Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021589 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12462
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #75 -: Ноември 11, 2013, 10:20:54 pm »
Само си води записки за силата на ....Водата ,в частност на Риби/Нептун . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #76 -: Ноември 11, 2013, 10:21:52 pm »
Папи не мързелувай, а давай отговори  :93:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12462
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #77 -: Ноември 11, 2013, 10:25:14 pm »
Папи не мързелувай, а давай отговори  :93:

А,така подбутвай я ,не да се занимава със" синхронното плуване ". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #78 -: Ноември 12, 2013, 09:46:10 am »
Веско, ще се видите, наистина може да има проблемации при теб, но мисля, че ще успееш да ги пребориш
Виж сега ти предните хорари, нали си новобранче  :85:

LindaLi

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #79 -: Ноември 12, 2013, 10:17:03 am »
Веско, аз сега като я гледам картата мисля, че няма да стане.........забелязах, че Мерка, който пренася светлина между у на 3тите ви домове...и в който ми беше надеждата..та той ще се сблъска със сатурна преди да успее да пренесе светлината...няма да стане.
Има и много други показатели- като ретро управителя ти и обръщането ретро на твоя у3 и опозето от Марса към Луна също.

Съжалявам, мили- но това е мнението ми. Дано не съм права

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12462
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #80 -: Ноември 12, 2013, 10:56:15 am »
Един забавен чат ме провокира да пусна хорарен въпрос  ;)
"Ще се срещнем ли с Х. до един месец ?"
Твърдо да.

"Твърдо" ,благодаря Веско . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

LindaLi

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #81 -: Ноември 12, 2013, 02:27:11 pm »
Веско, аз сега като я гледам картата мисля, че няма да стане.........забелязах, че Мерка, който пренася светлина между у на 3тите ви домове...и в който ми беше надеждата..та той ще се сблъска със сатурна преди да успее да пренесе
Е добре де, но Сатурн е У11 при мен. Съвпадът на Меркурий със Сатурн не значи ли по-скоро, че съм сериозен към приятелството ни и че ще направя каквото мога.
Нашите У3 са Венера и Плутон, а Луната не прави ли пренос на светлина и към двете?

Веско, като цяло аз гледам вече само с досатурновите. Ще видим кой ще излезе прав. Аз си пожелавам да не съм права и ти да отидеш  :engel016:
Относно намесите на планетите- има си правила, кое се брои и кое не за забрана..и тук аз виждам класически случай на забрана- относно срещата.
Иначе пък- вашите сигнификатори -юпитер и марс са си свързани- с човека ще си общувате, няма да са ви кофти отношенията, просто зададения въпрос е с негативно развитие според мен.

Но дори и да гледаш Венера Плутон- преди Венерата да сигне до Плутон пак ще квадратира Урана и ще поувреди планетата доста- дори да не възпрепятства съвсем...
« Последна редакция: Ноември 12, 2013, 02:36:36 pm от LindaLi »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #82 -: Ноември 12, 2013, 07:57:58 pm »
Луната, У8 за кучето, в разходящ секстил с Венера, У6 - операцията е била успешна и няма да застраши здравето му. Венера ще направи опозиция с Юпитер, но Луната ще направи тригон с Юпитер и със Слънцето (У4 от 6 дом за кучето), освен това и между Юпитер и Слънцето предстои тригон, така че най-вероятно ще се възстанови успешно.

Много благодаря Веско :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #83 -: Ноември 14, 2013, 02:52:41 pm »
Веско, и сам знаеш, че картата е нерадикална
И все пак-промяна на условията ще има със сигурност, много е вероятно тя да не е лоша, и въпреки това ти да не си доволен по някаква причина
Струва ми се вероятно и да чуеш от роднини или роднини на роднини за друга работа и да решиш да сменяш, или поне-да се колебаеш м/у двете

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #84 -: Ноември 14, 2013, 04:08:33 pm »
Тук мога да съм по-категорична :)
Изчакай без действия, но се ослушвай за потенциална нова работа
Тя и самата карта това казва в общи линии

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #85 -: Ноември 15, 2013, 09:54:06 am »
дъщеря ми иска да се мести в друго училище в 11 клас. първоначално бях против, но тя много настоява и започнах да се замислям...почти съм решила да се съглася. миналия ден зададох въпроса "добре ли ще е за дъщеря ми да се премести в другото училище?" . ще съм благодарна да чуя мненията ви.
Интересно е, че и двете училища са представени от меркурий-може би са с подобни профили, иначе би трябвало да приравнява?
Меркурий с ретродвижението си почти стига квадрат с уран/бъдещата професия/, спорът е стар, не е от вчера, но реално не се квадратират без орбисата, тоест дилемата е повече теоретична, засега не е конкретен проблем това дали новото обучение е по-добро за бъдещата реализация.
Като сигнификатори на висшето образование след средното и кое обучение от двете е по-добро-за едното училище и нептун- за другото-юпитер...впрочем, ако работим само със старите управители-само юпитер...
луната е в домицила на юпитер, а той-в нейния и екзалтиран, не се срещат чрез аспект-вярно,  и той е включен в 3 дом, но и разпада големия  воден тригон...
Луната-идва от тригон уран, май вече сте решили, ще направи и тригон с венера-сигнификатор на детето, което значи, че ще се справи. Последният аспект е куинконс-спорен аспект и не е мажорен, вероятно липса на вътрешно единство за детето,  а може и да няма едниомислие в мненията на родителите й...
Сатурн-"последната дума" в дългосрочен план-прави тригон с марс-страховете й-постепенно ще отпаднат чрез труд и упоритост ще постигне сигурност в себе си. Луната ще направи и тригон с върха на 4 дом-края на нещата... При този натоварен трети дом ще й е трудно, но ще се справи, и да остане в старото училище, пак не ще се чувства добре-меркурий е ранен, ретро...
Съжалявам, че не звучи еднозначно, но и картата е такава, поне за мен. :)
Да чуем другите...
енигма, да ти дам обратна връзка:
когато съм задавала въпроса, дъщеря ми вече си е била изтеглила документите и се записала сама в новото училище - тайно. старата й класна ми се обади да ме предупреди след дъжд качулка )) така, че май нищо не е зависело от мен.
сега се чувства много добре там, отличничка е , дори ще взема стипендия, разбира се с класа и не бяга от училище :) поне на този етап така стоят нещата.


enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #86 -: Ноември 15, 2013, 12:06:44 pm »
Благодаря за ОВ, успех на детето! :88:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #87 -: Ноември 22, 2013, 07:13:52 pm »
мерси, веско, жалко за ситуацията, или може би всяко зло за добро?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #88 -: Ноември 23, 2013, 10:38:20 am »
О.В. за хорара на Хери :) Ветеринарката преди малко и свали конците и каза, че раната от операцията е много добре. Иначе вече хапеме, сърдиме се и правиме фасони  ;D Пу-пу, дано всичко да е минало и вече да проблеми  :)

Прилича на извънземно-има яка на врата, цялата е омазана в зелено от лекарството за мазане, а на вън се разхождаме с розова блуза  ;D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #89 -: Ноември 23, 2013, 11:03:08 am »
браво на кучето, стига се притеснява :)