Автор Тема: Ретроградни планети  (Прочетена 31910 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Ретроградни планети
« Отговор #15 -: Декември 22, 2014, 10:30:21 pm »
За всички. За теб специално утре Уран тръгва директно и всичко ще ти случва перфектно. ;)
Ти да видиш!А дано!
И моят е ретро
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни планети
« Отговор #16 -: Декември 22, 2014, 10:36:17 pm »
Моят по натал е ретро. :)

Но си Слънчев Водолей, така че му кажи : "Здравей! : ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

UltraNorth

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Ретроградни планети
« Отговор #17 -: Декември 08, 2015, 11:22:52 pm »
 Ретроградните планети в картата показват най-вече връщане към стар интерес.Нуждата е знанията да бъдат задълбочени и разширени и едва тогава практически използвани и показани.Показват,че в някога е започнало изследването и прилагането на нещо,но то не е завършено.Едва когато липсващият елемент бъде възстановен,човек ще има възможност да стане активен и да прояви въпросната енергия външно.
 Ретроградните планети често работят активно,но чрез подсъзнанието-изразяват се материално без да го осъзнаваме.
"Що за човек е този, който не се стреми да направи света по-добър"

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретроградни планети
« Отговор #18 -: Декември 09, 2015, 02:04:31 pm »
Как влияе транзитен ретрограден Хирон?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретроградни планети
« Отговор #19 -: Декември 09, 2015, 02:31:06 pm »
Аз с тих ужас очаквам Юпитер да стане ретро в началото на 2016г - някъде на 8-9 беше обръщането. Както ми е в 7 дом ще се върне пак в 6 дом. И тогава ще са ми последните операции. Доста време ще е ретро - някъде до май-месец.

Като погледнах картата при обръщане ми направи впечатление, че дни след това на 14.01.2016 ще има мунданен тригон на Слънце и Меркурий от Козирог с Юпитер и СЛВ в дева. При мен последните върху Вертекс, а Юпитер и ми управлява Слънцето ...
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни планети
« Отговор #20 -: Декември 30, 2015, 05:37:13 pm »
Според вас ако в една елекция /за брак/ се събират няколко ретроградни планети, проблем ли е? Според една руска астроложка не било проблем и нямало основания да се избягват такива дати, вкл. ретро Меркурий. То верно, че ретроградността на Венера крие повече неприятни изненади, все пак тази планета управлява отношенията и брака.

Хич не ми се водят безсмислени спорове по мундо квадрата между Меркурий и Марс, ама там са малко тип "последна инстанция".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретроградни планети
« Отговор #21 -: Декември 30, 2015, 10:54:10 pm »
На здрав разум ретро Венера, Юпитер, Меркурий (доколкото има и договорна част) не ми звучат хубаво за брак. Но пък кога ли съм правил елекции :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Ретроградни планети
« Отговор #22 -: Декември 31, 2015, 09:27:16 am »
Бързите според мен не трябва да са ретро, кой каквото и да казва. Аз съм се женила на ретро марс, резултата го знаете :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни планети
« Отговор #23 -: Декември 31, 2015, 01:15:06 pm »
Аз съм се женила на ретро марс, резултата го знаете :012:

А аз с моята натална ретро Венера въобще не успях да го докарам до женене  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Ретроградни планети
« Отговор #24 -: Януари 01, 2016, 10:16:42 am »
аз пък съм се омъжила  на ретро меркурий в дева, в същото време ретро са били и юпитер,нептун
в натала това са У1-7 дом Дева-Риби пък вече 31 години- брак
« Последна редакция: Януари 02, 2016, 10:29:33 am от strelicka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретроградни планети
« Отговор #25 -: Януари 01, 2016, 10:18:44 am »
Според мен е трудно да се коментира "по принцип". Всеки случай е индивидуален, съобразен с наталите на двамата :) Ако имат ретро планети в натала  при брак с такива може да им е по-добре :) Аз съм с ретро Марс на ИЦ и ретро Сатурн в 5 дом. Сега погледнах, че при подписватето - точно тези две  пак са били ретро :) Било е новолуние , АС Рак. Новолунието е в съвпад с Хирон и Нептун, а на няколко градуса в съвпад са Венера и Юпитер. Бяха ми казали, че любовта ни ще расте с годините  ::)

И да завърша с това, че ако пътят ни тук е с цел да научим опр. уроци, то те ще ни преследват, колкото и да се опитваме да ги избегнем ...
Над силата е само умението да я владеем!

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Ретроградни планети
« Отговор #26 -: Януари 01, 2016, 11:49:56 am »
А когато човек няма нито една ретроградна планета дори и астероид в натала? В моя случай имам само 2 ретроградни астероида, но те явно не са от голямо значение. ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни планети
« Отговор #27 -: Януари 02, 2016, 02:22:23 pm »
А когато човек няма нито една ретроградна планета дори и астероид в натала?
И за какво ти е да имаш ретроградни планети в натала???

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретроградни планети
« Отговор #28 -: Януари 02, 2016, 02:43:41 pm »
А когато човек няма нито една ретроградна планета дори и астероид в натала? В моя случай имам само 2 ретроградни астероида, но те явно не са от голямо значение. ::)

Значи си научила уроците в предишен живот и сега започваш на чисто. Аз имам 6 такива, ако искаш, да ти дам... :58:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретроградни планети
« Отговор #29 -: Януари 02, 2016, 03:02:46 pm »
И майка ми е с 6 тетро планети. При мен Юпитер и Хирон са ретро.