцендента; управителя ти е в заточение - наистина изглеждаш нервна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #237 -: Януари 27, 2014, 05:15:49 pm »
Satin,има ли възможност да я гушнеш (в смисъл да е порода ,която позволява ) ,за да усети че си с нея и така да я изведеш навън  ???
На каква възраст е ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #238 -: Януари 27, 2014, 06:02:38 pm »
Варианта с гушкането отпада много е тежка и голяма, а и няма да позволи. Вече е на 11г. Докара ме до рев от безсилие, какви ли фокуси не опитвам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #239 -: Януари 27, 2014, 06:58:50 pm »
Варианта с гушкането отпада много е тежка и голяма, а и няма да позволи. Вече е на 11г. Докара ме до рев от безсилие, какви ли фокуси не опитвам.

Щом е на тази възраст,би трябвало ветеринарния лекар да й провери и слуха ,и зрението ,затова я е страх ,не че стълбите са виновни,според мен. ???
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“