Автор Тема: Гледане с цитати  (Прочетена 20676 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гледане с цитати
« Отговор #30 -: Март 31, 2014, 03:54:35 pm »
Thunder,това как ти звучи :

"Лесна е прилагателното, което описва жена, притежаваща сексуалния морал на мъж."    ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гледане с цитати
« Отговор #31 -: Март 31, 2014, 04:20:15 pm »
"Какво мислиш ?!? "...това питах.

Пак пусна 4/10 в акция,
 с този Юпитер в Лъв  :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гледане с цитати
« Отговор #32 -: Април 01, 2014, 10:31:44 am »
Хахха, ами няма как - Лъвът трябва да се чувства добре и да изглежда добре - и да не забравяме - хигиена от всяка гледна точка - и физическа, но най-вече, духовна.  ;)

Цитат
Лъвът трябва да се чувства добре и да изглежда добре 

Хареса ми тази "философия" ,предполагам уверено следвана от Юпитер при теб,но ще ми бъде интересно да споделиш ,как я следваш същата  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Гледане с цитати
« Отговор #33 -: Април 01, 2014, 10:49:31 am »
Питах, щото естествено ми стана гадничко, като видях някои работи : "Какво точно има между тях?"

и хоп цитат точно на мястото си  :57:

„Това не ми харесва… Тя трябва да си отиде. Трябва да се отървем от нея.“

Лаура не може да го повярва! Наистина ли говориха за нея? Тогава Лаура разбира, че не втората й майка, а тя самата е наследила Саксънууд — прекрасното имение на баща й — и изведнъж се оказва, че има всички основания да се страхува. Лаура трябва да забрави страховете си и да се наслаждава на калифорнийското слънце, но дори задълбочаващото се приятелство със симпатичния Джейк Шенън не може да прогони от нея чувството на несигурност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Гледане с цитати
« Отговор #34 -: Април 04, 2014, 10:20:55 am »
Мерси Тъндър  :)
Хайде от кога го чакам този г-н Интересен   :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Гледане с цитати
« Отговор #35 -: Април 05, 2014, 01:02:38 pm »
Въпросче отново към Тъндър : Ще има ли значителна промяна на ситуацията до месец, месец и половина?

Ето и цитата :


Цитат
— Вижте какво, доктор Паул Екер, вашето мълчание никак не отговаря на доброто желание, което сме имали във вашия случай. Трябва да разберете, че правосъдието изисква конкретни факти. Не мога да си обясня упоритостта, която проявявате с мълчанието си.
Паул Екер забива зелените си очи в празното пространство. Горещо му е. Поти се. Равномерните паузи на големия вентилатор му изпращат от време на време лек ветрец, който за миг играе с космите на неговата червеникава брада.
Там, на островчето, не беше толкова топло. Беше приятно да се седне на скалите край брега на морето… Да се потопи погледът в просторната океанска раздвиженост… Да се гледа как се забавляват бързите акули… И да се чувствуват милувките на вятъра, който хвърля в лицето ти пяната на вълните…
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Гледане с цитати
« Отговор #36 -: Април 07, 2014, 10:55:48 pm »
Флора, според мен зависи от човек друг. Ако в ситуацията няма друг човек, то тогава зависи от теб, а ако има - тогава от него. Но към момента, този човек, който и да е, изобщо не му е до движение, той иска да седне, да си почине, още не не се е натъкмил, и няма да се натъкми за такова време, ще трябва да го почакаш още доста.  :012:


О, не  :012:  Писна ми вече да чакам. Не става въпрос за любовни драми, а за друи ситуации и проблемации и други хора от гледна точка , че наистина от тях зависи. Аз правя каквото мога, но последната дума не я казвам аз ( за съжаление) .Иначе няма конкретно друг човека ама  нзнам вече колко време да ги чакам да се натуткат другите хора.  :012:

Мерси, Тъндър, за отговора  :-*
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гледане с цитати
« Отговор #37 -: Април 14, 2014, 02:21:14 pm »
"Когато пиша, аз по-скоро изяснявам позицията си, отколкото да я оповестявам."

Thunder,мога  ли да помоля за прочит от твоя страна ,не съм задавала въпрос конкретен ,отворих спонтанно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Гледане с цитати
« Отговор #38 -: Април 14, 2014, 02:58:16 pm »
Ще може ли мнение и по моя цитат,с въпрос "как ще се развият отношенията ни с Х до 3месеца?"

http://chitanka.info/text/25217
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Гледане с цитати
« Отговор #39 -: Април 14, 2014, 03:32:34 pm »
Тъндър,като попитах и натиснах "произволна творба",ми прекъсна  нета.Знак е,че не трябва да питам сега.Ще изчакам и след време пак ще попитам. :72:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гледане с цитати
« Отговор #40 -: Април 14, 2014, 06:44:32 pm »
Thunder,благодаря за вниманието. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гледане с цитати
« Отговор #41 -: Април 14, 2014, 10:49:50 pm »
Помощ Тъндър!  :57: :57:

И при Лили ,и при Azazael ,говори "другия". :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гледане с цитати
« Отговор #42 -: Април 14, 2014, 11:15:41 pm »
Благодаря за експертното мнение!  ;D И аз това си помислих, но знае ли човек ... :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гледане с цитати
« Отговор #43 -: Април 14, 2014, 11:23:24 pm »
Просто се забавлявам -пробвам се дали умея  да  чувам . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гледане с цитати
« Отговор #44 -: Април 29, 2014, 10:00:46 pm »
" "Смисълът на живота има вкус на устни. Там се раждам. И съм оттам."

Thunder,закъде сме  " тръгнали"  с Х ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“