Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 165918 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #795 -: Август 20, 2019, 12:36:10 pm »
ПР. Слънце нали осветява у12, а той е Марс ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Прогресии
« Отговор #796 -: Ноември 23, 2019, 11:49:00 am »
 :)
« Последна редакция: Ноември 25, 2019, 08:49:32 pm от eliy »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогресии
« Отговор #797 -: Декември 21, 2019, 07:23:26 am »
В очакване съм (нервно)на прогресивно новолуние в съвпад с натален Марс.Ето и картата.В 11 дом се случва новолунието,почти на к12.Да го разглеждам ли така,че цялата енергия и действия ще се развиват и насочват в тези домове,натални и производни?
Понеже октомври-ноември(2020) по-точно,Марс ще застане стационарно-директен върху наталния,Дали в картата на Марсовият ми възврат ще се разбере къде ще е взривоопасната комбинация?Сигурно.Два възврата ще имам. :-\

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Прогресии
« Отговор #798 -: Януари 08, 2020, 08:22:00 pm »
Ноември ми предстои опозиция на пр. Луна с натален Уран. Майка ми има този аспект по натал и знам че е ад с такъв човек. Дано при мен не се отрази така негативно. Няма и как при мен ще е за няколко месеца, но ще има силни емоции.
« Последна редакция: Януари 08, 2020, 08:29:45 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогресии
« Отговор #799 -: Януари 29, 2020, 09:36:19 pm »
По прогресия Меркурият ми вече е в телец,след около 3 гр.ще направи съвпад с нат.Сатурн в 12 дом и квадрат към нат.Меркурий.Прогресивна Луна също ще се включи.Прогресивна Венера също е там.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Прогресии
« Отговор #800 -: Януари 29, 2020, 10:02:02 pm »
Ще заапочнеш да водиш още по-богат и пълен вътрешен живот, вероятно ще се абстрахираш от мнного социални изяви, които до скоро са били типични и привлекателни. Търсенето по духовният път навътре ще се задълбочи, поглед и познаване отвътре- навън ,разкриване на кармични взаимовръзки и задължения ,осъзнаване на скритият кармичен смисъл нещата да са и да не са това или онова. Винаги ще ти е интересно в този голям вътрешен свят-никога скучно, по-скоро може да е скучно в социума, примерно на кафе с жена със семпли интереси и плоскодънен поглед .Че ще изучаваш астрология и др езотерична материя ,като част от начина на живот е ясно. В главата ти ще стане цяла камбанария от музика на сферите и невидимият катедрален орган  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогресии
« Отговор #801 -: Януари 30, 2020, 06:23:45 am »
Ребека,благодаря!Да бъде!......това "на кафе с жена........."не съм била от мнооого години,не ми е интересно въобще :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #802 -: Януари 30, 2020, 01:57:17 pm »
Ребека,благодаря!Да бъде!......това "на кафе с жена........."не съм била от мнооого години,не ми е интересно въобще :)
Ами тук сме повечето жени, да общуваш с нас как ти е интересно?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогресии
« Отговор #803 -: Януари 31, 2020, 06:25:50 am »
Ребека,благодаря!Да бъде!......това "на кафе с жена........."не съм била от мнооого години,не ми е интересно въобще :)
Ами тук сме повечето жени, да общуваш с нас как ти е интересно?
Ами не сте със семпли интереси и плоскодънен поглед. ;)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Прогресии
« Отговор #804 -: Февруари 22, 2020, 05:54:30 pm »
Един малко странен и може би смешен въпрос.Прогресивният Меркурий в картата на сестра ми се обръща ретро,а той и управлява третия дом т.е  дома на братята и сестрите .Мислите ли ,че може да индикира за някакви големи промени и при мен.В моята карта прогресивния МЦ и ИЦ също сменят знак ,а и имам наближаващи няколко дирекции.
И това че ще е ретро означава ли че при мен нещата ще тръгнат по зле.
« Последна редакция: Февруари 22, 2020, 06:16:36 pm от julia »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресии
« Отговор #805 -: Февруари 23, 2020, 05:37:36 pm »
Един малко странен и може би смешен въпрос.Прогресивният Меркурий в картата на сестра ми се обръща ретро,а той и управлява третия дом т.е  дома на братята и сестрите .Мислите ли ,че може да индикира за някакви големи промени и при мен.В моята карта прогресивния МЦ и ИЦ също сменят знак ,а и имам наближаващи няколко дирекции.
И това че ще е ретро означава ли че при мен нещата ще тръгнат по зле.

Цитат
Меркурий в картата на сестра ми се обръща ретро,а той и управлява третия дом т.е  дома на братята и сестрите .Мислите ли ,че може да индикира за някакви големи промени и при мен
Възможно е.

Цитат
И това че ще е ретро означава ли че при мен нещата ще тръгнат по зле.
Нещото, за да стане по-зле, първо трябва да е зле, а това е посочено в твоята карта. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресии
« Отговор #806 -: Април 13, 2020, 04:29:06 pm »
Някой има ли спомени за транзит на Уран върху прогресивно Слънце?
След градус и половина ми е точния съвпад, би следвало вече да имам проявления, а не се усещам променена откъм его.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #807 -: Април 13, 2020, 07:43:26 pm »
Някой има ли спомени за транзит на Уран върху прогресивно Слънце?
След градус и половина ми е точния съвпад, би следвало вече да имам проявления, а не се усещам променена откъм его.
Уран като е минал преди над натално Слънце промени ли ти егото?
При мен тр Уран е минал над прогресно Слънце когато съм била във втори клас, по същото време е правил съвпад с нат. Венера, която е диспозитор на Слънцето. Уран ми е У6 в 12д., изкарах два месеца у дома с двустранна бронхопневмония.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Прогресии
« Отговор #808 -: Април 13, 2020, 07:49:38 pm »
Някой има ли спомени за транзит на Уран върху прогресивно Слънце?
След градус и половина ми е точния съвпад, би следвало вече да имам проявления, а не се усещам променена откъм его.
О,да.През 2012г.прогресивно Слънце в 8*на овен,транзитен Уран върху него и опозиция натален.Действието е в 11дом.Натално Уран е в 5ти.Забърках се в ужасна каша.При мъжа ми също е имало петодомни неща.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Прогресии
« Отговор #809 -: Април 13, 2020, 08:03:37 pm »
Някой има ли спомени за транзит на Уран върху прогресивно Слънце?
Да, като съм била на 5, месец преди брат ми да се роди.
Тогава започва движението от Лъв към Водолей (юлв-слв, 4д-10д) за мен.