Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022226 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #765 -: Май 20, 2014, 05:08:33 pm »
Здравейте, ето въпросът, чийто отговор пък реших, че ще ми намести пъзела на доста други въпроси ;-) "До края на годината мъжът ми ще започне ли да получава добри доходи, с които да ни издържа?"
Разходящият хармоничен аспект на Луната У4 в 10д с Марс У1 в 6д за мъжа ти показва, че досега се е грижил за дома и семейството си, което е важно за него и така ще бъде и занапред - последен аспект на Луната е с Меркурий У6- домът на работата и полагането на ежедневните грижи
С парите нещата не са много розови при него- Венера У2 е извършила опозиция с Марс У1, У8 за мъжа ти, Марс беше ретро до вчера, което показва неговите затруднения- дано преносът на светлина от страна на Луната между двете планети да му помогне за подобрение в тази област.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #766 -: Май 20, 2014, 05:39:34 pm »
Разходящият хармоничен аспект на Луната У4 в 10д с Марс У1 в 6д за мъжа ти показва, че досега се е грижил за дома и семейството си, което е важно за него и така ще бъде и занапред - последен аспект на Луната е с Меркурий У6- домът на работата и полагането на ежедневните грижи
С парите нещата не са много розови при него- Венера У2 е извършила опозиция с Марс У1, У8 за мъжа ти, Марс беше ретро до вчера, което показва неговите затруднения- дано преносът на светлина от страна на Луната между двете планети да му помогне за подобрение в тази област.
Благодаря ти akruks! Явно няма категорични показатели за положителен отговор, на практика всичко вървеше в тази насока, но събитията взеха вече и да се проточват във времето и нещо се поразколебах...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #767 -: Май 20, 2014, 05:58:59 pm »
Ще се намерят ли момчетата живи и здрави wacko11

http://www.dnes.bg/stranata/2014/05/19/spasitel-dano-momchetata-ne-popadnat-v-kapan.225984,5
Чух по новините, че са намерени вече - явно преноса на светлина на Луната е помогнал за бързото развитие по въпроса. :)

Edit: То и Веско е пуснал линк. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #768 -: Май 20, 2014, 06:04:03 pm »
Здравейте, ето въпросът, чийто отговор пък реших, че ще ми намести пъзела на доста други въпроси ;-) "До края на годината мъжът ми ще започне ли да получава добри доходи, с които да ни издържа?"
Отговорът, който аз виждам е, не. Надявам се ако е така срока на хорара да не е до края на годината, а по - малък. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #769 -: Май 20, 2014, 06:11:27 pm »
Ще се намерят ли момчетата живи и здрави wacko11

Когато си питала момчетата вече са били слезли в село Тъжа и едното момче се е било обадило на баща си, така че не са намерени, а са се прибрали сами

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #770 -: Май 20, 2014, 06:16:32 pm »
Когато си питала момчетата вече са били слезли в село Тъжа и едното момче се е било обадило на баща си, така че не са намерени, а са се прибрали сами
ахаам и затова преноса на светлина от Луната е между техните У1 и У3 - ориентирали са се и са се прибрали. А У1 и У3 са в разходящ тригон. :) Информацията е тръгнала из медиите след тригона Луна и Меркурий (последния аспект на Луната). :)

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #771 -: Май 20, 2014, 06:23:37 pm »
Отговорът, който аз виждам е, не. Надявам се ако е така срока на хорара да не е до края на годината, а по - малък. :)
Според мен има такава възможност - хармоничните аспекти на Луната У4 с Венера У2 и Меркурий У6 му дават шанс да увеличи доходите си от настоящата работа и тъй като Луната е У4, тези пари ще отиват най-вече за семейството.
Благодаря ви!
Веско, миналата година по-това време помня на един пак финансов въпрос също имаше колебания и твоя отговор нацели събитията..дано и сега твоето да да ми е на късмет. :) 
« Последна редакция: Май 20, 2014, 08:30:55 pm от Karmen »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #772 -: Май 21, 2014, 04:23:15 pm »
Без да искам, в главата ми се появи въпроса "Ще мине ли добре операцията ми" и реших да пусна хорар за този час. Операцията е поставяне на зъбен имплантант на долна дясна челюст (ако има значение). Довечера ще мога да кажа, за кога е планирана.


Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #773 -: Май 21, 2014, 04:41:37 pm »
Без да искам, в главата ми се появи въпроса "Ще мине ли добре операцията ми" и реших да пусна хорар за този час. Операцията е поставяне на зъбен имплантант на долна дясна челюст (ако има значение). Довечера ще мога да кажа, за кога е планирана.


Да, ще мине успешно. У11 (4-ти от 8 дом) е в сходящ тригон с куспида на 1 дом и Марс естествен сигнификатор на 8 дом и диспозитор на У1,8 - Венера в овен. :) Ранната Луна може би е знак, че до операцията има повечко време.
Луната в риби е в сходящ тригон с У6 - Юпитер.
Разходящата квадратура Венера У1 с Юпитер описва здравословния проблем. ;)
« Последна редакция: Май 21, 2014, 04:46:06 pm от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #774 -: Май 21, 2014, 05:44:00 pm »
Без да искам, в главата ми се появи въпроса "Ще мине ли добре операцията ми" и реших да пусна хорар за този час. Операцията е поставяне на зъбен имплантант на долна дясна челюст (ако има значение). Довечера ще мога да кажа, за кога е планирана.
Може би трябваше да зададеш въпроса, след като вече е планирана интервенцията, защото по тази карта ми излиза, че няма да те лекува/приеме докторът специалист, който е по 9д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #775 -: Май 21, 2014, 06:31:38 pm »
Защо докторът да е по 9 дом?
защото е специалист

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #776 -: Май 21, 2014, 07:38:22 pm »
Може би трябваше да зададеш въпроса, след като вече е планирана интервенцията, защото по тази карта ми излиза, че няма да те лекува/приеме докторът специалист, който е по 9д

е, провали ми се питането значи (освен ако не зачетем на Азазаел отговора).

Ами планирахме я както с теб уточнихме в другата тема - на 2 юни, след 14 ч. Засега с доктора всичко е наред. Но ако не е той, определено ще се замисля. Аз съм при него заради датата му на раждане. Жалко, че му нямаме часа :) Но ако искате мога да ви дам само дата - на хирург по призвание, от бога му е дадено. пу-пу, да не го урочасам.

Сега да чакам, когато пак ми дойде музата за въпрос ли? :)
Но ако има някакво значение или ще ти даде насока - обема на работа се увеличи - Сатурн иска още да се маха :)
« Последна редакция: Май 21, 2014, 07:42:05 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #777 -: Май 21, 2014, 08:24:36 pm »
Ясно. Благодаря!
А аз си мислех, че лекарите са по 7 дом.
да, по 7д са, но когато е лекар-специалист, като гинеколог, стоматолог и подобни са по 9д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #778 -: Май 21, 2014, 08:34:09 pm »
е, провали ми се питането значи (освен ако не зачетем на Азазаел отговора).

Ами планирахме я както с теб уточнихме в другата тема - на 2 юни, след 14 ч. Засега с доктора всичко е наред. Но ако не е той, определено ще се замисля. Аз съм при него заради датата му на раждане. Жалко, че му нямаме часа :) Но ако искате мога да ви дам само дата - на хирург по призвание, от бога му е дадено. пу-пу, да не го урочасам.

Сега да чакам, когато пак ми дойде музата за въпрос ли? :)
Но ако има някакво значение или ще ти даде насока - обема на работа се увеличи - Сатурн иска още да се маха :)
Не ме разбра правилно- коментарът ми не беше за това дали ще е успешна операцията, а за това, че питаш за нещо, което не е сигурно, че ще се състои сега, затова написах, че трябваше да попиташ след уточнени вече дата и час... В нашия град най-добрият челюстен хирург беше скорпион, не знам дали още е в нашата болница, затова написах "беше"

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #779 -: Май 22, 2014, 08:18:29 am »
Не ме разбра правилно- коментарът ми не беше за това дали ще е успешна операцията, а за това, че питаш за нещо, което не е сигурно, че ще се състои сега, затова написах, че трябваше да попиташ след уточнени вече дата и час... В нашия град най-добрият челюстен хирург беше скорпион, не знам дали още е в нашата болница, затова написах "беше"

ок, ясно .... ще изчакам и ще попитам пак ...