Автор Тема: Венера  (Прочетена 164937 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Венера
« -: Юни 16, 2013, 11:12:36 pm »
Венера не може да бъде лоша
То и юпитер уж не можеше, но сега при опозиция с нептун (натален), наблюдаяах странични ефекти
Като ония лекарства, дето без проблеми лекуват главоболие, но Внимание: могат да предизвикат гадене, повръщане, припадъци
Голяма забава
Веднъж един лекар ми каза, че има хора, които при всички лекарства проявяват страничните им ефекти

Опс-да се върна на венера. Дори в синастрията се смята, че лош аспект на венера няма.
А прекалено суетната жена с венера във везни-тя добре ли е приета, популярна и харесвана ли е?
И дали мъж с венера във везни ще е също толкова харесван, или ще е просто капризен бърборко?
Венера във водолей била студена, не можела да обича, а тази в козирог-пресметлива, обичала само авторитетни хора
Венера в рак била милозлива-наистина ли? Или просто обича да я глезят-по майчински, и когато й харесва и й е приятно, може и тя да поглези, стига изборът да не е м/у аз и другия

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #1 -: Юни 16, 2013, 11:24:00 pm »
Венера не може да бъде лоша
То и юпитер уж не можеше, но сега при опозиция с нептун (натален), наблюдаяах странични ефекти
Като ония лекарства, дето без проблеми лекуват главоболие, но Внимание: могат да предизвикат гадене, повръщане, припадъци
Голяма забава
Веднъж един лекар ми каза, че има хора, които при всички лекарства проявяват страничните им ефекти

Опс-да се върна на венера. Дори в синастрията се смята, че лош аспект на венера няма.
А прекалено суетната жена с венера във везни-тя добре ли е приета, популярна и харесвана ли е?
И дали мъж с венера във везни ще е също толкова харесван, или ще е просто капризен бърборко?
Венера във водолей била студена, не можела да обича, а тази в козирог-пресметлива, обичала само авторитетни хора
Венера в рак била милозлива-наистина ли? Или просто обича да я глезят-по майчински, и когато й харесва и й е приятно, може и тя да поглези, стига изборът да не е м/у аз и другия

Венера не може да бъде Марс ,но "лоша" -да . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #2 -: Юни 16, 2013, 11:25:20 pm »
Oпровергавам одма твърдението за Венера във водолей. Омъжена съм за такава Венера и почти ми е връз Слънце. Не ми вее хлад откъм нея :). Възможно е и да създава у околните това впечатление и почти съм сигурна- Че, но в отношенията си с мен- не е такава.
Щерка ми има Венера в рак, но нейната е в съвпад с Марс и Луна. Жалостива е и активна в съчувствието си към разни гадинки. Тя си има голям рачешки стелиум и влиянието на Венера не е изолирано.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #3 -: Юни 16, 2013, 11:33:16 pm »
И аз познавам и двете венери
Тази във водолей наистина е много добър семеен партньор според жена му, е-обича и приятелите си, но семейството е с първостепенна важност
Тази в рак я знам още по-добре, дет се вика-ежедневно я опознавам
Милозлива е, но обича да се е погрижил човек за нея
От друга страна-и тя се грижи, всеотдайно и любвеобилно

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #4 -: Юни 16, 2013, 11:38:23 pm »
Наоколо имам доста водолейски Венери. На мен са ми някак хладни и сдържани.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #5 -: Юни 16, 2013, 11:40:47 pm »
Наоколо имам доста водолейски Венери. На мен са ми някак хладни и сдържани.

Защо?
Защото подхождат рационално? Кога, с кого?
Имала ли си близка приятелка, гадже- с такава венера?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #6 -: Юни 16, 2013, 11:54:29 pm »
Сдържано-по какъв начин?
Няма да те утеши като си нещастна, няма да ти даде съвет, няма да каже "милото ми то"?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #7 -: Юни 17, 2013, 12:24:22 am »
Нали темата е "Венера " не ..."Луна" ?!? ::)

Какви утехи ,грижи и други такива търсите у Венера  :o ;)
"Ако ме обичаш и аз ще те обичам "-това е Венера .Или :"Дай ми (да не казвам плати ми ) и аз ще ти дам !" и вече според знак ,аспекти дом ,се разбира как .
Нещо такова се получава при Венера във Водолей-"Искам да бъда оценена заради своята непредсказуемост,харесана заради своята оригиналност/нестандартност,ако ми дадеш свобода /независимост ще те обичам ,като последното малко подлежи на съмнение ,нужни са други потвърждения ."
Венера е също толкова автономна ,колкото и Марс ,така че тя се интересува единствено и само от себе си . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #8 -: Юни 17, 2013, 12:57:57 am »
Ами не знам - при човек с луна в близнаци и венера в рак - по кое да търся грижовността - по луната не ми се вързва нещо :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #9 -: Юни 17, 2013, 01:12:52 am »
Всяка Луна се 'грижи" ,но според знака ,в който се намира -в Близнаци ,като ти даде информация ,от която се нуждаеш в момента ,за да се почувстваш по-добре.
Венера си доставя удоволствие ,харесва на по фино ниво,флиртува и когато се свърже с друг ,влюби се -в Рак като се погрижи за другия .
Сега разбра разликата ,нали ? :)

Юпитер в Рак и той ли се грижи  ::) или там късмета (примерно) е свързан с дома ,единият от родителите,жена,съпруга...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #10 -: Юни 17, 2013, 01:18:33 am »
Мне-от юпитер в рак мога да очаквам парички, ако не е ретрограден, освен другите блага по дома
За венера-с това уточнение "когато обича"-е така, но майката обича ли децата си?
Или само при влюбените се прилага правилото?
Венера управлява и телец, втори дом, "обичам всичко мое", какво мислиш?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #11 -: Юни 17, 2013, 01:23:51 am »
Мне-от юпитер в рак мога да очаквам парички, ако не е ретрограден, освен другите блага по дома
За венера-с това уточнение "когато обича"-е така, но майката обича ли децата си?
Или само при влюбените се прилага правилото?
Венера управлява и телец, втори дом, "обичам всичко мое", какво мислиш?

Спомняш ли какво ти бях казала ,преди време : "Готова ли си да получиш отговори на въпросите ,които задаваш ?"  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #12 -: Юни 17, 2013, 01:28:23 am »
Готова съм
Това не означава, че ще ги приема безрезервно, защото още не се е родил гуру, на който сляпо да вярвам :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #13 -: Юни 17, 2013, 01:30:40 am »
Готова съм
Това не означава, че ще ги приема безрезервно, защото още не се е родил гуру, на който сляпо да вярвам :)

Аз ще изчакам да премине Юпитер и тогава ще ти отговоря . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Венера
« Отговор #14 -: Юни 17, 2013, 01:36:30 am »
А защо?
Нека аз да чета двойно и тройно, така е по-добре за мен-веднъж сега, след месец-пак
Пък и в 9-ти юпитер си е тамън на мястото