Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021728 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #900 -: Юни 09, 2014, 02:47:43 pm »
Синът ти не харесва тази блузка? Може би е затикана до, под нещо, на дъното в гардероба, в плик, и перално, баня, както казва Даяна. Трудно ще се намери според мен. Парс не си сложила, макар че прави аспект с луната.
Нямам идея слабата есенциална позиция на луна, въпреки съвпада й със сатурн, дали не пречи на намирането. Краят на нещата по производната домофикация-троновата венера, у-л 5 и предстоящата й опозиция със сатурн, както и с луна не са обнадеждаващи.
Юпитер-блузката е във включен знак-рак, там сатурн не е гот, та -детето и блузката не се "обичат".
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 02:50:39 pm от enigma »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #901 -: Юни 09, 2014, 04:13:44 pm »
Хмммм  :017: Трябва да поровя в гардеробите по-надълбоко. Странното е, че я има на снимка от морето миналата година, но след това хич не я виждам. Дали не сме я загубили на морето. Уж всичко преглеждам, но знам ли. Хотелът ни и пердетата до леглото ми бяха зелени, може да е паднала между стената и леглото. Уф, яд ме е, беше скъпичка и хубава. :41:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #902 -: Юни 09, 2014, 05:15:14 pm »
Ок, ще съм благодарна, че е/беше хубава блуза. Чудя се дали не е забравена при свекърва ми, но те казват, че не е.
А при твоята майка има ли вероятност да е забравена?
Юпитер У2 за сина ти е в твоя 10-ти дом-  дома на мъжа ти
това е също 6-ти дом за сина ти, който е 4-ти от негов 3д- дома на негов братовчед, съсед, съученик, който е забравил да я върне, намира се в гардероб, в спалня, а може и зад/до диван
в стая боядисана в червено, с червена украса или червени предмети в нея

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #903 -: Юни 09, 2014, 05:21:50 pm »
Акрукс, бих искала да те попитам отново нещо за определяне на производни домове.

При въпрос за избор между няколко опции (при мен университети), питам къде ще бъде най-добре да отида и изброявам А, Б или С. Опция А, или първият е по 9-ти дом, а вторият (опция Б) го търся като 9-ти от 9-ти ли, като продължавам така с всеки следващ? Или така не се задават въпроси и трябва поотделно да направя за всяка опция?

Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #904 -: Юни 09, 2014, 06:16:07 pm »
Акрукс, бих искала да те попитам отново нещо за определяне на производни домове.

При въпрос за избор между няколко опции (при мен университети), питам къде ще бъде най-добре да отида и изброявам А, Б или С. Опция А, или първият е по 9-ти дом, а вторият (опция Б) го търся като 9-ти от 9-ти ли, като продължавам така с всеки следващ? Или така не се задават въпроси и трябва поотделно да направя за всяка опция?

Благодаря предварително!
Ами според мен, а и според правилата за задаване на въпроси, така зададен въпросът е за графата "абстрактни"
"Къде ще бъде най-добре да отида?" - може ли да отговориш с Да или Не на този въпрос...

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #905 -: Юни 09, 2014, 06:40:55 pm »
Ами според мен, а и според правилата за задаване на въпроси, така зададен въпросът е за графата "абстрактни"
"Къде ще бъде най-добре да отида?" - може ли да отговориш с Да или Не на този въпрос...

Да, права си, прекалено абстрактен въпрос, на който би било трудно да се отговори с "да" или с "не".

Всъщност аз не съм формулирала и направила "официално" в определен ден и час запитването, просто се чудех дали изобщо може така. Смятах, че мога да определя сигнификаторите на всеки един университет в картата, след това съответно да проследя Луната какви аспекти има с тях, а също и какви аспекти ще има моя сигнификатор към всяка една институция, от там вече и крайният извод. Направо сътворих нови правила за прочит на хорари :)

Благодаря, Акрукс!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #906 -: Юни 09, 2014, 07:04:16 pm »
Да, права си, прекалено абстрактен въпрос, на който би било трудно да се отговори с "да" или с "не".

Всъщност аз не съм формулирала и направила "официално" в определен ден и час запитването, просто се чудех дали изобщо може така. Смятах, че мога да определя сигнификаторите на всеки един университет в картата, след това съответно да проследя Луната какви аспекти има с тях, а също и какви аспекти ще има моя сигнификатор към всяка една институция, от там вече и крайният извод. Направо сътворих нови правила за прочит на хорари :)


Няма как да се пита по този начин, защото картата може да даде положителен отговор Да, добре ще е да отидеш в А., но на практика да не отидеш по различни причини
Може да питаш дали ще следваш еди кога си, дали ще учиш в чужбина, но за определен университет дали ще те приемат и дали ще следваш в него може да зададеш въпрос когато си подала документите

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #907 -: Юни 09, 2014, 07:41:54 pm »

Няма как да се пита по този начин, защото картата може да даде положителен отговор Да, добре ще е да отидеш в А., но на практика да не отидеш по различни причини
Може да питаш дали ще следваш еди кога си, дали ще учиш в чужбина, но за определен университет дали ще те приемат и дали ще следваш в него може да зададеш въпрос когато си подала документите

Още веднъж благодаря за времето и подробния отговор на моето запитване!
Няма да правя хорарни експерименти :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #908 -: Юни 09, 2014, 08:50:03 pm »
Днес въобще не ми върви на хорари - единия луната без курс, втория се оказа, че не е ясен въпроса и сигнификаторите дават различна информация  ???

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #909 -: Юни 10, 2014, 12:49:12 am »
Здравейте,
Как ще се развият отношенията между Й. и приятелката му.Аз питам Й. ми е колега и другарче, но много нерешителен. От 1000 години са заедно и нищо. И двамата съм ги назовала с имена.

Давам ОВ: Ще стават родители :))))

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #910 -: Юни 10, 2014, 03:13:08 am »
Давам ОВ: Ще стават родители
Благодаря за обратната връзка, макар тогава да не отговорих на въпроса, че не ми беше ясен и не ми говореше нищо картата- сега също картата не ми показва това развитие, за което пишеш, но нека им е честита бъдещата рожба!

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #911 -: Юни 10, 2014, 09:25:44 am »
Хепи,честит ти 777-тълкувай си го сама! :19:

ти пък сега в каква питанка ме хвърли ....  :57: .... честно казано, въобще не вдявам от намеци - не ми ли кажат нещото директно, съм като пате в кълчища - никаква способност за въображение - единственото, което ми идва наум, е нещо от нумерологичната матрица ..... ама толкоз 7-ци там нямам

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #912 -: Юни 10, 2014, 09:48:57 am »
Но публикациите ти вече са 780, минала си 777, така че, ако не си го тълкувала сама, вече можеш да изчакаш някой да ти го изтълкува  :19:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #913 -: Юни 10, 2014, 09:58:01 am »
Но публикациите ти вече са 780, минала си 777, така че, ако не си го тълкувала сама, вече можеш да изчакаш някой да ти го изтълкува  :19:

е тва е - никога няма да се сетя да си гледам броя на публикациите :) - а пък да направя връзка между общи хорари и този брой - абсурд, никога :)

благодаря, Яя, за насоката, а на Бека за поздравленията :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #914 -: Юни 10, 2014, 01:23:49 pm »


Днес е международния ден на сладоледа. Та, в тази връзка, питам - ще отслабна ли  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински