Автор Тема: Книги за самостоятелно обучение по астрология  (Прочетена 90491 пъти)

Happy58

  • Гост
По повод въпроса на една нова колежка отварям тази тема.

Може да споделите, кои книги са подходящи за начинаещи при изучаване на астрология и в какъв ред, естествено. Знам, че всичко е много индивидуално, но ... все пак ...

Моля да не обсъждаме въпроса за курсовете - тук да си говорим само за самостоятелен учебен процес, за което благодаря предварително :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Препоръчвам книгата на Кевин Бърк,,Разбиране на рождената карта,, ,лек,смилаем стил,подобен на Карол Ръшман и Б.Брейди,уклон към класическата на У.Лили,оригинално виждане за диспозиторната верига ,упрвлението на знаци,ролята на външните планети и тн .,автор,който вече ще търся  :72:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Али лун,книгата си я закупих скоро на хартиен носител,издателство Аратрон,авторът има сайт http //www.astro-horoscopes.com   ,който още не съм проверил .Електронен вариант не съм търсил .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Препочъчвам книгата на Дона Кънингам,,Как да тълкуваме хороскопа си,, ,цена 9 лв,Лира принт 2003 .Оригинално намиране на крайна сигнатура,чрез ,,голямата тройка,,/ Асц,светила/,стелиум,планети в Гокленовите зони,особено 10* преди Асц и Мц, .Има добро обяснение за празните домове и др. Не знам в нета има ли я .

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Аз пък търся "Най-добрият начин да научим астрология" -том 4. Навсякъде е изчерпана. И онлайн не я намирам. Някой да я има?

Happy58

  • Гост
Аз пък търся "Най-добрият начин да научим астрология" -том 4. Навсякъде е изчерпана. И онлайн не я намирам. Някой да я има?

има я на руски.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Чудно, къде мога да я намеря. Само том 1 успях да издиря  :'(
« Последна редакция: Май 26, 2015, 11:21:54 pm от vermm »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
В издателство Аратрон все още предлагат няколко тома май :017:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Да, но 4 ти го няма.

Happy58

  • Гост
Да, но 4 ти го няма.

4-ти наистина го няма и то отдавна - изчерпан е отдавна и не се предвижда преиздаване. Аз съм го търсила даже с връзки :)

горе ти написах, но ти не отговори - руски четеш ли?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Ще чета като се налага :)
Намерих я в pdf формат на руски но само 1ви том. С 4ти нямам успех. Може и грешно да търся...

Happy58

  • Гост
Ще чета като се налага :)
Намерих я в pdf формат на руски но само 1ви том. С 4ти нямам успех. Може и грешно да търся...

ще ти я изпратя - ако не днес, до утре вечерта. Сега ще проверя, дали я имам тук в службата.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
 :38: МНОГОООО БЛАГОДАРЯ

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Ето нещичко и от мeн.
http://friendsoftherainbow.net/files/bogovete.pdf
« Последна редакция: Юни 01, 2015, 08:42:55 am от adelina »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Препоръчвам,Предсказание и синхроничност,, от Мари-Луиз фон Франц,не съм срещал по-ясно обяснение на Юнг,много добър стил,добър автор,точно това търсех ,темата не е за електронни книги само мисля .