Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022815 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #645 -: Април 23, 2014, 06:43:51 pm »
Подкрепям мнението на Акрукс. :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #646 -: Април 23, 2014, 09:27:02 pm »
много ви благодаря :58:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #647 -: Април 24, 2014, 02:12:15 pm »
моя приятелка пита дали ще забременее до 3 месеца.

по-скоро 10
De omnibus dubitandum est

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #648 -: Април 26, 2014, 08:24:23 pm »
И по картата от 8 април, в която питаше дали ще имаш повишение в длъжност, и по тази карта не виждам да имаш увеличение на парите, изкарани от работа. По първата карта съм ти писала там, където попита.
Акрукс, включвам се за обратна връзка, всъщност очаквах нещо да се случи, защото СЗ сега на 29 ми е в Д6 в тригон и секстил съответно към Луна, МЦ-Юпитер и Слънце.Както и да е ,вчера шефа ми ме извика,този път не с предложение,а с директно делегиране на права към мен на част от ръководните му функции и отговорности, съответно с уточнението,че уговорката за финансова мотивация се запазва..не ме разбирай погрешно,давам тези пояснения,защото ми е супер интересно, в случай,че направиш втори прочит на картата как виждаш сега нещата. Не съм убедена,че добре са формулирани въпросите,особено първия, който за съжаление не намирам сега из пощата си, но откриваш ли откъде идва разминаването?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #649 -: Април 27, 2014, 12:59:33 am »
Акрукс, включвам се за обратна връзка, всъщност очаквах нещо да се случи, защото СЗ сега на 29 ми е в Д6 в тригон и секстил съответно към Луна, МЦ-Юпитер и Слънце.Както и да е ,вчера шефа ми ме извика,този път не с предложение,а с директно делегиране на права към мен на част от ръководните му функции и отговорности, съответно с уточнението,че уговорката за финансова мотивация се запазва..не ме разбирай погрешно,давам тези пояснения,защото ми е супер интересно, в случай,че направиш втори прочит на картата как виждаш сега нещата. Не съм убедена,че добре са формулирани въпросите,особено първия, който за съжаление не намирам сега из пощата си, но откриваш ли откъде идва разминаването?
Ето отговора ми на писмото, което ми изпрати на електронния адрес:

RE: тъй като ми липсваш във форума ;)
09 април 2014, 12:35
От:
[няма име]
akruks@mail.bg
До:
[няма име]
*****@yahoo.com

С тази Луна без курс в раходящ хармоничен аспект с Юпитер У6, У10 в 12д ще продължиш да работиш и изпълняваш функцията на неформален лидер

Предтоящия съвпад на Венера У5 с Нептун У3, У4 в 3д за отсрещната страна може да е приказки на тема любов, дом и семейство от човека насреща или пък твой приятел да помогне за придвижването ти напред, може с юридически съвет, тъй като Венера е У11 за теб, а Нептун е У9, У10 в 9д

----- Цитат от *****@yahoo.com (admin@astrosite.org), на 08.04.2014 в 12:37 -----
> Акрукс,отдавна не съм те засичала във форума и затова пиша директно на лични,в случай,че ги проверяваш. Не ми се щеше така пряко да те занимавам, но много се изкуших, защото относно хорарите точно от теб научих доста неща и твоите интерпретации бяха супер точни, та сега сърце не трае ;)). От 1 месец насам всичко ми е много "наелектризирано" и напрегнато, пуснах хорар: "През предстоящия сезон шефа ми ще ми предложи ли официално по-ръководна позиция?" Всъщност цялата ситуация има много предистория,изобщо няма да влизам в подробности, но аз вече отказах на няколко пъти, но всичко остана някак си висящо с нясноти и постепенно негласно почвам да върша неща, за които всъщност отказах да поемам отговорност...Опитах се да поразтълкувам картата, много ми е любопитен този съвпад на У10 с Венера в тригон към У6 в Д12...Съжалявам ако съм ти досадила...
> Поздрави и успех!
> http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=hhjfilej7bw3A-u1269076243&lang=e&gm=a1&nhor=21&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=8&smon=4&syr=2014&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

« Последна редакция: Април 27, 2014, 02:09:28 am от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #650 -: Април 27, 2014, 01:08:11 am »
Акрукс, включвам се за обратна връзка, всъщност очаквах нещо да се случи, защото СЗ сега на 29 ми е в Д6 в тригон и секстил съответно към Луна, МЦ-Юпитер и Слънце
Благодаря за обратната връзка, а колкото до предстоящото СЗ - хубави аспекти ще извърши, но в 6д обикновено показва служене, реорганизация в службата и дано секстилът с МЦ да ти донесе очакваното повишение реално, а не само на приказки

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #651 -: Април 27, 2014, 04:58:04 pm »
Благодаря за обратната връзка, а колкото до предстоящото СЗ - хубави аспекти ще извърши, но в 6д обикновено показва служене, реорганизация в службата и дано секстилът с МЦ да ти донесе очакваното повишение реално, а не само на приказки
Благодаря ти Акрукс! Аз това повишение миналия месец на 2 пъти го отказвах и все по разни новолуния-пълнолуния беше ;-), той затова и този път изобщо не ме пита, а директно определи...виж обаче финансовото повишение не си го отказвам  :29:, гледам си транзитите - съвсем скоро У2-Юпитер ще съвпадне с У10 в Д8 и ще направи секстил към стелиума ми в Д10, друго какво да гледам според вас, трябва ли да се вземе предвид У11, един вид като втори дом от Д10-кариера?

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #652 -: Април 27, 2014, 04:59:07 pm »
Тя уговорката може да се запазва, но дали ще я спази, времето ще покаже.
мда, определено с тези ретроградни планети имам чувството,че само си говорим и всичко боксува на едно място...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #653 -: Април 27, 2014, 06:55:43 pm »
гледам си транзитите - съвсем скоро У2-Юпитер ще съвпадне с У10 в Д8 и ще направи секстил към стелиума ми в Д10, друго какво да гледам според вас, трябва ли да се вземе предвид У11, един вид като втори дом от Д10-кариера?
8д са парите на другите, на твоя партньор, второ дете, а без да съм наясно с натала ти като цяло не мога да се изкажа по въпроса, а за транзити има отделна тема

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #654 -: Април 28, 2014, 06:57:38 am »
Добре ли ще е за мен да заживея в къщата?Или да си оставам в апартамента? :012:

« Последна редакция: Април 28, 2014, 07:24:52 am от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #655 -: Април 28, 2014, 01:19:47 pm »
Добре ли ще е за мен да заживея в къщата?Или да си оставам в апартамента? :012:
Луната е без курс, което не дава развитие по въпроса, от друга страна Луната у3, у4 е извършила квадрат и опозиция с Плутон У7 и Марс У7, което показва, че не предстои преместване на дома ти на този етап.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #656 -: Април 28, 2014, 01:28:25 pm »
Колежката ми каза, че ще кандидатства за друга работа и може да напусне сегашната. Има ли възможност З. да напусне сегашната работа? При тази Луна без курс май не.  :-X
Юпитер У1 в 8д за З. е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У2, У3 в неин 12д и в сходящ хармоничен аспект с Меркурий У11 и със Слънце У10 в 6д. показват, че ще кандидатства за по-платена и престижна работа, без да вдига много шум и ще започне.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #657 -: Април 28, 2014, 01:54:01 pm »
Колежката ми каза, че ще кандидатства за друга работа и може да напусне сегашната. Има ли възможност З. да напусне сегашната работа? При тази Луна без курс май не.  :-X
Няма да си смени работата според мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #658 -: Април 28, 2014, 03:41:56 pm »
Благодаря ти много, akruks!
А сходящият тригон между У1 и У6 за мен предполагам показва, че ще си остана пак на същата работа.
между У1 и У6 тригонът е разходящ, а между У1 и У11 е налице сходящ секстил

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #659 -: Април 28, 2014, 03:46:08 pm »
Той може би има предвид неговите У1,6 домове, а не тези на колежката си. Не знам дали е редно да се гледат неговите шансове за нова работа, при положение че се гледа за неговата колежка. :) Ти да не си я харесал, Веско, че питаш за нея? ;D