Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429996 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #945 -: Август 20, 2018, 07:51:53 pm »
Още разучаваме.

Исках да ви попитам нещо, тъй като напоследък се чувствам много зле психически, кои аспекти, планети , прогресии предразполагат към такова неразположение-тревожност и депресия, съпроводено с паник атаки и внезапен рев? До сега не ми се е случвало да си призная и не знам какво става.
натално не си предразположена към подобни заболявания и имай предвид, че паническото разстройство е емоционален дикомфорт, макар да се лекува от психиаттри, тъй че не се шашкай допълнително
може би затъмнението в опозиция на Луната, която е в квадрат с Марс в 12д е отключило подобно състояние, освен това Марс У12 е диспозитор на заключен знак в 6д.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #946 -: Август 20, 2018, 09:04:34 pm »
натално не си предразположена към подобни заболявания и имай предвид, че паническото разстройство е емоционален дикомфорт, макар да се лекува от психиаттри, тъй че не се шашкай допълнително
може би затъмнението в опозиция на Луната, която е в квадрат с Марс в 12д е отключило подобно състояние, освен това Марс У12 е диспозитор на заключен знак в 6д.
akruks,
Благодаря ти за съвета и най-вече за успокоението, че по натал не съм предразположена. И точно поради тази причина, никога не съм изпадала в такова състояние, та чак да си мисля че имам нещо в гърдите си, много е неприятно. Може би е от аспекта, който ми описа. Просто се случи преди 10 дни една вечер и от тогава всичко се промени. Дори и не мога да се зарадвам и на дрехите които ми пристигнаха днес (което до преди случката ме радваше много, колкото и кифленско да звучи). Това което ме безпокои е че това затъмнение, ще има поне 6 месеца отзвук и изобщо не ми харесва. И аз предполагам че е временно и е някакъв срив, защото съм си оптимист и никога не се депресирам, напротив провалите ме карат да вървя още по-напред.
В крайна сметка ще видим какво ще каже психиатъра и какво ще ми изпише.   :58:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #947 -: Август 27, 2018, 08:13:34 pm »
Момичета, поради разни симптоми се чудя дали съм бременна сега, но преди седмица зададох въпроса за това дали ще забременея до 6 месеца, като се надявах ако съм бременна сега да се види на самата карта с въпрос за бъдеше. А вчера зададох въпрос, дали съм бременна сега, щото този въпрос вече ми е наболял, че тестовете са отрицателни, цикъл има, а корема ми расте. И това от което се притеснявам е да не би да изпусна 4та месеца, та после да гледам още едно дете. Дете искам, но искам да съм с мъж също.  А в този случай не искам.
Така, поствам и двете карти, а вие ако може ми кажете по коя е по-добре да гледам, защото аз правилата за Таро ги знам , но за хорарите - все още не.

Тъй, в моя пети дом има една планетка, но незнам дали тази планета е на мойто 8 годишно момченце или е на ново бебе.
Мойта планета е Марс в трети дом във водолей - може би че контакувам с хора и се опитвам да разбера за това дали съм бременна, пиша, обаждам се, питам ...
Ако сигнификатор на въпроса е Луната , тя е в девети дом в Рак. Четох че ако е във воден знак, то това може да покаже бременност. Луната е във тригон с единствената планетка във 5ти дом - Хирон. Това може ли също да е показател ? Или е показател за отношенията ми със ссина ми в момента ?
Юпитер е този, който показва бъдещото поколени /както чета по записки на Лила/ а точно той е в моя първи дом ....
Хора , може ли да съм бременна ? Ако е така правя още един тест и ако е отрицателен ще излъжа че е положителен за да ме вземат на преглед, че ако мина 4те месеца, няма да мога да го махна ....
Незнам и коя карта да гледам, щото миналата седмица зададох онзи въпрос с надеждата че може да отрази сегашна бременност също, но пък тълкувах тази с въпроса дали в момента съм бременна?
И друго нещо, кое показва проективност в картата ? Аз искам бебе, наистина искам второ, но не и без бащата !

Ще бъда благодарна за вашите мнения .


Бременна съм !
« Последна редакция: Август 27, 2018, 08:17:12 pm от Entice »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #948 -: Август 27, 2018, 08:16:23 pm »

Бременна съм !
Честито! Безпроблемна бременност и раждане!

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #949 -: Август 27, 2018, 08:18:35 pm »
Честито! Безпроблемна бременност и раждане!

Благодаря Веско , но тази бременност е нежелана. Просто давам обратна връзка по картите .
Благодаря все пак.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #950 -: Август 27, 2018, 08:31:15 pm »
Благодаря Веско , но тази бременност е нежелана. Просто давам обратна връзка по картите .
Благодаря все пак.
Нищо, въпреки това, дано да нямаш никакви проблеми и всичко да стане така, както е най-добре за теб! Бъди спокойна, повтаряй си, че всичко ще се нареди и дано всичко бъде ОК!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #951 -: Август 27, 2018, 10:13:39 pm »
Благодаря Веско , но тази бременност е нежелана. Просто давам обратна връзка по картите .
Благодаря все пак.
Ами ти си питала в началото на юли дали си бременна, чак сега ли разбра?
Като е нежелана- има начини за предпазване, голяма жена си, не си малко момиче, че да не знаеш тези неща. В чужбина кондоми се продават навсякъде-  на автомати по 1€

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #952 -: Август 27, 2018, 10:17:07 pm »
Всъщност първият й хорар е с въпрос дали ще забременее до 6 месеца. Във втория пита дали е бременна.
Съдейки по първия, все пак би следвало първоначално да е имала такива планове. Иначе няма да задава такива въпроси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #953 -: Август 27, 2018, 10:31:01 pm »
Имах планове , но вече нямат значение тия планове. А чак сега не ми дойде и се тествах.

Освен това само давам обратна връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #954 -: Август 27, 2018, 10:34:55 pm »
А чак сега не ми дойде и се тествах.

Освен това само давам обратна връзка.
Точно това имах предвид, че си закъсняла с обратната връзка по въпроса, дали си бременна, а аз отговорих, че не си. Там се гледа минало събитие и картата си показва, че не си била бременна, когато задаваш въпроса.
Виж, за другия вупрос, дали ще забременееш до 6м., настоящата обратна връзка е валидна.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #955 -: Август 27, 2018, 10:37:19 pm »
Освен това само давам обратна връзка.

Абе ние при всички случаи първо ще ти натрием сол на главата, пък после ще вникваме в ситуацията, то е ясно

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #956 -: Август 29, 2018, 12:32:29 pm »
Въпрос от начинаещ: интересува ме в радикса, кое показва че човек е склонен към напълняване или че прекалява с храната :D
Знам че пряко отношение има Телец и Венера, но друго не знам.
И съм забелязала, че много от хората със Слънце в Телец доста обичат да си похапват.
И другият ми пък въпрос съответно: кое предразполага към липса на апетит и анорексия?
Аз например, когато съм подложена на голям стрес: спирам да се храня и ми се гади. А други започват яко да се тъпчат.
При възврат на Сатурн У1 в първи дом в козирог, възможно ли е това да е предпоставка също за пълна промяна в теглото и визията? И по-скоро човекът с този възврат се тъпче с храна, в огромни количества, като У5-У10 са Венера.
Оплака се и от болки в ставите, което е нормално при повишени килограми, но и Сатурн в 1ви дом си оказва влияние според мен.
 :017:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #957 -: Август 29, 2018, 12:59:00 pm »
Луната също може да “яде”

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #958 -: Август 29, 2018, 01:06:23 pm »
Въпрос от начинаещ: интересува ме в радикса, кое показва че човек е склонен към напълняване или че прекалява с храната :D
Знам че пряко отношение има Телец и Венера, но друго не знам.
И съм забелязала, че много от хората със Слънце в Телец доста обичат да си похапват.
И другият ми пък въпрос съответно: кое предразполага към липса на апетит и анорексия?
Аз например, когато съм подложена на голям стрес: спирам да се храня и ми се гади. А други започват яко да се тъпчат.
При възврат на Сатурн У1 в първи дом в козирог, възможно ли е това да е предпоставка също за пълна промяна в теглото и визията? И по-скоро човекът с този възврат се тъпче с храна, в огромни количества, като У5-У10 са Венера.
Оплака се и от болки в ставите, което е нормално при повишени килограми, но и Сатурн в 1ви дом си оказва влияние според мен.
 :017:
Най-общо отклонения в храненето - напрегнат аспект Луна/Юпитер, отделно 6ти дом се разглежда.
Да, за знака Телец се смята, че обича да си похапва, чревоугодник. Затова светила в Телец се наслаждават на храната, доста и въобще на земните удоволствия. Тук напрегнат аспект Венера/Юпитер не само прекаляване с храна може да даде, но прекаляване въобще с всички удоволствия.
Всеки един транзит през първи дом описва промени във физическото тяло, особено при хора с планети в 1ви.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #959 -: Август 29, 2018, 01:15:22 pm »
Луната също може да “яде”
Papy, Луната е в Овен в 3ти дом, У4 и има само един аспект тригон с Уран в първи дом. Всъщност една моя "бивша" приятелка, със Слънце в Телец и Луна в Овен, ядеше толкова много че се чудех къде го побира. Но беше слаба много. Сега разбрах че е родила преди два дни, но нямам представа как изглежда в момента. Както споменах е "бивша", но определено има склонност към преяждане и чревоугодничество. Свекърва ми е със Слънце в Телец и Луна Лъв, забелязала съм че и тя се тъпче, просто не мога да разбера защо си го причиняват.

Най-общо отклонения в храненето - напрегнат аспект Луна/Юпитер, отделно 6ти дом се разглежда.
Да, за знака Телец се смята, че обича да си похапва, чревоугодник. Затова светила в Телец се наслаждават на храната, доста и въобще на земните удоволствия. Тук напрегнат аспект Венера/Юпитер не само прекаляване с храна може да даде, но прекаляване въобще с всички удоволствия.
Всеки един транзит през първи дом описва промени във физическото тяло, особено при хора с планети в 1ви.
Radost, в картата на този мъж има Венера У5/У10 в 9ти дом е тригон Юпитер У12 в 7ми дом, а У6 е Меркурий в 9ти дом, като Слънцето е в Дева в 9ти дом.
Но определено според мен този транзит на Сатурн, отключи цялото това ядене и бързо, скоростно тъпчене. И резултата е 20 килограма отгоре, а е млад човек.
И вчера аз докато си изям салатата, той изяде още 3 вида основни :D А за бирата да не говоря, тя беше неограничено количество.
Благодаря Ви!
Както винаги, бързи и отзивчиви!


Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.