Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022160 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #150 -: Декември 30, 2013, 12:02:01 am »
Ще си купя ли сама дом (без банки и мъже)? Дадох си равносметка, че около 7 години съм пиляла парите безразборно. Прогресивната ми луна е в телец в 8 дом и виждам много грешки в предишния ми начин на разпределяне на личните ми ресурси... Има ли шанс според тази хорарна карта да си купя сама дом?
Венера У1 в 10д и е ретро- правиш си равносметка за минали събития,относно това какво си постигнала.
Луната У4 в сходящ хармоничен аспект с Меркурий у2, У3 показва, че може да закупиш с твои пари жилище, но все пак Меркурий е в 8д и в знак на У8, така че ще има някаква намеса от страна на партньор, банка, наследство, макар ти да отхвърляш тази възможност- Венера У1 е извършила опозиция с Юпитер у8

Транзитен Сатурн преди месец излезе от 2 натален - след повече от 2 години борба с него излизам с доста различно мислене по отношение на разпределението на ресурсите си. Бих могла да дръпна по-бързо откъм събиране на капитал, ако бъда и посредник, а не само изпълнител, но все още се опъвам и вероятно това се отразява и в хорара  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #151 -: Януари 05, 2014, 09:59:54 pm »
Давам обратна връзка по хорара ми за очилата към Веско и Акрукс-Да,намерих ги !   Благодаря  :clap: :08:

Само че на друго място. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #152 -: Януари 05, 2014, 10:16:04 pm »
В едно разхвърляно чекмедже . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #153 -: Януари 06, 2014, 12:14:25 am »
Е пак е по 2 дом, както ти е писала акрукс.

За мен беше достатъчно ,че отговора е "Да" ,но ако трябва да бъдем астрологично точни и полезни с информация ,мястото не е свързано със сейф,кутия за бижута ,не е на юг ,нито до вода . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #154 -: Януари 06, 2014, 10:06:21 am »
Е пак е по 2 дом, както ти е писала акрукс.

За мен беше достатъчно ,че отговора е "Да" ,но ако трябва да бъдем астрологично точни и полезни с информация ,мястото не е свързано със сейф,кутия за бижута ,не е на юг ,нито до вода . ;)
аз не съм писала, че е в посока юг и до  вода, а сейф, кутия за бижута са само част от изредените неща
по скорпион е както сейф, така и чекмедже, а Сатурн У2 е в скорион
за мен е по-важно да разбера дали това чекмедже е свързано с професията, защото Сатурн У2 е в 10д и е естествен У10

Включхи и предположенията на Веско,относно водата и посоката.Не е свързано с професията ,чекмеджето.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #155 -: Януари 06, 2014, 02:30:35 pm »
Не е свързано с професията ,чекмеджето.
а с майка ти или е в дома на твоя мъж, защото 10д е 4-ти от  7-ми
ако не, тогава остава Уран да ги представя, а той е на К3, 3д описва етажерки, бюра, канцеларски атрибути

Не ,няма такава връзка с изброените .Както казахте с Веско ,чекмедже от бюфет ,което много рядко отварям и вътре е пълно с разни почти непотребни вещи.У дома ги открих. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #156 -: Януари 06, 2014, 02:52:53 pm »
Не ,няма такава връзка с изброените .Както казахте с Веско ,чекмедже от бюфет ,което много рядко отварям и вътре е пълно с разни почти непотребни вещи.У дома ги открих.
Добре, благодаря за обратната връзка и допълнителните разяснения!
Вероятно Юпитер в знака рак, който е управител на вмъкнат знак във 2д да описва местонахождението им, щом са в бюфет.
Всичко добро Ви желая!

Благодаря и аз ,за богата информация и разбор ,защото аз съм лаик в тази сфера на астрологията . :49:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #157 -: Януари 06, 2014, 03:32:24 pm »
"Ще си купили на лизинг телевизор днес Х.?"  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #158 -: Януари 06, 2014, 04:03:15 pm »
Благодаря за вниманието ,ще дам обратна връзка по-късно или утре  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #159 -: Януари 06, 2014, 07:16:17 pm »
Давам обратна връзка по хорара -Да ,"Х" си купи на лизинг телевизор"  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #160 -: Януари 06, 2014, 08:25:44 pm »
Интересно. В такъв случай Луната без курс вероятно е означавала, че X няма от какво да се притеснява и че ще стане. Интересува ме обаче дали X преди да зададеш въпроса е предприел някакви стъпки по закупуването (ходил е, разпитвал е, бил си е набелязал магазин)?

Той не ,друг човек е ходил . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #161 -: Януари 07, 2014, 04:59:56 pm »
Който е, да си признае!  :d030: А блога е много интересен!  :58:

Дръжте се прилично, деца
Блогът е много хубав, копирала съм някои теми на заглавната страница и из подфорумите
Четете внимателно

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #162 -: Януари 07, 2014, 07:37:52 pm »
Преди малко се обадиха да ме викнат утре на интервю във фирма X. Ще ме вземат ли на работа във въпросната фирма?
много хубав хорар, и аз съм за твърдо "не"  :012:
все пак на последните 2 хорара, на които се пробвах, се прецаках , така че ....  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #163 -: Януари 07, 2014, 08:22:54 pm »
Хрумна ми, след като фирмата е назована по име, не е ли редно да я гледаме по 7 дом?

Хм, не съм сигурна. Може би ако назовеш шефа по име, тогава се гледа и 7 дом дали ще те вземе на работа.

Но основно значение има 6 дом, когато задаваме въпроси от служебен характер. Сигнификатор - Меркурий.

И вече ако става въпрос за издигане в кариерата и по-висок статус, може да разгледаме 10 дом. Сигнификатори - Слънце, Юпитер.

Но аз не съм чела много книги по хорарна астрология, просто споделям.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #164 -: Януари 07, 2014, 08:43:06 pm »
Ако въпросът е дали ще те вземат на работа, би следвало да се разгледа 6 дом.

Но ако уточняваш къде - "на работа във фирма Х" - може и 6ти от 7ми, не знам. Дано някой по-опитен се включи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui