Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022016 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #180 -: Януари 09, 2014, 06:07:27 pm »
браво, веско, честито !
обаче наистина вече се отказвам от хорарната, нямам обяснение на хорара ти - ти се упр. от луната, която имаше само кофти аспекти и то с основните сигн. на 10 ти и 6 ти дом... не вярвам вече на никакви прогностични методи.
успех още веднъж  :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #181 -: Януари 09, 2014, 06:09:42 pm »
Честито! Желая ти повече оптимизъм по стрелеца-само тогава им върви! :08: :72:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #182 -: Януари 09, 2014, 06:32:35 pm »
Благодаря ви, nerealna, enigma!  :88:
То и аз се чудя много за хорара. Жалко, че не пазя предишната карта от другия форум, но нищо. Важното е, че стана.
Имам малки съмнения за фирмата относно коректността им в заплащането, но ще видим.
Ако си питал по-малко от 3 месеца спрямо предишната, нормално е тази да е "спорна"./не съм я гледала/

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #183 -: Януари 09, 2014, 06:56:52 pm »
Не знам, правете си изводите, не споря и не убеждавам. Но това,че сме в 21 век, и ураняка е открит не значи, че Лилли не е един от най-добрите хораристи.


Няма 3 месеца от предното ти питане.....Това-за разочарованите от "неработещата"  хорарна астрология.
« Последна редакция: Януари 09, 2014, 06:58:40 pm от enigma »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #184 -: Януари 09, 2014, 07:21:11 pm »
Не знам, правете си изводите, не споря и не убеждавам. Но това,че сме в 21 век, и ураняка е открит не значи, че Лилли не е един от най-добрите хораристи.
Няма 3 месеца от предното ти питане.....Това-за разочарованите от "неработещата"  хорарна астрология.
благодаря, енигма. не знаех, че веско  пита за втори път. значи все пак правилата трябва да се спазват, за да си работят хорарите.
за следсатурновите планети - винаги съм се чудела защо пък да не ги ползваме, няма логика ..след като са открити... а и в няколко хорара забелязвам,че дават верен отговор.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #185 -: Януари 09, 2014, 07:54:19 pm »
и ако може да помоля за съвет:
на рождения ми ден ми отправиха официално работно предложение, питането е "добре ли ще е за мен да приема новата позиция"

обаче - картите са две - едната е докато се питах с приблизителни минутки пребивавайки на самата среща, другата е след срещата, при натрапчиво питане сама себе си - не съм сигурна коя да отчета за меродавна - и двете не ми изглеждат радикални :017:




Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #186 -: Януари 09, 2014, 08:53:54 pm »
аброуд, предпоследният хорар, който пусна, показваше благоприятно работно развитие
тези новите не съм ги гледала, но по оная старата си е да - още тогава така си излизаше

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #187 -: Януари 09, 2014, 09:59:48 pm »
благодаря ви :)

Защо да не са радикални?
По първата - не ми харесва опозицията между Луната У2 със Сатурн У8.
Ако гледаме У7 като У2 от 6 дом, парите от работата, Луната ще направи секстил с Юпитер, който е ретрограден - може да се бавят понякога с плащането.

няма вариант за бавене в плащания
и на мен не ми харесва опозицията на управителите на 2ри и 8ми - поставих условия за заплащането, под които не бих приела - сега те са на ход, но на срещата не изглеждаха като да не са склонни да се съгласят, но кой знае - може да откажат исканията ми

ще отхвърлиш предложението, няма да се впишеш в нов колектив

за това се договорихме предварително - така или иначе колективът е нов и за мен, и за тях - това няма как да е пречка

аброуд, предпоследният хорар, който пусна, показваше благоприятно работно развитие
тези новите не съм ги гледала, но по оная старата си е да - още тогава така си излизаше

да де, но това тук е конкретно предложение

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #188 -: Януари 09, 2014, 10:34:36 pm »
аброуд, утре ще ги видя на свежа глава, но сега като гледам първата карта, мога веднага да ти кажа, че ако останеш на сегашната работа, отношенията с прекия ти шеф ще се влошат, така че силно довод за "да"

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #189 -: Януари 10, 2014, 09:42:53 am »
на рождения ми ден ми отправиха официално работно предложение, питането е "добре ли ще е за мен да приема новата позиция"

Аз обикновено подсъзнателно разчитам силно положително такива знаци като предложения по време на рождени или имени дни, съвпадения на имена и т.н. и после много не се замислям.

Според мен и по двете карти отговорът е Да. По втората - повече да. В първата карта Слънцето е часови управител, което изглежда повече съответстващо на въпроса, но не е в съотвествие с домовите управители. Опозицията У1-У7 е отминала и няма да се повтори в ретроградната фаза. Опозицията Юпитер-Венера също няма да се осъществи. Въпросът с ретро Юпитер - не съм сигурна дали това е нова фирма за теб и ново предложение - да не би да е финал на разговор, който вече сте водили преди? Не ми харесва, че си изгорена и перигрин. Положението ти в осми мога да го изспекулирам примерно с работа във финансова институция. Не бързай да бягаш презглава от страх, комбустите не са много адекватни при вземането на решения. Не ти предстоят кофти аспекти обаче и накрая все пак ще кандисаш - именно парите и "социалният пакет" ще те убедят.

Във втората карта имаме вече Меркурий като управител на часа. Опозицията Луна Сатурн е неприятна и на двете места, но в първата карта има повече отношение към работата и парите. Тук към взаимоотношенията. Ти си в по-силната позиция обаче, а последните аспекти на Луната преди напускането на знака са тригоните към Козирог. Тригонът със Слънце е мощно да също. В добавка имаме и Сириус с Юпитер на асцендента там. Да не говорим пък за У10 върху асцендента и У1 в 11-ти - втори от десети.

Да подчертая само, че винаги гледам кариерни въпроси по десети дом. Долу във файлчето съм пуснала шот на втората карта с изключени трансатурни и сепариращи аспекти и включени пълнознакови сходящи аспекти. Визуалното възприятие е съвсем различно :).

ПС. Между другото вчера имахме изключително важна среща в офиса - аналогична на интервю за работа - нещо, което при положително развитие осмисля бъдещото съществуване на структурата ни и й дава глобални перспективи за растеж. Пуснах карта, разбира се, и се затормозих силно от Сатурн-Луна. Сатурн беше и управител на първи дом в картата на срещата. Имаше дразнещи битовизми - проблеми с кетъринга, преводач-интерпретатор и неразбирателства вътре между членовете на преговорния ни екип преди и след срещата, но резултатът от самата среща надхвърли очакванията. Дето се вика - внезапно "пораснахме с няколко века".
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 09:44:31 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #190 -: Януари 10, 2014, 12:03:57 pm »
Аз пък мислих, мислих, и реших, че втората карта трябва да е с по-голяма тежест-един вид-взела е решение да попита "астролог"

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #191 -: Януари 10, 2014, 12:20:37 pm »
Мина ми! Цветана Пиронкова взе титлата в Сидни току-що и аз толко се зарадвах, че целия блок ме чу как викам! хаха :)   :06: :06: :1rij:
« Последна редакция: Януари 10, 2014, 12:22:14 pm от AzaZaeL »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #192 -: Януари 10, 2014, 12:24:56 pm »
 :08:
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Общи хорари
« Отговор #193 -: Януари 10, 2014, 12:46:58 pm »
Ей това са от малкото моменти, дето съм горда, че съм българка
Браво на нашто момиче  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #194 -: Януари 10, 2014, 03:17:45 pm »
Бясна съм   :41:
Ще спечеля ли конкурса, след като всички участници след мен ми изкопираха идеята и започнах да изоставам, точно преди да го затворят за изпращане на проекти.