Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021753 пъти)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #810 -: Май 30, 2014, 08:44:01 pm »
Е вие сяя, как да не е било по любов - по любов е - към парите. А и дядката няма случаен род и самият той е доста известен в правните среди, така че девойчето покрай това ще се наложи, ще пробие. Но както казах, със всичкия си мозък е дядото, просто вече сила няма да говори - така че със сигурност знае защо е с него младото гадже и щом е съгласен, явно има сили все нещо да го прави това гадже, което на мен ми е много странно.  :012: :012: :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #811 -: Май 30, 2014, 09:12:35 pm »
Пфууу! :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #812 -: Май 30, 2014, 11:40:13 pm »
Е вие сяя, как да не е било по любов - по любов е - към парите. А и дядката няма случаен род и самият той е доста известен в правните среди, така че девойчето покрай това ще се наложи, ще пробие. Но както казах, със всичкия си мозък е дядото, просто вече сила няма да говори - така че със сигурност знае защо е с него младото гадже и щом е съгласен, явно има сили все нещо да го прави това гадже, което на мен ми е много странно.  :012: :012: :012:
позната преди няколко години ми сподели как заварила човека, за който се грижи в Испания да лъска бастуна пред огромния тв монитор в стаята и се шашкаше как било възможно, защото скоро навършил 90г
аз ѝ казах, че е възможно, щом е зодия козирог  :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #813 -: Май 31, 2014, 12:49:13 pm »
Жалко, че на този не мога да му намеря точната дата и да видим дали и той е Козирог, но наистина и аз съм забелязала, че при Козирозите с годините се подмладяват, а не остаряват, те са били стари като малки.  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #814 -: Май 31, 2014, 01:55:09 pm »
Млад,млад,ама 90 годишен.Вярно,че на Ана Никол Смит и беше много младолик петролния старец.  :012: :012: На Чарли Чаплин последното дете се ражда на 73,направо младеж.Не,че е за тук,ама ето картата му.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #815 -: Май 31, 2014, 03:50:56 pm »
Отново  се нареждам с хорар.Р. ще ме одобри ли за работа?Отново благодарности за помощта.


Шефката на Р.все пак смята да ми даде шанс.Другата седмица ще пиша окончателна обратна връзка. :celebrate:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #816 -: Май 31, 2014, 06:18:49 pm »
Млад,млад,ама 90 годишен.Вярно,че на Ана Никол Смит и беше много младолик петролния старец.  :012: :012: На Чарли Чаплин последното дете се ражда на 73,направо младеж.Не,че е за тук,ама ето картата му.
  Хачо Бояджиев последната си, седма, дъщеря също в напреднала възраст я направил, има Слънце в последния градус на козирог в съвпад със Сатурн

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #817 -: Май 31, 2014, 06:30:59 pm »
Може рогатите зодии да са до по-късно плодовити,сигурно има проучвания.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #818 -: Май 31, 2014, 08:01:36 pm »
Може рогатите зодии да са до по-късно плодовити,сигурно има проучвания.
не всички рогати, а специално за мъжете козирог пише, че колкото повече остаряват повече се пърчат  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #819 -: Май 31, 2014, 08:54:34 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата (назована по име) ? Ще бъда/бъде ли успешна?
« Последна редакция: Май 31, 2014, 09:01:46 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #820 -: Май 31, 2014, 09:14:46 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата (назована по име) ? Ще бъда/бъде ли успешна?

Твоят сигнификатор е силно поставен по знак, фирмата също е силно представена в този хорар, но за ръководството не бих казала - има някой, който мъти водата, сред по-висшестоящите.
На Луната й предстоят два положителни аспекта - съвпад с Юпитер и тригон със Сатурн.

Интересно защо е застъпена оста 2/8 дом - твоите позиции във фирмата засега зависят от реализирането на някоя по-голяма сделка? Това ли очакват от теб? Или ти разчиташ на някакви бонуси? Престоят ти там зависи от решението на други хора?  :)

Хорарът не ми изглежда неблагоприятен.

« Последна редакция: Май 31, 2014, 09:20:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #821 -: Май 31, 2014, 09:17:32 pm »
Твоят сигнификатор е силно поставен по знак, фирмата също е силно преставена в този хорар.
На Луната й предстоят два положителни аспекта - съвпад с Юпитер и тригон със Сатурн.

Интересно защо е застъпена оста 2/8 дом - твоите позиции във фирмата засега зависят от реализирането на някоя по-голяма сделка? Това ли очакват от теб? Или ти разчиташ на някакви бонуси?  :)
Реално погледнато, оставането зависи от мен. Да, очакват се сдлеки. Бонуси и заплати НЯМА.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #822 -: Май 31, 2014, 09:22:34 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата (назована по име) ? Ще бъда/бъде ли успешна?

Да, и да. След малко ще се допиша, като си направя картата пак.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #823 -: Май 31, 2014, 09:25:39 pm »
Бонуси и заплати НЯМА.

Щом няма и заплати, решението дали да останеш или да си ходиш ще е изцяло твое.
Имаш ли по-обтегнати отношения с някой от ръководството (не от колегите)? Този човек не взема адекватни решения, макар че фирмата в хорара не ми се вижда да е слабо представена.

---
Извън хорара - не се отчайвай, поне за лятото би трябвало да се активизират. Вече и мен започнаха да ме търсят за нот. сделки. Усеща се раздвижване.
« Последна редакция: Май 31, 2014, 09:29:02 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #824 -: Май 31, 2014, 09:43:15 pm »
Да, има такъв. Днес имах дълъг разговор. Евфемизми. Можеше, чисто човешки, да ми каже да проявя търпение, но- не би.  :012: За да не го каже- опити да ми вмени, че аз не успявам. :012: