Автор Тема: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ  (Прочетена 90903 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #105 -: Февруари 13, 2018, 12:36:39 pm »
Копира-не копира, надскочил е средата си, успял е, макар и в не така престижна сфера. Преди време го гледах в някаква класация за музика на Ню Йорк таймс. Чалгата всеки ден бълва по някоя нова 'звезда', ама колко са популярни колкото него, даже май не знам имената на други, а и се задържа доста дълго. А можеше да е просто един циганин без образование. Успех е когато успееш да наскочиш себе си, средата и гените си, а той определено го е постигнал и едва ли му е било лесно.
Костинбродските цигани са доста богати между другото, Азис е кардараш, най-висшата циганска общност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #106 -: Февруари 13, 2018, 12:46:06 pm »
Успех е когато успееш да наскочиш себе си, средата и гените си, а той определено го е постигнал и едва ли му е било лесно.

И аз съм на същото мнение.

Но и за успеха е нужен подходящ терен, т.е. да попаднеш в точното време и на точното място, където можеш да успееш със своите качества.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #107 -: Февруари 13, 2018, 01:59:32 pm »
Любимият на Рени ретро Сатурн-в лъв :)
Успешен е, видим, популярен, но го е страх да си направи собствена сцена, театър, читалище- чаргар си остава, значи все пак ретрото си казва думата. Питай патило.
Стоянка Мутафова и тя е с ретро Сатурн- няма Гинес за нея, нали, а можеше да има ? Тя не е надскочила много семейната си среда и себе си, защото идва от богат род на интелектуалци,но е в пъти по-популярна( Луна- Венера-Юпитер) и богата.
 По-големия  брат на Коста Цонев е бил успешен, който има приживе империя в Австралия, а е  продавал игли за шиене на женския пазар в София,за да изхранва семейството си. Нямам данни.
Има значение в коя фаза е ретро планетата, когато е кулминираща е силна, SR, в аспект със Слънце.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #108 -: Февруари 13, 2018, 02:09:43 pm »
Има хора, които нямат нужда от собствена сцена. Пък и се събраха доста такива с фалшив блясък, но собствена сцена.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #109 -: Февруари 13, 2018, 02:24:24 pm »
Е, нали по това се различават хората, по нуждите си . Всеки натал със стелиум има нужда от сцена, фокус, нищо, че много нативи го отричат, това е записано защо и жалко че го правят, това ги прави нещастни. Новолунните хора, огнена Луна, такава в аспект с Юпитер, Марс  в огнен, ъглов дом има нужда от сцена и тежко й горко, ако не си намери такава във времето, вечно ще мрънка, окайва положението си.

По картата на Азис- има Юпитер към стелиума в Риби, на който е и диспозитор и в рецепция с Меркурий и Луна-Юпитер, има нужда от сцена и той си я издействал, но със Сатурн Лъв ретро, страх лозе плаши за по-големи проекти, ами ако не ме приемат такъв какъвто съм ? Марс при него идва от ретрофаза, бавен е, няма я волята, вътъка, но има хубав тригон със Светило- има кураж и той го показа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #110 -: Февруари 13, 2018, 06:06:56 pm »
Успешен е, видим, популярен, но го е страх да си направи собствена сцена, театър, читалище- чаргар си остава, значи все пак ретрото си казва думата.

Крайна си, а не е правилно. Джордж Майкъл има ли собствена сцена?
Всъщност пълната оценка на Сатурн трябва да включи и разни други подробности, като например радост на планетата, което ще рече например една венера везни при сатурн в лъв не е без значение, както и един меркурий в козирог. Ето повече инфо. После...да вземе да се окаже, че Сатурн е управител на Точката на Постиженията(придобивките) и е в терма на Юпитер...и т.н. и т.н.
Външните планети са ретро в опозиция на слънцето, и в който и да е знак-заточени и каквито и да е, щом не са перегрин-могат да произведат резултат, специално при ретро Сатурн, почти сигурно е забавянето, но не и безсилието

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #111 -: Февруари 13, 2018, 09:09:52 pm »
Не съм сложила сцена в кавички моя грешка, не го приемайте буквално.
Нали , акцента тук е Сатурн около его тълкуваме как влияе върху успеха, защото той е един от сигнификаторите. Иначе, няма проблем всеки да тълкува цялата карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #112 -: Февруари 13, 2018, 10:44:19 pm »
Има хора, които нямат нужда от собствена сцена. Пък и се събраха доста такива с фалшив блясък, но собствена сцена.
  сцена като сайт ли да четем :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #113 -: Февруари 13, 2018, 11:54:28 pm »
  сцена като сайт ли да четем :)

По-скоро да си направиш собствен такъв. Тук нали на чужд терен си развяваме байрака.  :012:

В този смисъл казвам, че нямам нужда от собствена сцена.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #114 -: Февруари 14, 2018, 11:30:26 am »
Картата, която пуснах е на Дженифър Анистън. Надминала е майка си и баща си, и двамата актьори. За майка си тя самата казва, че постоянно й е натяквала, че тя (майката) е красавица, а ето че самата Анистън се е превърнала пример за красавица и жена, която се поддържа и изглежда много добре за възрастта си.

Бащата е актьор в сапунка, а Дж. Анистън е една от малкото, които от тв сериал успява да пробие и да прави филми за големия екран. Интересното е, че успява да го прави като стои настрана от най-вървежните продуценти, стои малко встрани от типичната за Холивуд празна суета, от скандалите покрай секс тормоза, успяла е по някакви си нейни начини и с не толкова видими колективи.

Има мания явно за здравословен живот и за поддържане на фигурата, за което полага страшни усилия.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #115 -: Февруари 14, 2018, 11:36:14 am »
Благодаря, Тери. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #116 -: Февруари 16, 2018, 09:35:05 am »
Не е точно мястото тук, но да отметна - днес излезе новината, че Анистън се е разделила със съпруга си Джъстин Теру, края на миналата година. Аз го очаквах тъй като миналия февруари имаше лунно затъмнение точно на рождения й ден.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #117 -: Февруари 16, 2018, 06:08:58 pm »
Не е точно мястото тук, но да отметна - днес излезе новината, че Анистън се е разделила със съпруга си Джъстин Теру, края на миналата година. Аз го очаквах тъй като миналия февруари имаше лунно затъмнение точно на рождения й ден.
мм да, СЗ през август беше точна опозиция със Слънцето на голямата дъщеря, което сложи край на шест и половина годишна връзка, в началото на ноември, сегашното е на нейния рожден ден, дано се появи някой нов другар в живота, а тя си има автограф от Анистън, която си е подала ръката да се здрависат, целунали са се, на премиерата на неин филм в Мадрид
Дъщерята само за това говореше тогава, толкова беше развълнувана, понеже много си я харесваше от сериала "Приятели", който следеше редовно като ученичка

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #118 -: Януари 09, 2019, 10:44:46 am »
Познавам успешен бизнесмен с ретро Сатурн във 2 дом,единствена планета в този дом. Дали това са заслуги от минал живот/паралелен свят? Защото сравнително лесно и рано са му потръгнали нещата,важното е че е правил всичко сам без чужда помощ.

А за това че се занимава с бизнес,картата му се допълва и от акцентираните 8 и 6ти дом.

Аз лично имам стационарен Сатурн във 2 дом екзалтиран (наред с Юпитер и Плутон),за това влиянието му там не е чисто.
Нямам материални привързаности,не ценя и особено парите,обичам да се раздавам.

Макар,че е извън темата,някъде четох че по стационарните планети имаме таланти.Чудя се какъв е моя по Сатурн?
Никой не резонира с планетите, така както ти!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #119 -: Януари 09, 2019, 12:36:02 pm »
Познавам успешен бизнесмен с ретро Сатурн във 2 дом,единствена планета в този дом. Дали това са заслуги от минал живот/паралелен свят? Защото сравнително лесно и рано са му потръгнали нещата,важното е че е правил всичко сам без чужда помощ.
  У5, 6 в 5д Сатурн при мен е също ретро, но не мога да се оплача от него относно дейностите на домовете, които управлява, откакто стана директен по прогресия - нещата ми потръгнаха