Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021672 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #540 -: Април 04, 2014, 02:03:01 pm »
Уран У6 в 8д и парите на мъжа ми са проблемни, откакто Уран навлезе в моя 8д и не ни изпраща толкова, колкото през изминалите години.
Моят коментар е базиран на картата от хорара- по нея се вижда, че ще си набави пари по нелегален начин, като това не бива да се бърка с престъпен- да работи някъде на строеж, без да си плаща осигуровките е пак един вид нелегално изкарване на пари.
Щом транзитна Венера У2 в 6д ще извърши опозиция с неговия Сатурн У6, вероятно той се намира в 12д в натала му и е приучен да бачка нелегално, освен ако не е на секретна работа или не работи психоаналитик  :)

Почти е така. Сатурн му е У5 и е в 12, съвпад с Луна в 11. Нелегалният му доход е приходи от сайтове, който не е обявен - в 10ката си  ;)
Мисълта ми беше, че и в натала се виждат финансовите проблеми.
Малко офф топик - освен нередовните финанси на партньора, какво друго ти донесе Уран в 8д? Ако искаш, може на лични да ми отговориш.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #541 -: Април 04, 2014, 02:17:18 pm »
AzaZaeL, май за сегашната работа се гледаше 6д, а за следващата 6 от 6 или 11д. Но нека Акрукс да каже....
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #542 -: Април 04, 2014, 02:24:32 pm »
Почти е така. Сатурн му е У5 и е в 12, съвпад с Луна в 11. Нелегалният му доход е приходи от сайтове, който не е обявен - в 10ката си  ;)
Мисълта ми беше, че и в натала се виждат финансовите проблеми.
Малко офф топик - освен нередовните финанси на партньора, какво друго ти донесе Уран в 8д? Ако искаш, може на лични да ми отговориш.
Щом има Уран за У6, това означава, че Сатурн не е само У5, а е също У6 при твоя мъж.
При мен тр Уран е още в началото на 8д, така че е рано да се каже, какво ми е донесъл...


Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #543 -: Април 04, 2014, 02:36:56 pm »
Щом има Уран за У6, това означава, че Сатурн не е само У5, а е също У6 при твоя мъж.
При мен тр Уран е още в началото на 8д, така че е рано да се каже, какво ми е донесъл...

Да, все го забравям Водолейския Сатурн  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #544 -: Април 04, 2014, 09:16:43 pm »
Плутон У1 е във взаимна рецепция с ретро Сатурн У3 в 1д за кучето- стария проблем с ходенето
Марс У1, У6 в 12д на кучето е също ретро- проблемът е на психична основа, уплашило се е
последният аспект на Луната У9 за него (4-ти от 6-ти) е секстил с Венера У11 в 4д- доведи му някоя приятелка кучка да тръгне след нея по стълбите, за да забрави "страшното" стъпало, на което се е подхлъзнало  :)

И номера с друго куче не проработи, вече не знам какво да направя, полудявам от безсилие

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #545 -: Април 05, 2014, 09:30:32 am »
Браво, Акрукс  :)
Излязохме, само, че не с кучешки приятел, а с един съсед дето тя много си обича и е единствения човек, който слуша, но го нямаше няколко седмици, сутринта се е прибрал, взе я и я изведе, а за награда и даде огромен телешки кокал  ;D Явно я е било много страх, защото пак е пишкала кръв като е излязла  :) Вече от 2 часа са с мама на вън  :cheer:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #546 -: Април 05, 2014, 09:36:33 am »
Браво, Акрукс  :)
Излязохме, само, че не с кучешки приятел, а с един съсед дето тя много си обича и е единствения човек, който слуша, но го нямаше няколко седмици, сутринта се е прибрал, взе я и я изведе, а за награда и даде огромен телешки кокал  ;D Явно я е било много страх, защото пак е пишкала кръв като е излязла  :) Вече от 2 часа са с мама на вън  :cheer:
Е-е, браво на кученцето, не на мен! А съседа бива ли го? Току-виж ви събрало кучето, като по филмите :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #547 -: Април 05, 2014, 10:58:20 pm »
Благодаря за ов-то! :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #548 -: Април 06, 2014, 04:20:11 pm »
Здравейте,
Въпрос от мен: Приключиха   ли отношенията между мен и И.?
Връзката ни от година, но не е от най-явните;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #549 -: Април 06, 2014, 04:27:05 pm »
Днес брат ми получи книгата, която беше поръчал преди време по интернет. Браво, AzaZaeL, akruks, познахте!  :)
Благодаря за обратната връзка!
Да си я чете със здраве!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #550 -: Април 06, 2014, 04:33:19 pm »
Здравейте,
Въпрос от мен: Приключиха   ли отношенията между мен и И.?
Връзката ни от година, но не е от най-явните;)
Как хубаво е описана питащата от тронова Луна, скрита в 12д  :012:
няма да приключат отношенията ви, но откъм чувства и харесване няма да е каквото е било досега

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #551 -: Април 06, 2014, 04:37:02 pm »
Благодаря, akruks.

Означава че отиваме на тотално приключване с промяна на харесване или минаваме във явна връзка?

Пак благодаря.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #552 -: Април 06, 2014, 05:02:16 pm »
Благодаря, akruks.

Означава че отиваме на тотално приключване с промяна на харесване или минаваме във явна връзка?

Пак благодаря.

отношенията ще продължават и все така няма да са явни, но любовта ще си отиде

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #553 -: Април 06, 2014, 05:06:20 pm »
благодаря  :(

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #554 -: Април 07, 2014, 10:18:33 am »
Ще пътувате, добре ще мине- ще се срещнеш с необичайни хора-чужденци или пък с хора, упражняващи духовни практики, астрология, членуващи в група, организация. Внимавай само да не те излъжат с парите там, на местна почва.

Да дам една ов тука :)
Пътувахме, всичко беше ок с малки организационни проблемчета-нищо сериозно
Не се срещнахме с духовни чужденци, но една циганка-гадателка нападна гаджето да му предсказва бъдещето и успя да му измъкне няколко евро, аз парични несгоди нямах, направих малко покупки, но изгодни и си ги харесвам
Мерси, акрукс :)