Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021962 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #240 -: Януари 27, 2014, 10:07:46 pm »
Рени и аз си помислих, че може да са и отслабнали сетивата, но по-скоро я е страх да не се подхлъзне, заради мокрото от снега. Преди месец отказа да се прибере, защото докато сме се разхождали чистачката измила и пиклата се заинати и не влезе докато не изсъхна, сега ми е смешно, ама тогава на студа не ми беше :) Другият и номер е тя да си избира с кой да излиза, ако не е този дето си е избрала се заинатява и му мрънка докато не стане на нейното. Иначе до първия етаж от няколко години слизаме само с асансьор, защото от бързане веднъж слезе на кълбо на долу. Ние сме с 1001 номера, така че не знам кога е лигавщина и кога не е. В банята не иска да пишка щото се пързаля и една нощ я намерих да плаче във ваната  :) Като я мия след това подсушавам банята, слагам кърпа и чак тогава излиза, на вас може да ви е смешно, ама на мен не ми е, като правя това упражнение по два пъти дневно  :012:

Satin,ооо ,значи и тя е глезла като моето куче,и той признава излизане само с мен и то два пъти на ден ,но на мен това не ми е възможно и започва да вий като вълк,но все пак я съжалявам душицата  :58:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #241 -: Януари 27, 2014, 11:34:39 pm »
Мерси Акрукс  :)
« Последна редакция: Януари 28, 2014, 12:33:57 am от Satin »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #242 -: Януари 28, 2014, 02:53:56 pm »
Тъндър, дай да видим транзитите в деня на изпита

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #243 -: Януари 31, 2014, 06:32:56 pm »
Обратна връзка - на 31 януари, тогава ми е реално изпита.

Буреносна, би трябвало вече да си приключила сесията по това време. Скатаваш се от черпенето, а? :012:
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #244 -: Февруари 01, 2014, 06:11:50 am »
И аз преди няколко дни си направих хорар за едно изпитване с Луна без курс и си изкарах 6-ца без да ми дават никакъв зор.  :29:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #245 -: Февруари 02, 2014, 07:22:06 pm »
Тъндър, да, работата ще се проточи с тенденция към хронифициране. Майстор за "прогонване" на водната инсталация - не е в нагревателите а негде из обратните води там компенсатори на обем/налягане, не че им разбирам де
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #246 -: Февруари 02, 2014, 09:06:25 pm »
Лигавото ми куче ще ме побърка, сега сме с нов номер-не иска да слиза по стълбите (страх я е да не падне) и съответно няма как да излезе на вън. Не е излизала от онзи ден и вече много и се притеснявам. Ще успея ли да я накарам да излезе, преди да стане някой здравословен проблем (не иска да пишка в банята)?

Преди малко принцесата благоволи да излезе  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #247 -: Февруари 02, 2014, 10:15:51 pm »
От 24-ти не беше излизала, като изключим возенето с асансьора по 20 пъти на ден, надявам се утре да няма пак номерца.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #248 -: Февруари 05, 2014, 06:07:28 pm »
Надявам се, че ще вземе изпита, защото У1 Венера предстои да направи секстил с диспозитора си У9 Сатурн. Но това е секстил, не тригон. Секстилите често ги тълкуват като необходимост питащия да положи някакви (допълнителни) усилия. Нека учи повече по конспекта. А Луна без курс може да се тълкува, че към момента на задаване на въпроса не е склонен да трупа нови знания (3-ти дом).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #249 -: Февруари 06, 2014, 04:19:47 pm »
Един въпрос, който зададох рано тази сутрин:
Ще получи ли мъжът ми до края на тази седмица колетната пратка, която изпратих на 24 януари? Съдържа подарък- пуловер и дълго правен и очакван документ  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #250 -: Февруари 06, 2014, 04:27:06 pm »
Аз си дадох положителен отговор, Меркурий У3 за него ще извърши съвпад с Нептун У3 за мен, а и днес транзитната Луна ще извърши съвпад с неговия Юпитер в 9д.
Преди 3ч ми прати смс да вляза в скайп, за да му напиша номера на пратката- уморил се да чака и проявил инициатива да отиде в пощата да си го търси, а там му поискали номера. До утре вечер ще дам обратна връзка,  нали тогава приключва работната седмица.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #251 -: Февруари 06, 2014, 06:11:15 pm »
Няма да ги получи, визираният от теб съвпад-дава поне месец време, да не говорим, че по други таблици е -неопределено време и това-в стационарната фаза. Тук луна-сатурн-винаги важна корелация в хорарите, последен аспект опозиция. Той не си дава зор ттвърде когато трябва по въпроса ти-да търси колета.Окопал се е в интересите си около  работата си, това е, 10 дом, работата му е светая светих в този момент от живота, заради 10 негов дом и екзалтирана луна.
За да ги получи до един ден/края на седмицата, тоест до утре/-трябва апликация на планета-сигнификатор в кардинални  домове-знаци и до 1 градус=равно на един ден-утре, а такава връзка не се вижда.
Ретроградният меркурий-управител за предстоящият съвпад на нептун и меркурий-в падение и владение на нептун показва объркване, забавяне, колетът е там, а го няма-не го виждат, или-разписката :91:. Или пак е там-но някой не си е свършил работата и е в "съседство" например, не точно там. тук е, ама го няма. Ще се получи по-късно.
« Последна редакция: Февруари 06, 2014, 06:56:39 pm от enigma »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #252 -: Февруари 06, 2014, 07:00:22 pm »
У7 - Луна и У3 - Юпитер домове са в ъглови домове(това трябва да даде бързо развитие) и между тях предстои сесктил. Луната ще пренася светлина м/у У3 и У9 домове, това трябва да е отговор да. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #253 -: Февруари 06, 2014, 07:25:47 pm »
У7 - Луна и У3 - Юпитер домове са в ъглови домове(това трябва да даде бързо развитие) и между тях предстои сесктил. Луната ще пренася светлина м/у У3 и У9 домове, това трябва да е отговор да. :)
Азазел, ти за кое-това?
За въпроса на Акрукс ли?
Тя пита -до края на седмицата, а това е утре. Ти каа мислиш, да .-казал си, ясно. :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #254 -: Февруари 06, 2014, 07:35:11 pm »
Ще го получи, но със закъснение.