Автор Тема: Да изберем място  (Прочетена 12592 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да изберем място
« Отговор #60 -: Януари 26, 2017, 12:07:12 pm »
Именно, нали това коментираме - цветната карта посочва само съвпади на планета и ос, а другата показва мажорни аспекти на планета и ос. Имаш ли планети по ъглите? Аз имам Марс на ИЦ и затова се вижда на двете карти. Други планети на ъгъл нямам и затова на цветната карта за БГ други линии няма. Ако нямах планета на ъгъл - в цветната карта нямаше да има нищо през България  :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да изберем място
« Отговор #61 -: Януари 26, 2017, 12:17:40 pm »
Знам какво коментираме. и виждам разликите между двете карти. Плутон ми е в първи дом, но Юпитер не е в ъглов. Появяват се само в едната карта. Нептун, който ми е на ИЦ не се появява и в двете.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Да изберем място
« Отговор #62 -: Януари 26, 2017, 12:39:34 pm »
Делфин, това че имаш натално планета по ъглите, не означава че астрокартографската й линия минава през България.

Просто по ъглите-не, но ако е в съвпад с осите, би трябвало

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да изберем място
« Отговор #63 -: Януари 26, 2017, 12:43:48 pm »
Делфин, това че имаш натално планета по ъглите, не означава че астрокартографската й линия минава през България.

Точно това казвам и аз  :08:


Просто по ъглите-не, но ако е в съвпад с осите, би трябвало

Нептун съвпад с ИЦ в натала, но в астрокартографията минава по тангентата на България :) А минава през Финландия.
« Последна редакция: Януари 26, 2017, 12:46:46 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да изберем място
« Отговор #64 -: Януари 26, 2017, 01:45:20 pm »
О, аз ъглова ползвам за "върху ос". Явно е прието за по-широко - в ъглов дом.   :08: Ще го имам предвид, благодаря :)

Делфин - Нептун не ти е точно на ИЦ, а на няколко градуса след него, затова и линията минава близо до Бургас - в Черно море :) При мен Марс е малко преди ИЦ и линията минава през София.
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да изберем място
« Отговор #65 -: Януари 26, 2017, 03:57:30 pm »
Направих си релокационна карта, за да проверя казаното. :)
За София ИЦ бяга вече с 6* от Нептун и докато 4*са близо, шест са вече далеч. Съответно и астрокартографията показва вярно :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Да изберем място
« Отговор #66 -: Януари 26, 2017, 07:35:28 pm »
Радвам се, аз мисля, че се изяснихме кой какво има предвид, но направих две картинки, които илюстрират това, което писах по-рано.

Първата - местораждането е отбелязано със зелена точка. Линията Марс на ИЦ минава близо до София - западно от местораждането. В натала Марс е малко преди ИЦ.



Другата карта с Нептун - место раждането е пак в зелено. Линията за Нептун на ИЦ минава от другата страна на рожденото място (източно) и в натала Нептун е от другата страна на ИЦ. Малко по-далеч от оста, както и линията за съвпад планета-ос е малко по-далече от рожденото място :)

Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да изберем място
« Отговор #67 -: Април 14, 2018, 10:53:28 pm »
моята евро-карта

Марс/Нептун IC минават през Сан Себастиян, където работих през 2004г нелегално, че още не бяхме в ЕС, много екшън и интрига имаше там, накрая и на мъжа ми му писна и се премести в Мадрид, а аз се прибрах да си гледам децата, че бяха сами.

Плутон на АС си имам по натал, но гледам, че тази ос минава през мястото, където бях наскоро при внука, а там се чувствах много добре, като възкресена, чувствах се пълна с енергия и сила, а откакто се прибрах съм смазана, особено след вчерашния инцидент с автобуса, че пътувам с тази фирма, понеже имам карта за намаление, а и не само- доволна съм от тях, сравнение с други превозвачи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да изберем място
« Отговор #68 -: Април 14, 2018, 11:08:08 pm »
хм, сега видях, че като кликна върху линията, излиза отстрани описание как се тълкува, мястото се намира от западната страна на линията  :)
в превод е това: Плутон / AS линия 4 км

Още по-полезно от западната страна на линията.

По този ред ще се окажете в регионите с най-висока концентрация на сила и енергия. Преобразуващите сили на Плутон ви принуждават да направите дълбоки промени в себе си, както и в други. Тези сили се свързват с досега неизвестните части на вашето същество и репресираните психологически области са осъзнати и влияят на продължаващия поток от живот.

Опитите за избягване на тези влияния могат да доведат до неприятни решения и преживявания на власт и безсилие. Ако показвате гордо и безпощадно отношение, можете да предизвикате контрацептиви, където врагът ви може да не е непременно видим.

Атмосферата на тези региони се характеризира с интензивност и страст. Стресиращите епизоди действат като катализатор на личната ви трансформация. Безкомпромисно, трябва да се справите със сянката си. Ако сте готови да изоставите стари модели на обичайно поведение, както и привързаности към вашите начини на мислене, тази ос може да се превърне в повратна точка на вашия живот.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Да изберем място
« Отговор #69 -: Април 14, 2018, 11:58:44 pm »
На мен в Брюксел , Плутон ми е на Десцедента, това е вярно , че всички връзки , които съм имал до сега са били трансформиращи. Сега видях , че Луната тука ми квадратира Асцедент/Десцедент...

Happy58

  • Гост
Re: Да изберем място
« Отговор #70 -: Април 15, 2018, 02:41:04 pm »
моята евро-карта

Марс/Нептун IC минават през Сан Себастиян, където работих през 2004г нелегално, че още не бяхме в ЕС, много екшън и интрига имаше там, накрая и на мъжа ми му писна и се премести в Мадрид, а аз се прибрах да си гледам децата, че бяха сами.

Плутон на АС си имам по натал, но гледам, че тази ос минава през мястото, където бях наскоро при внука, а там се чувствах много добре, като възкресена, чувствах се пълна с енергия и сила, а откакто се прибрах съм смазана, особено след вчерашния инцидент с автобуса, че пътувам с тази фирма, понеже имам карта за намаление, а и не само- доволна съм от тях, сравнение с други превозвачи.

добре дошла :)

акрукс, фирмата си е ок ... проблемът определено не е при тях, на всяка една транспортна фирма можеше да се случи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да изберем място
« Отговор #71 -: Април 15, 2018, 07:32:03 pm »
добре дошла :)

акрукс, фирмата си е ок ... проблемът определено не е при тях, на всяка една транспортна фирма можеше да се случи.
мерси, Хепи, мислех да ти се обадя за кафе, но отложих за по-нататък, че пак ще имам път към столицата към края на месеца

а фирмата- има какво още да се желае- например на 12-ти като пристигнах, от межд. автогара отивам на междуградската, на тяхното гише гледам 4разписанието, че има автобус за моя град в 8ч., поглеждам си часовника на ръката, който показва 7 и нещо и искам един билет, а продавачката казва, че има за 10ч. и 30', аз не се усещам, че часовникът ми е на евро време, а по бг време е 8ч и 20' и смотолевих "няма ли по-рано от 10,30ч?", а тя троснато - " има и други фирми, да не е само нашата", аз- " имам карта за вашата фирма" , на което малко смекчи тона и ме обслужи що-годе нормално
После в автобуса, малко след като минахме виадукта и тунела след него, спряхме в малко градче или селище, не разбрах кое е, но пътниците се изнервиха, че не знаят за какво стоим , чакаме ли някого и т.н. Шофьорът каза накрая, че чака да му се обадят и кажат какво да прави, че автобусът бил нов, нещо на дисплея му пишело на испански, а той не разбирал какво пише и дали има някакъв проблем. Оказа се, че няма проблем, рестартира уреда на таблото и тръгнахме, но караше много бавно и внимателно, което пък ме държа на тръни през цялото време, дали все пак всичко е наред с автобуса. И на другия ден хукнах по задачи, не бях гледала новини, малко след 12ч през нощта, срещу 14-ти, видях какво се е случило и изтръпнах- чета заглавията и не мога да повярвам. Иначе- да, инциденти е имало с автобуси и на други фирми, то всеки ден има по пътищата инциденти- дали ще е пътник в кола, микробус или автобус, все е трагедия- погубен е невинен човешки живот, заради нечия грешка, в случая на шофьорката на колата, извадила от пътя автобуса

Happy58

  • Гост
Re: Да изберем място
« Отговор #72 -: Април 18, 2018, 09:26:20 am »
мерси, Хепи, мислех да ти се обадя за кафе, но отложих за по-нататък, че пак ще имам път към столицата към края на месеца

а фирмата- има какво още да се желае- например на 12-ти като пристигнах, от межд. автогара отивам на междуградската, на тяхното гише гледам 4разписанието, че има автобус за моя град в 8ч., поглеждам си часовника на ръката, който показва 7 и нещо и искам един билет, а продавачката казва, че има за 10ч. и 30', аз не се усещам, че часовникът ми е на евро време, а по бг време е 8ч и 20' и смотолевих "няма ли по-рано от 10,30ч?", а тя троснато - " има и други фирми, да не е само нашата", аз- " имам карта за вашата фирма" , на което малко смекчи тона и ме обслужи що-годе нормално
После в автобуса, малко след като минахме виадукта и тунела след него, спряхме в малко градче или селище, не разбрах кое е, но пътниците се изнервиха, че не знаят за какво стоим , чакаме ли някого и т.н. Шофьорът каза накрая, че чака да му се обадят и кажат какво да прави, че автобусът бил нов, нещо на дисплея му пишело на испански, а той не разбирал какво пише и дали има някакъв проблем. Оказа се, че няма проблем, рестартира уреда на таблото и тръгнахме, но караше много бавно и внимателно, което пък ме държа на тръни през цялото време, дали все пак всичко е наред с автобуса. И на другия ден хукнах по задачи, не бях гледала новини, малко след 12ч през нощта, срещу 14-ти, видях какво се е случило и изтръпнах- чета заглавията и не мога да повярвам. Иначе- да, инциденти е имало с автобуси и на други фирми, то всеки ден има по пътищата инциденти- дали ще е пътник в кола, микробус или автобус, все е трагедия- погубен е невинен човешки живот, заради нечия грешка, в случая на шофьорката на колата, извадила от пътя автобуса

ще се радвам, ако имаш време да се обадиш :) - с нова прическа :)

За фирмите и транспорта ..... трагедия си е ...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да изберем място
« Отговор #73 -: Май 20, 2020, 01:37:49 pm »
Някой знае ли Пловдив под управлението на кой астро знак е?

За София намирам противоречиво инфо - овен, риби...

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Да изберем място
« Отговор #74 -: Май 20, 2020, 02:19:14 pm »
Някой знае ли Пловдив под управлението на кой астро знак е?

За София намирам противоречиво инфо - овен, риби...

Това са локалният асцендент и меридиан за града, можеш да видиш дали ти активират някои точки по картата:



AP/CU=KR/PO/MC