Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022538 пъти)

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #600 -: Април 12, 2014, 02:30:26 pm »
Градът е Авиньон.  За протокола, Д. е заварен син на сестра ми, но го назова по име.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #601 -: Април 12, 2014, 05:49:36 pm »
Градът е Авиньон.  За протокола, Д. е заварен син на сестра ми, но го назова по име.
Гледан по 5-ти от 7-ми дом, като дете на нейния партньор е представен от Венера, а Луната управлява негов 2д и попада в негов 5д- в детска стая, дневна, на етажерка, в бележник, на място с домашен любимец, в кътове за развлечения и игри, в стая за гимнастика, на място където се учи.
Би трябвало да я намери- на Луната предстои да извърши последен аспект секстил със Сатурн, който е диспозитор на ПФ в края на негов 7д, но тъй като планетата е ретро издирването ще е трудно, предметът може да е повреден или в непълен обем

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #602 -: Април 12, 2014, 07:53:50 pm »
Акрукс, благодаря, но не трябва ли да го гледаме по 7 дом.Тя го назова по име. Ако не знаем кой е,го гледаме по 7-ми.Няма детска стая, нито домашен любимец.Остава дневна, етажерка и бележник. Последно си спомня,че е теглил пари и от там...нищо. Явно е по-добре да си извади нова, след като ще се издири трудно :(
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #603 -: Април 13, 2014, 11:24:09 am »
Брат ми задава въпрос: "Родителите на С. ще купят ли картината ми?". С тази Луна без курс повече си мисля, че не, освен това и Нептун е в техен 1 дом, така че е възможно да са го заблудили.
Според мен ще я купят щом са обещали, ако има забавяне е от ретрограден Сатурн У2, У3 на С. и У1 на нейните родители

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #604 -: Април 14, 2014, 01:37:40 pm »
Имам една въпросче, сега го задавам.

Ще се представи ли добре първата кандидатка?

За днес сме планирали първо интервю, ще протече в неформална обстановка. За мен е важно, защото се предполага аз да работя с тоя човек и да съм му асистент или подчинена, така че не  мога да позволя да дойде някоя усойница или некадърник. Горчив опит с неадекватно подбран екип вече имам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #605 -: Април 14, 2014, 01:49:29 pm »
Имам една въпросче, сега го задавам.

Ще се представи ли добре първата кандидатка?

За днес сме планирали първо интервю, ще протече в неформална обстановка. За мен е важно, защото се предполага аз да работя с тоя човек и да съм му асистент или подчинена, така че не  мога да позволя да дойде някоя усойница или некадърник. Горчив опит с неадекватно подбран екип вече имам.
според мен тя се е отказала предварително от работата

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #606 -: Април 14, 2014, 01:56:32 pm »
според мен тя се е отказала предварително от работата

Представена е от Сатурн, нали? Хм, в интерес на истината и у мен предизвика съмнения тази позицияна нейния сигнификатор. А може ли да предположим, че Сатурн може да говори за кандидат с опит, по-върастна жена, която в момента е без работа?

Колегата ми спомена, че в 3 следобед ще се чуе с нея, за около 17.45 е планирана срещата, ще се проведе извън офиса, да не става под носа на кокошарника. Този път ще съм безкомпромисна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #607 -: Април 14, 2014, 02:01:21 pm »
Представена е от Сатурн, нали? Хм, в интерес на истината и у мен предизвика съмнения тази позицияна нейния сигнификатор. А може ли да предположим, че Сатурн може да говори за кандидат с опит, по-върастна жена, която в момента е без работа?

Колегата ми спомена, че в 3 следобед ще се чуе с нея, за около 17.45 е планирана срещата, ще се проведе извън офиса, да не става под носа на кокошарника. Този път ще съм безкомпромисна.
изходих от позицията на Уран У1 в неин 3д, с който Луната У6 преди минути е извършила опозиция, че вероятно се е отказала от работата и няма да се яви на интервюто

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #608 -: Април 14, 2014, 02:03:51 pm »
Довереча ще дам обратна връзка как е минало интервюто и дали се е състояло.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Общи хорари
« Отговор #609 -: Април 14, 2014, 03:31:27 pm »
Вашият и нейният у3 вървят към кардинален квадрат. Нейният е Юпитер, екзалтиран. Предположението ми е, че по телефона тя може да поиска друг ден или час за срещата, да не се разберете, тя да наложи условията си (или да се опита да ги наложи). Нейният у1 Сатурн (ако работим с него) е в неин 10-ти. Вярно, че е ретрограден, т.е. може да е дала 1 крачка назад, но във фиксиран знак, марсов знак и неин 10-ти дом. Кариерно ориентирана ми изглежда. Вие сте Слънце в знак на падение на Сатурн. Нещо не я харесвате или няма да я харесате.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #610 -: Април 14, 2014, 04:36:51 pm »
Имам една въпросче, сега го задавам.

Ще се представи ли добре първата кандидатка?

За днес сме планирали първо интервю, ще протече в неформална обстановка. За мен е важно, защото се предполага аз да работя с тоя човек и да съм му асистент или подчинена, така че не  мога да позволя да дойде някоя усойница или некадърник. Горчив опит с неадекватно подбран екип вече имам.
Струва ми се, че добре ще мине интервюто, но ще има някои непридвидими и изненандващи обстоятелства ... Ще получи работата, но сигрно бъркам.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #611 -: Април 14, 2014, 05:00:48 pm »
За това интервю шефът още не знае, става въпрос за първоначален пробен подбор, ще се проведе в по-неформална обстановка. Идеята е да проучим възможностите и да представим новия проект на шефа в готов и опакован вид – не само да има концепция за продукта и реализацията му, а и да се подбере екип. Ако не я харесам аз, до събеседване в офиса няма как да стигне – в картата затова съм представена от екзалтирало Слънце в 9 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #612 -: Април 14, 2014, 05:13:45 pm »
Не са добри индикациите, че ще я харесаш ... Интересно ми е какво ще стане накрая. :) КАтегоричен отговор не мога да дам ... :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #613 -: Април 14, 2014, 05:16:00 pm »
Ами ако видя поредната селянка, ще дам отбой - нямам особено положителен досегашен опит с колежки жени и с по-висшестоящи жени - и като лични качества, и като ниво на професионализъм.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #614 -: Април 14, 2014, 07:31:30 pm »
Давам обратна връзка - признавам, не очаквах такъв развой.  ;D

Браво на позналите - интервюто изобщо не се състоя!

И останах изумена от организацията, а уж имахме твърда уговорка да се чакаме на определено място. От 20 години живея тук и не спирам да търся логика в тия мозъци, но все не я намирам...  :017:

Срещата се провали по изключително нелеп и тъп начин. Колегата тръгна навреме от офиса и отиде на среща с въпросната кандидатка, бяхме се разбрали за едно заведение наблизо. Мен ме забавиха в офиса, но отидох на срещата само с 5 мнути закъснение, трябваше да чакат там. И какво се оказа? Оказа се, че заведението е затворено поради ремонт. Обикалях като гламава и се оглеждах за познато лице - никой не видях. А най-смешното е, че нямам личния номер на колегата, нито той моя, иначе щяхме да се свържем по телефона.  Нямаше как да се върна в офиса и да искам от колежките неговия номер - достатъчно са елементарни, за да предположат, че той кръшка с мен (женен е и с две деца).

Но мисля, че логиката на един нормален човек, когато има уговорка, би било да изчака пред заведението, ако то е затворено, или някъде наблизо, там има и автобусна спирка. Никъде не ги видях, като вдън земя бяха потънали, а обикалях и се оглеждах достатъчно. За мен това не е нормално, така да се подходи. Не стига, че се ангажирам след работно време, а и имам доста преводи за тази вечер, после трябваше да бързам да се прибирам, за да седна да работя пак.

За пореден път се убедих, че бизнес с такива хора не може да се прави, фирмата затова е на този хал. Балкански манталитет му кажи и повече не го коментирай.






Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui