Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114869 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #15 -: Май 08, 2015, 10:48:56 pm »
Така и не ми уцели никнейма ни веднъж- акрукс е звезда, а аркус не знам какво е  :)
И всеки нормален млад човек би трябвало да се вълнува от това да е грамотен, освен всичко останало, че ако всички разсъждават като тебе- да се връщаме в пещерите тогава, макар че и там е имало мъдри люде, оставили скални рисунки и символи  :)
Аркус е пистолет българска разработка, оръжеен завод в Ласковец и Американски колеж във Велико Търново. Средно аритметично излиза, че Аркус е Митьо Пищова-не засича на приказки и е от Търново :012: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%BA%D1%83%D1%81_94  :29: ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #16 -: Май 08, 2015, 11:03:37 pm »
Къде е червената шапка на сина ми?
Дадох 22 евро за нея в Монако, а диването я загуби!!! Беше му за.... "премяна"
в двора на съсед, на улицата, в кола също- ще я намери

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #17 -: Май 08, 2015, 11:05:23 pm »
Мерси за отговора,но arkus това за правописа са неща който като цяло не ме вълнуват незнам как да го обесня наистина .Не обръщам внимание на това занм , че не е говори добре за мен . но така стоят нещата .

Цитат
Обичам да готвя родителите си и домашните си любимци.


Не бъди психопат. Използвай запетаи. :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #18 -: Май 08, 2015, 11:20:55 pm »
Мерси за отговора,но arkus това за правописа са неща който като цяло не ме вълнуват незнам как да го обесня наистина .Не обръщам внимание на това занм , че не е говори добре за мен . но така стоят нещата .
все повече се убеждавам, че всеки си заслужава съдбата.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #19 -: Май 08, 2015, 11:23:12 pm »
На латински arcus  е дъга, извивка.
Но да не те интересува правописът ти....това ме остави без думи....

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #20 -: Май 09, 2015, 04:38:15 pm »
"Не е луд този, който яде баницата"

Като не отговорите на аделинка на няколко неправилно написани въпроса, ще се научи да пише правилно :) - за отрицателно време тя избълва Н на брой въпроси и постоянно си получаваше прилежни отговори. Само че на нея не ѝ пука, че хората, отделили време за нея, желаят да им е комфортно, докато четат и продължава да си пише като .... за уважение към когото и да е даже не мога и да си помисля :)

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #21 -: Май 09, 2015, 04:52:00 pm »
Хепи, мога да дам друг, много реалистичен пример. Хората, които смърдят в градския транспорт и заради които останалите са принудени да се задушават, кого уважават? Така е и с правописа. Не можем да очакваме изряден правопис от всеки, както и идеална чистоплътност. Това е личен избор. С изказването си в никакъв случай не защитавам неграмотниците, на мен също ми е писнало да работя със и сред такива. Оставете хората с основно и средно образование, има и достатъчно неграмотни висшисти, преди това завършили елитни гимназии.

Хм, сравнение на правопис с лична хигиена ..... но, щом така пасва на твоите критерии  ...

Ти защо не оставиш колежките си, ами всеки ден се възмущаваш от нещо си, направено/казано от тях ....

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #22 -: Май 09, 2015, 07:37:58 pm »
Тук женските все са академички от БАН, а мъжете двойници на Ломоносов. Кой заплашен от бан, кой е бан, мен вече ме хвана срам да пиша тук да не ви развалям високият астроакадемичен тон, ходя само в изолатора-общите теми , ама айде и простолюдие допуснете госпожички от института M. КУРИ :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #23 -: Май 09, 2015, 08:27:30 pm »
Съгласна съм за курсовете, при това Аделина може да е от ромски произход- те не са много грамотни и е похвално да пише в астро форум .Нека  насърчим циганското малцинство-не сме астрофашисти, а и тя като истинска ромка е страстна, влюбчива и все за любови пита. :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #24 -: Май 09, 2015, 09:21:30 pm »
Мен пък ми пука как пише аделина-заради нея самата, форумът очевидно кучките го яли

А, Стар, какъв спам...като оня в "Жалко за", или там не ти пречи?
Дай по-мащабен поглед

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #25 -: Май 09, 2015, 11:04:16 pm »
.. това за правописа са неща който като цяло не ме вълнуват незнам как да го обесня наистина .Не обръщам внимание на това занм , че не е говори добре за мен . но така стоят нещата .
Еми да де, време е да започнеш да обръщаш, за да говори добре за теб :)
...иначе животъ ти никога няма да стани розав
« Последна редакция: Май 09, 2015, 11:06:24 pm от nerealna »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #26 -: Май 10, 2015, 11:02:50 pm »
в двора на съсед, на улицата, в кола също- ще я намери

Благодаря, Акрукс. Дано се намери, вече седмица я няма.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #27 -: Май 11, 2015, 07:43:08 pm »
Съгласна съм за курсовете, при това Аделина може да е от ромски произход- те не са много грамотни и е похвално да пише в астро форум .Нека  насърчим циганското малцинство-не сме астрофашисти, а и тя като истинска ромка е страстна, влюбчива и все за любови пита. :012:
Това вече с ромката беше обида.Не съм ромка за обща информация .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #28 -: Май 11, 2015, 08:45:36 pm »
Че какво е обидно, тук индийската астрология е на почит. ;D Аз имам много идоли цигани, важно е да не си мангал, миндил, щото бели мангали много.Чирков да не е от арийската раса :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #29 -: Май 11, 2015, 08:47:50 pm »
Че какво е обидно, тук индийската астрология е на почит. ;D Аз имам много идоли цигани, важно е да не си мангал, миндил, щото бели мангали много.Чирков да не е от арийската раса :012:
А Азис?  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: