Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021733 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #915 -: Юни 10, 2014, 02:59:48 pm »

Днес е международния ден на сладоледа. Та, в тази връзка, питам - ще отслабна ли 
Хах, аз пък що видях, че бил международен ден на приятелството днес  :012:
За отслабване трябва да видиш в натала благоприятния период, по хорара се вижда, че си активна, не водиш застоял живот, но ми се струва, че половия ти живот не е задоволителен, а хормоните си казват думата... Независимо дали ще отслабнеш или не, то със сигурност ще започнеш да се харесваш когато Меркурий у1  и Сатурн У5 станат директни, и се срещнат в тригон към края на юли

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #916 -: Юни 10, 2014, 03:32:15 pm »
 :85: Яко! Да, друго си беше, като си живеех сама - можех да си живея полово както и когато си искам. Сега така трябва да се случва, че да не бие на очи вкъщи, аз не обичам другите да ми следят секса. А и обедните ни почивки са кратки. Поздравления, улучи  :clap: А за диетата - "от утре" я започвам, че да се харесам към края на месеца  :85: То тогава и Марса ще ми наближи АЦ, та може и той да ме активизира.

Денят на приятелството беше вчера, днес е на сладоледа  :19:

Мерси, Акрукс!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #917 -: Юни 10, 2014, 04:51:33 pm »
Ще успея осъдя ли "тате" за издръжка.  :57: Човека отдавна не е давал пари, а знам че има възможности, а търпението ми вече свърши.  :)

Видях, че доста сте писали вече по въпроса, но чак сега имам читав нет, та да си кажа - няма да заведеш дело. Мисля, че скоро така или иначе ще получиш някакви пари от него. Или ще измислиш друг, по-софистициран и дванайсетодомен начин да му напомниш, че има реален репутационен риск за него ако продължи да не плаща издръжка :).


ОВ: Дело имаше и е осъден да плаща максималният размер, който поисках. Това важи само за напред, но иска ми не беше уважен за изплащането на дължимата издръжка за година назад. Не аз, а той беше човека, който направи "компромис". В отговора на исковата ми молба каза, че той така или иначе щял да дава, независимо дали имало дело или не, но истината е, че се сети, че ще дава, когато заведох дело срещу него. В определението на съда, с което уважава исковата ми молба, беше казано, че спорът може да се реши чрез споразумение, тъй като той не възразявал да плаща. Това така и не се случи, защото на самото дело той не се яви в съдебната зала - нито лично, нито чрез процесуален представител. Давам обратната връзка чак сега, защото не ми се искаше само от време на време да подхвърлям пасажи докато нещата се развиват, а ми се искаше направо да кажа всичко, което е станало.  Реален репутационен риск имаше за него, тъй като работата му е свързана с хора, мисля, че го бях казала и преди и рептуацията му и без това последно време беше доста уронена - неправомерно, но факт. Но пък и във Вселената си има възмезде, нали.  ;D

Във връзка с това, което казах, пред мен стои възможността  да обжалвам на втора инстанция решението, в частта, в която не уважава иска ми за издръжка назад. Въпроса ми е, ако обжалвам, втората инстанция ще уважи ли иска ми за дължимата издръжка за минало време?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #918 -: Юни 10, 2014, 09:28:35 pm »
Във връзка с това, което казах, пред мен стои възможността  да обжалвам на втора инстанция решението, в частта, в която не уважава иска ми за издръжка назад. Въпроса ми е, ако обжалвам, втората инстанция ще уважи ли иска ми за дължимата издръжка за минало време?
Да, искането ти ще бъде уважено

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #919 -: Юни 10, 2014, 09:31:30 pm »
Помагайте, че не мога да определя сигнификаторите!
Зададох си въпрос, докато четох новини в нета:
 "Ще има ли предсрочни избори до края на тази година?"

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #920 -: Юни 10, 2014, 09:35:56 pm »
У10-ретро, естествен с-р-сатурн-ретро

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #921 -: Юни 10, 2014, 10:09:56 pm »
Във връзка с това, което казах, пред мен стои възможността  да обжалвам на втора инстанция решението, в частта, в която не уважава иска ми за издръжка назад. Въпроса ми е, ако обжалвам, втората инстанция ще уважи ли иска ми за дължимата издръжка за минало време?

Хич не мога да ти определя сигнфикаторите на въпроса, освен да те гледам просто като у1 и Луна - не ми се струва да станат нещата както ги искаш. Обаче, както показа практиката от предния хорар, ще стане точно обратното на което мисля, така че, честито :57:
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #922 -: Юни 10, 2014, 10:15:45 pm »
Помагайте, че не мога да определя сигнификаторите!
Зададох си въпрос, докато четох новини в нета:
 "Ще има ли предсрочни избори до края на тази година?"

Много гадна карта, акрукс. По тая карта яко "закулисие" и ретроградност иде. Но ситуацията е неустойчива и тип плаващи пясъци.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #923 -: Юни 10, 2014, 10:24:10 pm »
У10-ретро, естествен с-р-сатурн-ретро
Това по моя въпрос ли е, Папи?
Забравих, че Луната насочва към въпроса, в случая е У9 в 12д и ще извърши съвпад със Сатурн
Луната е естествен у4, олицетворява народа,  в скорпион е в падение
Нептун у4 е също ретро- излъгания народ се връща назад, а Юпитер съУ4 е в 8д- пиши го умрял

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #924 -: Юни 10, 2014, 10:28:20 pm »
Хич не мога да ти определя сигнфикаторите на въпроса, освен да те гледам просто като у1 и Луна - не ми се струва да станат нещата както ги искаш. Обаче, както показа практиката от предния хорар, ще стане точно обратното на което мисля, така че, честито :57:

Хаха, едва ли, аз по едно време много се бях обезкуражила и наистина обмислях да не се занимавам, но с подкрепата на приятели направих, каквото трябваше да бъде направено.  :)


Благодаря и на акрукс за отговора, до две седмици най-късно със сигурност ще съм решила дали ще има второинстнационно произовдство или не, така че ще си получите обратната връзка по-скоро, отколкото по миналия хорар.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #925 -: Юни 10, 2014, 10:30:13 pm »
Много гадна карта, акрукс. По тая карта яко "закулисие" и ретроградност иде. Но ситуацията е неустойчива и тип плаващи пясъци.
Да, гадничка е картата, но въпросът спонтанно изникна в мен, докато четох новините за предстояща оставка на премиера на връх рождения ден на бившия премиер 

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Общи хорари
« Отговор #926 -: Юни 10, 2014, 10:32:51 pm »
Да, гадничка е картата, но въпросът спонтанно изникна в мен, докато четох новините за предстояща оставка на премиера на връх рождения ден на бившия премиер

Комунист кокал не пуска според мен. А и аз доста я загледах тази окаяна деабилитирана Луна, която е сигнификатор на народа, така че дори и да има избори - резултатите пак ще са плачевни, а избирателната активност - ниска - което е причина за още по-плачевни резултати.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #927 -: Юни 10, 2014, 10:36:49 pm »
Това по моя въпрос ли е, Папи?
Забравих, че Луната насочва към въпроса, в случая е У9 в 12д и ще извърши съвпад със Сатурн
Луната е естествен у4, олицетворява народа,  в скорпион е в падение
Нептун у4 е също ретро- излъгания народ се връща назад, а Юпитер съУ4 е в 8д- пиши го умрял
Да, по твоя беше
Да не забравяме съвпад на луна с ретро сатурн
В частност-последен аспект на луна-тригон с юпитер, тоест-да

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #928 -: Юни 10, 2014, 10:40:05 pm »
Благодаря и на акрукс за отговора, до две седмици най-късно със сигурност ще съм решила дали ще има второинстнационно произовдство или не, така че ще си получите обратната връзка по-скоро, отколкото по миналия хорар.  :012:
Тъндър, отговорът ми се основава на това, че Плутон У2 и Меркурий У9 са ретроградни
Плутон У2 е в отминал хармоничен аспект с Венера У8, така че има шанс да получиш пари в минало време, поради ретроградието на Плутон
Луната съУ9, макар в падение и диспозитор на заключен знак в 9д, е извършила тригон с Меркурий У9 и последен неин аспект е с Юпитер У3 в 9д, който е естествен У9, преди това ще извърши съвпад със Сатурн У3, който е ретро- ще подадеш искане във връзка със старо законово задължение

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #929 -: Юни 10, 2014, 10:41:43 pm »
Да, по твоя беше
Да не забравяме съвпад на луна с ретро сатурн
В частност-последен аспект на луна-тригон с юпитер, тоест-да
аз последния аспект с Юпи не съм го забравила, писах умрял за народа, не за крайния резултат по въпроса