Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625446 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3495 -: Декември 13, 2019, 08:59:26 am »
Здравейте, майка ми сънува, че и вземат кръв със спринцовка от ръката и цялата и ръка е в кръв.Какво може да означава този сън?
в сънищата излизат страховете на хората- тази нощ сънувах на моите родители къщата, по-точно оградата и уличната врата към нея, че са разбити, голяма част от оградата липсваше, понеже постоянно го мисля това, покрай крадливия комшия...
За кръв и червен цвят насън, майка ми казваше, че е на истина-  ще научи някоя истина твоята майка

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3496 -: Декември 15, 2019, 07:23:48 am »
Здравейте,

Сънувах как отивам на маникюр и педикюр. Маникюрът ми го направиха и започнаха с педикюра, но ми казаха за самото лакиране на ноктите на краката да мина 10 мин по-късно. Аз си тръгнах / педикюрът без лак беше много добре направен/ , по пътя ме загледа една жена в краката бях с джапанки. За тези 10 мин реших да си взема любимият ми сандвич, но го беше изкупен. Малко по-късно се озовах с още 2 жени, които отиваха да си вземат цигари и на бутката се колебаеха кой точно вид, защото не са пушачки и си разделиха парите за една кутия. Аз също споделих, че не пуша, но ще си взема една кутия за мен, като тяхната - беше най-евтината, като тяхната. На връщане видях един колега, който си беше пазарил нещо за вкъщи, явно си беше взел отпуск около празниците

Всичко това го сънувах преди малко. Моля да разтълкуватв  :58:

Иначе преди седмица сънувах как майка ми и баща ми танцуват сватбен танц. Аз съм встрани от тях със сестра ми. Майка ми докато танцува ми хвърля букета. Аз го хващам и излиза на дансига и танцувам развълнувана. Помня диджейката - беше циганка, с разредени зъби. С тъка се опитваше да си почисти нещо влязло между зъбите.
Беше много силен сън. Какво знак ли ми се дава с него?

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3497 -: Декември 15, 2019, 09:06:51 am »
Alena, извинявай, че не са ти отговорили и се намесвам, но да не забравя моя.
Сънувам вървя по познат булевард(една спирка на него от градския транспорт в съня е прераснала в Автогара), малко по-различен, после,  уж ще се записвам на екскурзия до Гърция. Обаче трябва да мина през нещо като застрахователна компания/каса, притеснявах се как ще съумея да премина през 2-3 офиса да се вместя в крайния срок, бях все едно 'духнат под опашката', такси взех на късо разстояние да успея да отида до турист. агенция. Беше трескаво и до последно се колебаех дали да се запиша. Притеснявах се, че здравето ми няма да издържи.
Тръгнахме, едно крайбрежие, една сюрреалистична скала, висока, вътре набраздена със серпентини, спираловидно виещ се път, като закрит гараж по етажите на  небостъргач. Гледам отстрани, все едно от дрон, хеликоптер и си викам - ей, на,  тук буса ще излезе и падне!
Успяваме да стигнем уж Кавала. Там нещо като виадукт ли беше, забравих. После уж в Атина, един бетонен парк-площад някакви типове да заговоря и накрая си говоря с братовчедка моя. Не е реално моя, но ми се води такава в съня. Показа ми телефона/таблета си на кой порт трябва да иде. Гледам и не вярвам на очите си :-\. Та това не е карта с нормални контури, а съвсем друг свят! Континентът като подкова, бумеранг, ние сме долу на края на долния лъч.
Уж Атина, но изглежда като Истанбул.
Уж братовчедката ми ме упъти къде ли ще е моята група да си я търся.
Озовавам се край стадиона на 'Егалео' - реално име. Наоколо много таксита, заговорих се с един от шофьорите от стоянката и се зарадвах , че ще се измъкна. Влязохме обаче в закрито помещение, през това време дойде дядо ми( умря преди 5 г ), който го нямаше на по-предна фаза от съня-пътуване. Отвън е той,а зад него друг таксиджия замята с прът/лопата/лост да го халоса. Видях, предупредих деда ми, той дори не вярва. Първия таксиджия с който говорих използва момента и той почна да атакува.....някъде до тук помня. Стана патаклама, екшън.
ПП. Братовчедката беше също в съня, и на етапа преди отпътуването, освен в 'Атина' или каквото там е било. Особено е, че напомня на една истинска такава, но на около 20-40%.
Преди да тръгна знаех, че имам разклатено здраве, сърцето най-вече, но се реших.
В 'Атина' беше страшна жега.
Сънят съм го сънувал и преди.
Важно уточнение - никога не съм ходил в Гърция, реално да съм бил там.
Някой ако може да тълкува? Поне 'Ребека' да се включи колоритно.  :cheer:
Alena с поста си преди моя е с предимство.

Мерси боку.  :58:
« Последна редакция: Декември 19, 2019, 12:25:21 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Сънувах...
« Отговор #3498 -: Декември 22, 2019, 08:43:24 am »
Точно седмица след по-горния пищен сън:
Сънувам, в моя си квартал съм, но се придвижвам с инвалидна количка(май мога с мои крака, но да речем до 5-10 м, тоест наистина съм болен) на съседната горна улица, най-близката натоварена артерия. Наоколо с изумление откривам нови бакалии, дюкянчета, заведения. По едно време стана нещо, разпиляха ми се подлакътниците, страничната рамка, май и облегалката на количката. Набързо ги събрах и натъкмих.
Апартамента под мен продаден и започнат ремонт, питам един от бившите съседи - 'За колко са го харизали?' Той повече като ли се притесни за моето състояние.
По едно време, с ръце я задвижвам, без батерии - по улицата вдигам 40-60 км/ч. с лекота.
 ::)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3499 -: Декември 29, 2019, 05:13:26 pm »
Здравейте,

Сънувах как отивам на маникюр и педикюр. Маникюрът ми го направиха и започнаха с педикюра, но ми казаха за самото лакиране на ноктите на краката да мина 10 мин по-късно. Аз си тръгнах / педикюрът без лак беше много добре направен/ , по пътя ме загледа една жена в краката бях с джапанки. За тези 10 мин реших да си взема любимият ми сандвич, но го беше изкупен. Малко по-късно се озовах с още 2 жени, които отиваха да си вземат цигари и на бутката се колебаеха кой точно вид, защото не са пушачки и си разделиха парите за една кутия. Аз също споделих, че не пуша, но ще си взема една кутия за мен, като тяхната - беше най-евтината, като тяхната. На връщане видях един колега, който си беше пазарил нещо за вкъщи, явно си беше взел отпуск около празниците

Всичко това го сънувах преди малко. Моля да разтълкуватв  :58:

Иначе преди седмица сънувах как майка ми и баща ми танцуват сватбен танц. Аз съм встрани от тях със сестра ми. Майка ми докато танцува ми хвърля букета. Аз го хващам и излиза на дансига и танцувам развълнувана. Помня диджейката - беше циганка, с разредени зъби. С тъка се опитваше да си почисти нещо влязло между зъбите.
Беше много силен сън. Какво знак ли ми се дава с него?
Сънят показва страх (реален или подсъзнателен) свързан с работа (ако работите)/доходи и това - как останалите ви възприемат в чисто женски аспект. Възможно е, ако сте омъжена, да изпитате несигурност по отношение на брака си, а ако сте все още сингъл - дали ще получите предложение за такъв.
Добре ще бъде да включите вътрешния си цензор при по-разгорещени дебати. Доста вероятно е да съжалите за изречени думи.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3500 -: Декември 29, 2019, 05:14:57 pm »
в сънищата излизат страховете на хората- тази нощ сънувах на моите родители къщата, по-точно оградата и уличната врата към нея, че са разбити, голяма част от оградата липсваше, понеже постоянно го мисля това, покрай крадливия комшия...
За кръв и червен цвят насън, майка ми казваше, че е на истина-  ще научи някоя истина твоята майка
Имаш ли усещане, че семейството ти се разпада?
Несигурност?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3501 -: Декември 29, 2019, 05:19:25 pm »
Точно седмица след по-горния пищен сън:
Сънувам, в моя си квартал съм, но се придвижвам с инвалидна количка(май мога с мои крака, но да речем до 5-10 м, тоест наистина съм болен) на съседната горна улица, най-близката натоварена артерия. Наоколо с изумление откривам нови бакалии, дюкянчета, заведения. По едно време стана нещо, разпиляха ми се подлакътниците, страничната рамка, май и облегалката на количката. Набързо ги събрах и натъкмих.
Апартамента под мен продаден и започнат ремонт, питам един от бившите съседи - 'За колко са го харизали?' Той повече като ли се притесни за моето състояние.
По едно време, с ръце я задвижвам, без батерии - по улицата вдигам 40-60 км/ч. с лекота.
 ::)
В реалния живот ползвате ли инавалидна количка?
Ако - Не, то имате необходимост от помощ/подкрепа, за да се предвижите по кариерни и други пътища и тази помощ е само за V0. :)
п.п.Попрочетах и предния сън. Тематиката е подобна.
« Последна редакция: Декември 29, 2019, 05:34:55 pm от Uran »

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3502 -: Декември 29, 2019, 05:45:24 pm »
Сънят показва страх (реален или подсъзнателен) свързан с работа (ако работите)/доходи и това - как останалите ви възприемат в чисто женски аспект. Възможно е, ако сте омъжена, да изпитате несигурност по отношение на брака си, а ако сте все още сингъл - дали ще получите предложение за такъв.
Добре ще бъде да включите вътрешния си цензор при по-разгорещени дебати. Доста вероятно е да съжалите за изречени думи.

Благодаря, Уран, Така е имам страхове и в двете сфери.
А вторият сън с букета какво символизира?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3503 -: Декември 29, 2019, 05:55:16 pm »
Благодаря, Уран, Така е имам страхове и в двете сфери.
А вторият сън с букета какво символизира?
Очаквате ли подкрепа от родителите си?

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3504 -: Декември 29, 2019, 06:16:03 pm »
Очаквате ли подкрепа от родителите си?
Не

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3505 -: Декември 29, 2019, 06:41:10 pm »
Uran, благодаря за тълкуването.
Не ползвам инвалидна количка, при все съм на път да ми потрябва.
Не ми е ясна абревиатурата, сленга: V0.  :017:
Начална скорост.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3506 -: Декември 29, 2019, 06:42:46 pm »
Не
Подават ви щафетата за нещо.
Дано не са грижи.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3507 -: Декември 29, 2019, 07:14:29 pm »
Подават ви щафетата за нещо.
Дано не са грижи.

Благодаря

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3508 -: Декември 29, 2019, 07:17:26 pm »
Уран, а до колко време са валидни сънищата? Зависи ли от фазата на луната тяхната давност ?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3509 -: Декември 29, 2019, 07:26:24 pm »
Уран, а до колко време са валидни сънищата? Зависи ли от фазата на луната тяхната давност ?
Не винаги дават реална събитийност - просто отражение на страхове.
Има и такива - предупреждения. Не е необходимо да има сюжет и действия. Просто кадър, който е сигнал за реално предстоящо събитие.
Имах подобен наскоро и действието се разви до часове. Знаех, че този кадър покава нещо лошо, но смятах, че се отнася за един от "заснетите".

Сънищата с много действия и сложна драматургия са игра на сънанието ни в повечето случаи. :) В тях има и истини, които будни не признаваме и на себе си.
« Последна редакция: Декември 29, 2019, 07:29:44 pm от Uran »